Skip to content

Jak wyświetlić listę zamówień zarchiwizowanych w Amazon i jak sprawdzić ich dostępność?

12 de styczeń de 2022

Dziś platforma Amazon jest zrewolucjonizuje sposób kupowania w trybie onlinei jest jednym z ulubionych przez tysiące użytkowników na całym świecie. Tych, którzy zawsze szukają najlepszego sposobu na uzyskanie produktów w najniższej cenie na rynku. Oczywiście nie oznacza to, że jakość produktów nie jest najwyższa, ponieważ Amazon zawsze dba o to, aby klienci byli zadowoleni.

Ze swojej strony są zamówienia, które nie są widoczne dla wszystkich ludzi, zwłaszcza gdy użytkownik podejmie decyzję o ukryciu ich w określonym celu. Ponieważ tych zamówień nie można usunąć z platformy jako takiej, jedyne, co pozostało, to ich ukrycie, ale jeśli chcesz wiedzieć, jak zobaczyć tę listę i jej dostępność, w tym artykule pokażemy Ci, jak to zrobić. Pamiętaj, że kupując, ważne jest, abyś znał dane swojego sprzedawcy dla większego bezpieczeństwa.

Gdzie znajdują się zamówienia, które złożyłeś na swoim koncie Amazon?

Jeśli interesuje Cię utrudnienie wydobycia Twoich zamówień lub zgłaszanie fałszywych opinii na temat Twoich produktów, możesz to zrobić bez większych niedogodności, ponieważ platforma Amazon oferuje te opcje przez cały czas swoim użytkownikom. Można więc powiedzieć, że te zarchiwizowane zlecenia znajdują się w oknie Zlecenia i można uzyskać do niego dostęp z prawego górnego rogu ekranu, po wprowadzeniu danych dostępowych na koncie.

Robiąc to, zaobserwujesz nie tylko wszystkie specyfikacje ostatnich zamówień, które złożyłeś, ale także zakładka z napisem Kolejność plików i to tam możesz docenić wszystkie te produkty, które z jakiegoś powodu postanowiłeś ukryć przed wzrokiem tych, którzy mają dostęp do tego samego komputera co Ty. Pamiętaj, że gdy klikniesz Archiwizuj zamówienia, znikną one natychmiast.

Co należy zrobić, aby usunąć produkt z zarchiwizowanej sekcji na Amazon?

Po podjęciu decyzji o ukryciu zamówień na platformie Amazon możesz zmienić zdanie. W tej sekcji pokażemy Ci najlepsze sposoby usuń swoje produkty ze zarchiwizowanej sekcji łatwo, aby mogły się ponownie bez problemu pojawić na stronie. Jeśli chcesz, możesz przeglądać w trybie incognito, jeśli nie chcesz, aby historia wyszukiwania była przechowywana w wybranej przez Ciebie przeglądarce.

Z telefonu

Proces usuwania produktów, których nie chcesz już archiwizować na Amazon, jest bardzo prosty i bardzo prawdopodobne, że masz już pobraną aplikację na urządzenie z systemem Android lub iPhone. Tak więc pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to znaleźć swoje zarchiwizowane zamówienia za pomocą przycisku Zamówienia, a po wyświetleniu opcji okna musisz przejść do zlokalizowania sekcji Zarchiwizowane zamówienia. Dlatego wystarczy kliknąć i znaleźć zamówienie, które chcesz usunąć, wybierając je, aby pojawiło się ponownie.

jak usunąć produkty zarchiwizowane w amazon z telefonu komórkowego?

Z komputerem

Teraz procedura usuwania zarchiwizowanych produktów z komputera jest bardzo podobna do poprzedniego punktu. Dlatego ważne jest, aby zalogować się na swoje konto i przejdź do opcji na stronie głównej aż znajdziesz sekcję Zamówienia. Później powinieneś przejść do listy rozwijanej zawierającej link Zarchiwizowane zamówienia. Na koniec musisz wybrać produkt, którego nie chcesz już archiwizować, z opcją dezaktywacji zamówienia, aby można je było normalnie włączyć ponownie.

Jak kupować produkty z archiwum sekcji na Amazon?

Jeśli z jakiegoś powodu chciałeś zarchiwizować swoje zamówienia i teraz chcesz kupić produkty przechowywane w tym oknieNajlepszą i najbardziej wskazaną rzeczą jest ponowne włączenie ich w celu nawiązania kontaktu ze sprzedawcą. Dlatego zalecamy przejście do swojego konta, dopóki nie znajdziesz opcji Zamówienia u góry strony, aby później rozpakować wszystkie elementy, które pojawiają się w oknie Zarchiwizowane zamówienia. Dopiero wtedy możesz je przywrócić, aby znów były dostępne do kupienia.

Jak posortować historię plików na Amazon, aby jeszcze bardziej ukryć produkt?

Jak dobrze wiesz, najlepszy sposób osoby trzecie nie mają dostępu do informacji, których szukasz w Amazon polega na umieszczeniu produktów w zarchiwizowanym oknie. Możesz również ukryć więcej niż jeden produkt, zwłaszcza jeśli masz tendencję do ciągłego kupowania. Ze swojej strony historia zamówień Amazon zapewni Ci obszerną listę, która zawiera wszystkie zakupy dokonane w ciągu miesięcy, a także ich szczegółowe specyfikacje.

jak zamawiać produkty i zakupy w historii amazon

A jeśli chcesz zarządzać swoją historią plików na Amazon, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zalogować się na swoje konto, a następnie przejdź bezpośrednio do okna z napisem Zamówienia. Stąd zobaczysz wszystkie zamówienia uporządkowane według najnowszej do najstarszej daty. A jeśli chcesz uporządkować wszystkie te prośby, najlepszą rzeczą jest wyeliminowanie z widoku wszystkich tych, które Twoim zdaniem nie mają już nic do wniesienia w historii przeglądania.