Skip to content

Jak wykonać kopię lustrzaną ekranu mojego iPhone’a za pomocą telewizora Amazon Fire Stick?

6 de luty de 2022

Jednym z najczęściej używanych urządzeń we wszystkich domach są telewizory. Te narzędzia rozrywkowe są jednymi z najczęściej używanych w większości domów, aby spędzić dobry dzień wolny, oglądając mecz piłki nożnej lub oglądając film.

Ale dzisiaj możemy zrobić o wiele więcej rzeczy z nowoczesnymi telewizorami Smart TV, które są telewizorami z płaskim ekranem, które mieć system operacyjny z którego możemy oglądać filmy online. Z tego powodu pokażemy Ci jedną z funkcji, która najbardziej przyciąga uwagę tych urządzeń i dotyczy tego, jak odzwierciedlić swój telefon na ekranie telewizora.

Jak wykonać kopię lustrzaną urządzenia iPhone na Firestick?

Jedną z rzeczy, które musimy w pewnym momencie zrobić, jest podłączenie lub zdublowanie naszego telefonu iPhone do naszego Firestick TV. Ten pomaga nam zobaczyć nasze zdjęcia i filmy, które są wygodniejsze na naszym urządzeniu na większym ekranie telewizora.

Aby to zrobić, będziesz musiał wykonać serię czynności, aby zobaczyć swój iPhone na ekranie Firestick. Musisz tylko postępować zgodnie z instrukcjami, które wkrótce Ci powiemy.

Korzystanie z aplikacji innej firmy

Ponieważ marki tego telewizora i telefonu komórkowego nie są takie same, nie będziesz w stanie połączyć ich w tak prosty sposób, ponieważ będziesz musiał pobrać aplikację na swój Fire TV. Ta aplikacja nazywa się Airscreen, po jej wyszukaniu będziesz mógł zainstalować ją na swoim telewizorze. Ta aplikacja jest bezpłatna, więc nie będziesz miał problemu z zainstalowaniem go na telewizorze.

Ta aplikacja nie ma bardzo dużej wagi, więc będziesz mógł ją pobrać w najprostszy i najszybszy możliwy sposób, abyś mógł z niej korzystać na swoim telewizorze. Gdy aplikacja jest już zainstalowana w telewizorze, powiadomi Cię komunikatem na ekranie.

Sprawdź zgodność z aplikacją

Jedna z rzeczy, o których należy pamiętać, kiedy pobierz tę aplikację jest to, że jest kompatybilny z tym telewizorem. W tym celu najpierw musisz wiedzieć, jaki model systemu zainstalował telewizor. W przypadku tego modelu telewizora posiada system Fire OS oparty na systemie Android.

Aplikacja AirScreen jest kompatybilna z systemami iOS od modelu 8 do 13, na Androida od wersji 5 do najnowszej z Windows 7 do 10. Z tego powodu polecana przez nas aplikacja jest kompatybilna z tym systemem działającym na Twoim telewizorze, więc nie będziesz miał żadnych niedogodności podczas instalacji na telewizorze.

osoba korzystająca z telefonu komórkowego i zegarka

Pamiętaj, że zawsze konieczne jest przejrzenie tego rodzaju danych, aby nie było trudno zainstalować jakąkolwiek aplikację. W ten sposób zaoszczędzisz czas, a także zły czas na pobranie aplikacji, która nie jest kompatybilna z Twoim telewizorem.

Zainstaluj na Fire TV

Gdy już wiesz, którą aplikację musisz zainstalować na swoim telewizorze, aby móc na niej wykonać kopię lustrzaną swojego iPhone’a, będziesz chciał wiedzieć, jak przejść do menu głównego Fire TV. Tutaj będziesz mógł pisz przez sterowanie tv lub za pomocą polecenia głosowego Alexa, aby szybciej i dokładniej wyszukać aplikację.

Po znalezieniu tej aplikacji będziesz musiał nacisnąć ikonę z napisem „Pobierz”. W ten sposób będziesz mógł pobierz to na swój telewizor a po zakończeniu pobierania zostanie automatycznie zainstalowany na telewizorze. Po zainstalowaniu telewizor poinformuje Cię, że instalacja została zakończona.

Teraz, gdy aplikacja jest już w Twoim telewizorze, będziesz musiał ją poszukać. Do tego musisz wejdź do menu głównego telewizora i poszukaj aplikacji, która została ostatnio zainstalowana. Po wykonaniu tej czynności uruchomisz ją, po uruchomieniu telefon będzie mógł odbierać sygnał dochodzący z telewizora za pośrednictwem aplikacji. Podłączenie go spowoduje wyświetlenie telefonu na ekranie telewizora.

dołącz do naszego kanału telegram