Skip to content

Jak zalogować się do programu Outlook i wyświetlić otrzymane wiadomości e-mail?

22 de lipiec de 2021

To bardzo częste pytanie, ponieważ w momencie logowania pojawiają się pewne problemy, które powodują dostęp do naszej poczty Perspektywy jest dłuższa niż oczekiwano, dlatego tutaj znajdziesz rozwiązania. Zacznijmy.

Na jakich stronach możesz się zalogować?

Możesz to zrobić z przeglądarki, platforma internetowa jest najczęściej używana do otwierania dowolnej poczty, możesz wejść w ten sposób za pomocą komputera lub telefonu, więc znajdź preferowaną platformę, na przykład: https://www.google .com /, byłby to pierwszy krok.

Teraz napisz następujący adres Outlook.com już na stronie programu Outlook u góry, którą dotknij, aby się zalogować, a od tego momentu umieszczasz wiadomość e-mail, kliknij następną opcję i wpisz swoje hasło lub numer telefonu, gotowe do pomyślnego zalogowania.

Inną opcją dostępu jest strona logowania, którą można uzyskać pod adresem login.live.com lub pod starą nazwą hotmail.com, dzięki tym witrynom będziesz mógł zobaczyć swoją skrzynkę odbiorczą.

Częste problemy z logowaniem

Jak wspomnieliśmy na początku, może być problem, ale wszystko ma rozwiązanie. Przyjrzyjmy się niektórym typowym problemom i temu, co możesz zrobić, jeśli się pojawią.

Zapomniałem hasła i/lub e-maila

Wiele razy nasza pamięć nas zawiodła i być może nie uratowaliśmy tego hasło lub e-mail, a jest to problem, który nie pozwoli nam uzyskać dostępu do konta, co musisz zrobić, to utworzyć kolejne hasło, w poniższym linku account.live.com i postępować zgodnie z instrukcjami, które ci udzielą.

Zablokowane konto

Jeśli masz pewność, że wpisujesz wszystkie dane poprawnie, upewniłeś się, że wiadomość e-mail jest dobrze napisana bez wielkich liter w przypadku ich braku, to znaczy konto zablokowaneZobaczmy, co zrobić w tym przypadku.

Jeśli Microsoft zauważy, że naruszyłeś jakąkolwiek regułę lub jest to błąd systemowy, może również zauważyć, że konto jest zagrożone, na pewno poprosi Cię o zmianę danych bezpieczeństwa i odzyskiwania. Po tym musisz odczekać 30 dni bezpieczeństwa. Zdarza się to w skrajnych przypadkach, ale czujność nie jest zła.

Weryfikacja dwuetapowa

Ta opcja utrudnia osobom postronnym, które chcą wejść na nasze konto, jeśli masz je aktywne za każdym razem, gdy logujesz się na innym urządzeniu, które nie jest zaufane, wyśle ​​Ci kod bezpieczeństwa na e-mail, telefon lub aplikację uwierzytelniającą, to hasło, którego będziesz musiał użyć.

Nie możesz zweryfikować swojej tożsamości

W celu weryfikacja tożsamości Zostanie on wysłany na zarejestrowany numer telefonu lub na adres e-mail. Jest to ten sam e-mail, na który otrzymamy kod odzyskiwania hasła.

Jak przeglądać wiadomości e-mail na koncie Outlook?

W tym celu musisz skonfiguruj wyświetlanie poczty, możesz zmienić sposób wyświetlania wiadomości, panel czytania i sposób wyświetlania listy. Po zalogowaniu się do konta Outlook, aby skonfigurować wyświetlanie, przejdź do górnej części paska nawigacyjnego, wybierz e-mail, następnie ustawienia wyświetlania i tam wybierz sposób, który najbardziej Ci się podoba i zaakceptuj zapisanie zmian.

Co mogę zrobić, jeśli e-mail nie pojawia się w skrzynce odbiorczej?

Może się to zdarzyć często, ale nie bój się, że będziesz w stanie znaleźć tę wiadomość. Istnieje kilka opcji rozwiązania tego problemu, przeanalizujmy niektóre:wszystkie problemy mają rozwiązania

Sprawdź spam

Znajdź folder niechciana pocztaZobaczysz ten folder na liście folderów programu Outlook, a następnie poszukaj poczty, której nie widziałeś.

Sprawdź drugą zakładkę

Jeśli włączyłeś opcję Priorytety, najprawdopodobniej istnieją wiadomości zapisane w folderze zakładka inne, zobaczysz tę zakładkę w skrzynce odbiorczej, jeśli znajdziesz ją u innych, wystarczy przenieść ją do priorytetu.

Sprawdź usunięte e-maile

W lewym menu wybierz folder usunięte e-maileAby zobaczyć zawartość, pamiętaj, aby rozwinąć folder, po wybraniu wiadomości, którą chcesz odzyskać, jeśli znajduje się w tym folderze.