Skip to content

Aplikacje do używania telefonu komórkowego jako pilota do starego telewizora

5 de październik de 2022

Wielu z nas, chociaż być może kupiliśmy nowe telewizory, nadal ma telewizory w domu stare, których nie wyrzuciliśmy. I chociaż moglibyśmy uznać, że nie mają już użytecznego zastosowania, prawda jest taka, że ​​znajdujemy się w obecności urządzeń, które nadal mogą służyć. Ponieważ istnieją aplikacje do zdalnego sterowania na Androida. To działa, wystarczy podłączyć dane telefonu komórkowego lub Wi-Fi, które udostępniam z komputera lub routera.

I właśnie z tego powodu mówimy to dokładnie. Ponieważ niektóre komentarze użytkowników wskazują, jak nadal korzystać z tych urządzeń lub starego telewizora, bez używania uniwersalne sterowanie z podczerwienią.

Ponieważ w chwili obecnej możliwe jest wykorzystanie do tego celu aplikacji. Wystarczy połączyć się z naszymi danymi z telefon komórkowy lub Wi-Fi, za pośrednictwem komputera PC lub routera.

W tym przypadku chcemy pokazać, jakie aplikacje należy zainstalować na telefonie komórkowym, aby móc używać go jako pilota zdalnego sterowania te stare telewizory. Upewnij się, że sprzęt twojego telefonu komórkowego jest na podczerwień.

Czy można sterować starym telewizorem bez podczerwieni za pomocą telefonu komórkowego?

Prawda jest taka, że ​​wiemy, że w tej chwili istnieje wiele sklepów komercyjnych. W którym możemy znaleźć to, co się nazywa Uniwersalny pilot.

To znaczy pilot, który pozwala sterować telewizorami dowolna marka lub model, stary lub nowy. Jednak nie jest to już konieczne, biorąc pod uwagę, że większość z nas posiada smartfon z podczerwienią.

którego możesz użyć jako Uniwersalny pilot na stary telewizor, tylko łącząc się z telefonem komórkowym lub sieciami Wi-Fi. Poza tym te aplikacje można również znaleźć za pośrednictwem przeglądarki internetowej na komputerze.

W ten sposób poznasz bardziej szczegółowo aplikację, którą zamierzasz zainstalować na swoim telefonie komórkowym i czy to ma znaczenie z podczerwienią w twoim sprzęcie.

I już dzięki temu szczegółowi możemy bez problemu wykorzystać nasz telefon do sterowania starym telewizorem. Musisz o tym pamiętać ten czujnik podczerwieni jest poprzednikiem Bluetoothżeby to jakoś nazwać.

A przede wszystkim niezbyt nowoczesne smartfony zwykle go zawierają, więc dzięki tej sztuczce możesz również odzyskać stary telefon. Dzięki niemu możesz kontrolować swoje telewizory, klimatyzatory, radia, radia samochodowe itp

Jasne, żeby to zadziałało. Konieczne jest przede wszystkim, abyś zadał sobie trud zainstaluj kilka aplikacji które zostały specjalnie opracowane z taką intencją, ponieważ w przeciwnym razie nie uzyskasz niezbędnych rezultatów.

Musisz tylko znać markę danego telewizora. A wtedy będziesz mógł wykonywać takie zadania jak zmiana kanału, podnoszenie lub zmniejszanie głośności, zmiana trybu jego użytkowaniawyłącz telewizor lub włącz go kiedy chcesz itp.

komórkowa kontrola smartv

Najlepsze aplikacje do zdalnego sterowania do pobrania na mój telefon z Androidem lub iPhone

Co widzieliśmy w poprzednim akapicie, obecnie możemy posługiwać się aplikacje na podczerwień. W celu Użyj ich w formie sterownica na starym telewizorze. Bez konieczności używania a kontrola uniwersalny cjako pilot do telewizora.

Teraz, jeśli chcesz wiedzieć, jakie są aplikacje dla Twój telefon z Androidem lub iPhone. Że służą ci jako uniwersalny pilot do twojego starego telewizora; zapraszamy do dalszej lektury w kolejnych akapitach.

Uniwersalne aplikacje do zdalnego sterowania telewizorem

Chociaż, jak powiedzieliśmy, jest wiele rekomendowanych zastosowań w tym zakresie, uważamy, że najlepszą z nich jest bez wątpienia o nazwie Peel Smart Remote. Dzięki temu możesz cieszyć się płynną pracą na niemal każdym smartfonie i telewizorze.

Możesz pobrać tę aplikację bez problemów z tego linku. Ponieważ jest to całkowicie oficjalne i faktycznie możemy go znaleźć w sklepie Google Play. Oczywiście pamiętaj, że to nie zadziała, jeśli twój terminal nie ma podczerwieni.

Po zainstalowaniu jedyne, co pozostaje do zrobienia, to skonfigurować go w odniesieniu do telewizja w pytaniu. Zarówno w swojej marce, jak i modelu, a działania wykonuj z umiarkowanej odległości, aby bez problemu sterować telewizorem.

Aplikacje na telewizory Samsung

W Google Play znajdziesz niezliczone aplikacje sterujące zdalne zarówno w telewizorze SAMSUNG, podobnie jak w przypadku innych typów telewizorów. Są dostępne, w kierunku smartfonów z systemem Android lub telefonów komórkowych.

sterowanie telewizją cyfrową

Aby móc używać ich jako uniwersalnej aplikacji sterującej i zostawić starego pilota do telewizora, a te aplikacje sąz następującymi:

Kontrola Pilot do telewizora Samsung: Ta aplikacja jest dostępna w Google Play. Dzięki temu możesz zarządzać starym telewizorem lub telewizorem, który masz w domu, pobierając aplikację na smartfona lub telefon komórkowy z Androidem.

Pilot do (Samsung): to jedna z wielu aplikacji dostępnych w języku hiszpańskim, dzięki której można używać telewizora jako pilota do telefonu komórkowego lub smartfona z systemem Android. Musisz jednak pamiętać, że aby korzystać z tej uniwersalnej aplikacji sterującej. Musisz upewnić się, że w sprzęcie telefonu komórkowego masz opcja podczerwień. Ponieważ bez podczerwieńAplikacjazarówno to będzie działać.

pilot zdalnego sterowania z Androidem

Sterowanie dla bardzo starych telewizorów

Tak jak istnieją, aplikacje zdalnego sterowania dla nurujas telewizory obecny. W Google Play znajdziemy też aplikacje uniwersalna kontrola. Którego można używać jako pilota do telewizora w telewizorze lub starym telewizorze, które są następująceZanim:

wysyłam pilot do telewizora: Aplikacja przeznaczona do użytku na telefonie z systemem Android. A najlepsze jest to, że działa na telewizorach z podczerwienią i bez podczerwieni, dla niego lub pilota starego telewizora.

Pilot do telewizora LG: Jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja dla stary telewizor lub stare telewizory marki LG. Ponieważ jest to aplikacja, którą można zarządzać z telefonu komórkowego, bez konieczności korzystania z pilota telewizora lub pilota, które zwykle znajdują się na starym telewizorze.

Czy byłeś w stanie skorzystać z tej aplikacji, aby? steruj swoim starym telewizorem Nie ma problemu?

dołącz do naszego kanału telegram