Skip to content

Jak wyszukiwać bezpośrednio na Instagramie osób, które obserwuję? – Szybko i łatwo

26 de kwiecień de 2022

Udostępnianie treści multimedialnych na Instagramie to jedno z najbardziej interaktywnych działań w aplikacji. Przez życie, możesz transmitować na żywo aby Twoi obserwatorzy zwracali uwagę na każde wydarzenie. Dlatego ważne jest, abyś nauczył się, jak zdobyć te bezpośrednie w sieci społecznościowej, od osób, które obserwujesz lub najpopularniejszej aplikacji.

Gdzie mogę znaleźć Lives na Instagramie?

Znalezienie tych „na żywo” w tej aplikacji jest dość łatwe, ponieważ pojawiają się one w panelu historii. Możesz więc łatwo oglądać transmisję na żywo na Instagramie. Ale jeśli co? chcesz znaleźć życia znajomych lub najwybitniejszego członka sieci społecznościowej, spójrz na:

Życie ludzi, których śledzę

Jeśli masz zaktualizowaną aplikację Instagram do najnowszej wersji, masz gwarancję, że Twoje narzędzia działają poprawnie. W ten sposób możesz bez problemu uzyskać dostęp do życia swoich znajomych.

W takim przypadku sieć społecznościowa pokaże Ci życie osób, które obserwujesz u góry ekranu. Możesz obserwuj je zamknięte w kręguna początku opowieści. Różnica polega na tym, że obok zdjęcia profilowego użytkownika, który transmituje, zobaczysz napis Na żywo.

Najpopularniejsze bezpośrednio na Instagramie

Jeśli chcesz uzyskać polecane Lives z sieci społecznościowej, ale nie od osób, które obserwujesz, musisz zrobić proste wyszukiwanie. Aby to osiągnąć, spróbuj wykonać następujące czynności:

 1. Wprowadź swoje konto w sieci społecznościowej Instagram i przejdź do głównego ekranu swojego kanału informacyjnego.
 2. Na górze zobaczysz panel historii, gdzie będziesz obserwował na żywo osób, które obserwujesz.
 3. Teraz musisz nacisnąć ikonę lupy na dole, aby wyszukać najpopularniejsze Instagram Lives.
 4. Później, naciśnij zidentyfikowany awatar na żywoznajduje się u góry, tak aby wyświetlał wszystkie bezpośrednie z sieci społecznościowej.
 5. Tam wybierasz ten, który chcesz zobaczyć. Dodatkowo możesz przeszukać profil osoby, której nie obserwujesz i sprawdzić, czy nadaje ona na żywo.
 6. Aby to zrobić, wystarczy kliknij awatar osoby które okazały się dla Ciebie istotne w sieci społecznościowej. W ten sposób zaczniesz widzieć ich transmisję na żywo, komentarze i polubienia na żywo.

znajdź bezpośrednie zaproszenie znajomych na Instagramie

Jak mogę zrobić Live na Instagramie?

Dokonywanie direct jest dość proste, wystarczy wejść do aplikacji i przesuń ekran w prawo palcem. Otwarcie kamery uruchomi wideo na żywo, aby wszyscy znajomi mogli je zobaczyć.

Te przekierowania trwają godzinę, a Twoi obserwatorzy otrzymują powiadomienie o rozpoczęciu nadawania. Od razu, zobaczysz ikonę historii, ale ze słowem Live, tuż obok Twojego awatara. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie transmisji na żywo są Historie z Twojej sieci społecznościowej, jak pokazujemy poniżej:

Zacznij bezpośrednio od Stories

Udostępnianie historii na Instagramie zrewolucjonizowało sieci społecznościowe, ponieważ zachęcają do interakcji z obserwującymi. Jednak wraz z pojawieniem się tych bezpośrednich, to wymiana informacji między użytkownikami znacznie głębiej.

Cóż, dzięki transmisjom na żywo możesz dotrzeć do swoich obserwujących w czasie rzeczywistym. Pokazywanie wszystkiego, co robisz, za pomocą możliwość otrzymywania komentarzy i reakcje w tym samym czasie. Z tego powodu Życia są tworzone z Stories, a ich lokalizacja będzie w panelu historii, ale będzie identyfikowana pod nazwą Live.

szukaj na żywo w aplikacji na Instagramie

Możemy więc powiedzieć, że tak jest rodzaj Historii, którą transmitujemy na żywo do interakcji z naszymi obserwatorami. Możemy rozpocząć te życia w następujący sposób:

 1. Wejdź na swoją sieć społecznościową Instagram i otwórz kamerę opowieści.
 2. W obszarze pod ekranem zobaczysz różne opcje, przesuń je, aby zdobądź tak zwany Vivo.
 3. Po wybraniu bezpośredni rozpocznie się, gdy zobaczysz, co udostępniasz, zostanie odzwierciedlone na ekranie.
 4. Na górze aplikacja pokaże Ci, ilu obserwujących na Instagramie jest podłączonych, aby wysłać im automatyczne powiadomienie o rozpoczęciu Twojego Live.
 5. Po zakończeniu transmisji naciśnij przycisk zakończenia i wybierz, czy chcesz zapisać film, usunąć go, czy też pokazać go w swoich relacjach przez następne 24 godziny.

Jak dodać znajomych i inne osoby do Live?

Prowadzenie transmisji na żywo jest korzystne dla poinformuj swoich obserwujących o każdym wydarzeniu. Niezależnie od tego, czy są to urodziny, ujawnienie płci dziecka, czy otwarcie nowego biznesu. Cokolwiek chcesz, możesz tam przesyłać strumieniowo, o ile nie łamiesz zasad Instagrama.

Idealnym rozwiązaniem jest więc dodanie znajomych i innych osób do Live, aby zobaczyli to, co chcesz pokazać na żywo. Aby osiągnąć swój cel i dotrzeć do większej liczby użytkowników, wykonaj następujące czynności:

znajdź bezpośrednich użytkowników Instagrama

 1. Po rozpoczęciu transmisji na żywo będziesz musiał nacisnąć opcję osób.
 2. Tam zobaczysz, kto obserwuje twoją bezpośrednią i możesz przystąpić do zapraszania kolejnych użytkowników Dołączyć.
 3. W takim przypadku aplikacja pozwala dodać jeszcze trzech znajomych do swojego strumienia.
 4. Możesz wybrać pomiędzy obserwujących, którzy obserwują Cię na żywolub użyj wyszukiwarki, aby znaleźć więcej osób i uwzględnić je.

Prawdziwym celem tych żyć jest zwiększenie interakcji ze znajomymi w sieci społecznościowej. Również możesz zdobyć więcej obserwujących, do tego twoja transmisja musi być bardzo dobra. Osiągasz to, odpowiadając bezpośrednio na komentarze użytkowników i utrzymując tę ​​wymianę informacji.

Ważne jest również, abyś włączał ludzi do swojego Live, więc nie jesteś jedynym uczestnikiem. Chociaż masz możliwość blokować komentarzeideą jest możliwość interakcji z widzami. Osiągając ten przepływ informacji, Twoja transmisja będzie interesująca, więcej osób dołączy, aby osiągnąć całkowity sukces.

dołącz do naszego kanału telegram