Skip to content

Jak wyświetlić model i wersję mojego Amazon Firestick? – Fizyczne i w Systemie

30 de styczeń de 2022

Amazon Firestick to urządzenia, które szybko modernizują każdy telewizor, który zawiera połączenie kablem HDMI. Dzięki tym urządzeniom możesz oglądać wszystkie rodzaje kanałów strumieniowych, te, które ludzie najczęściej korzystają z Amazon Firestick to: Netflix, Disney + i Amazon Prime Video.

dowiedzieć się, jakie one są ten możliwości Twojego Amazon Firestick konieczne jest sprawdzenie, jaki jest model urządzenia, a także jaka jest jego wersja. Później pokażemy, ile istnieje wersji Amazon Firestick, gdzie można zobaczyć model Amazon Firestick i jak znaleźć model Amazon Firestick.

Ile jest wersji Amazon Firestick i jaka jest między nimi różnica?

Jest przynajmniej 4 wersje urządzenia Amazon Firestick. Każda z tych edycji tego urządzenia zawiera pewne różnice. Zobacz, jakie są dostępne Amazon Firesticks i co mogą zaoferować. W ten sposób będziesz mógł wiedzieć, jakie są ich różnice:

  1. Amazon Fire Stick TV Lite: Ma rozdzielczość 4K, ma dostęp do gier, aplikacji, ma bluetooth i zawiera połączenie Wi-Fi.
  2. Amazon Fire TV Stick 2021: Ma rozdzielczość 1080p i 720p, ma 8 GB do przechowywania rzeczy, ma połączenie Wi-Fi i ma wiele kanałów strumieniowych do oglądania.
  3. Amazon Fire Stick TV 4K: Ma bluetooth, ma połączenie WiFi, ma rozdzielczość 4K, ma asystenta Amazon Alexa.
  1. Amazon Fire TV Cube: Ma rozdzielczość 4K, ma 16 GB pamięci RAM, ma połączenie WiFi, połączenie kablowe Ethernet, rozpoznawanie głosu i zawiera wystarczającą ilość kanałów do oglądania

Jak mogłeś zauważyć, jedyne różnice między tymi trzema edycjami Amazon Firestick to takie rzeczy jak przechowywanie i nowe funkcje. Pamięć każdego urządzenia nie ma tego samego rozmiaru, a niektóre zawierają funkcje, które mają inne.

Jeśli nie wiesz, na Amazon Firestick możesz pobierać filmy na kanałach, które na to pozwalają. Jeśli chcesz oglądać filmy bez przerwy, możesz skorzystać z przechowywanie Twojego Amazon Firestick pobierać filmy.

Gdzie na twoim Amazon Firestick możesz zobaczyć model i wersję?

Jeśli chcesz zobaczyć model i wersję swojego Amazon Firestick, aby poznać jego możliwości, możesz zrobić co najmniej trzy rzeczy. Te trzy rzeczy to pewne procesy, które pozwalają: zobacz model i wersję swojego urządzenia Amazonka Firestick.

Odłączanie urządzenia

Gdy urządzenie jest online, wyświetlana jest zawartość, którą może wyświetlać, ale jeśli je odłączysz, widoczne będą szczegóły. Jeden ze sposobów na zobaczenie modelu i wersja Twojej Amazon Firestick odłącza go. Po odłączeniu w niektórych wersjach pokazuje model i wersję urządzenia.

osoba korzystająca z kontrolera

Jednak ta sztuczka nie działa we wszystkich przypadkach, ale jeśli to nie działa dla Ciebie, nie martw się, nadal możesz spróbuj zrobić jeszcze dwie rzeczy. Nawiasem mówiąc, dobrze, że masz świadomość, że dzięki Amazon Firestick możesz zamknąć sesję Netflix, gdy skończysz z niej korzystać.

patrząc na pudełko

Następny sposób, aby dowiedzieć się, co to jest model i wersja Twojej Amazon Firestick polega na szukaniu pudełka, w którym go kupiłeś. Do pudełka tych urządzeń zawsze dołączona jest etykieta, która wskazuje kod kreskowy produktu i zarówno model, jak i wersję Amazon Firestick są umieszczone na tej etykiecie.

Należy zauważyć, że dzięki Amazon Firestick istnieje sposób na sprawdzenie, jaki jest twój adres IP. Widzenie tego rodzaju rzeczy może zrobić wiele rzeczy. Wśród tych rzeczy, które można zrobić, jest możliwość transmisji przez telefon komórkowy.

Na fakturze zakupu

jeśli nie dostaniesz pudełko twojego Amazon Firestick lub wyrzuciłeś go, możesz poszukać faktury zakupu. Na fakturach zawsze umieszczają tego typu dane, aby klient dokładnie wiedział, co kupuje. Teraz, jeśli faktura również została odrzucona, od Ciebie zależy, czy spróbujesz jeszcze jednej rzeczy.

Ostatnią rzeczą, jaką możesz spróbować, jest bezpośrednie wyświetlenie modelu i wersji Amazon Firestick. z Ustawienia Amazon Firestick.

osoba oglądająca coś na komórce

Jak możesz zobaczyć model i wersję swojego Amazon Firestick w ustawieniach?

Model i wersja twojego amazon ognisty kij widać z ustawień. Zobacz, co musisz zrobić, aby sprawdzić tego rodzaju dane:

  1. Podłącz Amazon Firestick do telewizora
  2. Uruchom urządzenie
  3. Przejdź do ustawień
  4. Przejdź do sekcji „Informacje” lub sekcji „Więcej”
  5. Będąc w tej sekcji będziesz mógł zobaczyć każdy szczegół urządzenia, w tym wersję i jego model

Jeśli masz problem z określeniem, który z nich jest ten wersja tego urządzenia. Możesz przejść do strony pomocy technicznej Amazon Firestick.

dołącz do naszego kanału telegram