Skip to content

Jak wyświetlić moje poprzednie historie na Facebooku – Archiwum historii na Facebooku

27 de luty de 2021

Kontynuując temat sieci społecznościowych, a zwłaszcza Facebooka, jak wspomnieliśmy wcześniej, oferuje nam szereg możliwości, jeśli chodzi o udostępnianie znajomym. I to nie tylko z naszymi przyjaciółmi, ale także z innymi sieciami społecznościowymi, jak na przykład Instagram.

W tym artykule dowiesz się jak przeglądać moje historie z Facebooka, archiwa historii na Facebooku.

I najwyraźniej połączenie, które odczuwa sieć społecznościowa, jest tak duże Facebook z Instagramem, ponieważ podobno Facebook skopiował tę funkcję z relacji na Instagramie. Niezależnie od tego wiele osób korzysta teraz z tego narzędzia, aby dodawać je do swoich zdjęć i udostępniać je znajomym.

Naprawdę złe jest to, że kiedy zgadzasz się zobaczyć jakąkolwiek historię swoich kontaktów lub znajomych. Nie będzie już pojawiać się na liście po prawej stronie ekranu. Z tego powodu przegapisz wszystkie pliki treści, które Twój znajomy udostępnił w tej konkretnej historii.

Następnie pokażemy ci dobrą sztuczkę, która pozwoli ci stać się tą historią do pokaż i możesz cieszyć się nim ponownie. I wydaje się, że nie dzieje się to przez przypadek od czasu administratorzy sieci społecznościowych Nie chcą, żebyś utknął w jakiejś konkretnej historii.

Być może jest to sposób, w jaki zmusili cię do przeglądu wszystkich historii, które się pojawiają. Ale w każdym razie, jeśli naprawdę chcesz cieszyć się wszystkimi historiami, którymi dzielili się Twoi znajomi, stosując tę ​​metodę możesz to zrobić.

Jak wyświetlić moje historie z przeszłości na Facebooku

Jako pierwszy krok. Wejdziesz na swoje konto na Facebooku, wpiszesz swoje dane i zalogujesz się, będąc na swoim koncie przejdziesz do prawej strony ekranu. W tym obszarze znajdziesz ikonę z trzema poziomymi liniami. Zamierzasz wybrać tę ikonę, naciskając, a następnie pojawi się seria opcji, które zostaną przewinięte w dół.

Będziesz przeszukiwać te opcje, opisane jako Ustawienia i prywatność, wybieramy ponownie, naciskając. Zostanie przeniesiony w dół więcej opcji, takich jak ustawienia, język, zapisywanie danych, wszystkie skrótyitp. W naszym przypadku zamierzamy wybrać lub wybrać opcję Ustawienia, naciskając ją.

W tym momencie otworzy się okno ustawień, w którym zobaczymy, że są opcje, które mogą modyfikować ustawienia Facebooka. Takie jak dane osobowe, języki, bezpieczeństwo, reklamy itp. Poszukujemy i zatrzymamy się na Historiach.

Będąc w opowieściach, będziemy wybierać opcję Ustawienia historii, w tym celu naciskamy. W ten sposób pojawi się nowe okno z opcjami takimi jak Prywatność historii, Pliki historii, Polecane historie itp. W tym miejscu mamy zamiar wybrać opcję plików Story.

Ta akcja przeniesie nas do kolejnego okna z nazwą File of Stories, w którym możesz przeczytać, Zapisz historię do pliku. Oto krótki opis „Aktywuj archiwum, aby automatycznie zapisywać historie, gdy znikną. Tylko Ty możesz zobaczyć swoje archiwum opowieści ”.

Pojawiają się również słowa Zapisz do pliku a obok niego znajdziesz przesuwany przycisk, który musisz wcisnąć i przesunąć w prawą stronę. Będziesz wiedział, że ta czynność odniosła skutek, jeśli po przesunięciu i zwolnieniu zmienia kolor. Oznacza to, że zmienia się z białego na niebieski. I voila, możesz wyjść z ustawień.

Jak przeglądać nasze archiwum historii

Teraz możesz zajrzeć do archiwum historii, logujesz się ponownie do Facebooka, a następnie przechodzisz do w prawym górnym rogu i zamierzasz nacisnąć ikonę z trzema poziomymi paskami. Gdy to zrobisz, pojawi się kilka opcji, takich jak: zapytanie dotyczące profiluszukaj znajomych, grup, wydarzeń, wspomnień itp.

archiwalne historie

W naszym przypadku zdecydujemy się skonsultować swój profil i nacisnąć, teraz musisz przeszukać i znaleźć opcję Polecane historie. Następnie musisz wybrać opcję Dodaj nowe i tutaj będziesz mógł zobaczyć historie opublikowane na Facebooku i zapisane w ten plik.