Skip to content

Jak wykluć jajka Pokémon GO bez ruszania się z miejsca?

12 de luty de 2022

Słynny tytuł Pokémon GO opracowany przez Niantic. Jest to gra przygodowa i rozszerzona rzeczywistość oparta na słynnym tytule Pokémon, dostępna bezpłatnie na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Ten tytuł dla wielu graczy składa się z wyszukiwanie i przechwytywanie różnych Pokémon które są strategicznie ukryte w różnych częściach świata rzeczywistego, więc wiąże się to z zadaniem poruszania się w świecie rzeczywistym, aby je zdobyć.

Ponieważ ta gra wideo wymaga od użytkowników przejścia przez ulice i miejsca wokół nich, aby zdobyć i spróbować złapać Pokémona, może to stać się nieco żmudnym zadaniem, więc gracze często szukają sposobu na zdobycie Pokémona. mapa pokemon idź i wykluwają się bez ruszania się z miejsca w którym się znajdują. Następnie możesz dowiedzieć się, jak to zrobić.

Co jest potrzebne, aby aktywować synchro przygodę w Pokémon GO i łatwo wykluć jaja?

Być może zastanawiasz się, co to jest przygoda synchro? Cóż, jest to nowa funkcja lub tryb, który można aktywować, umożliwiając w ten sposób rejestrowanie przebytych kilometrów przez gracza nawet bez uruchomionej aplikacji Pokémon Go. Pozwala to pozostać aktywnym i kontynuować zdobywanie cukierków, a także łatwiej wykluć jajka bez rozładowywania baterii urządzenia mobilnego.

W ten sposób jego twórcy opisują tę nową funkcję za pośrednictwem oficjalnej strony pomocy technicznej Pokémon GO. To narzędzie jest dobrze odbierane przez użytkowników gry, ponieważ to pozwoli Ci pozostać aktywnym w grze i możliwość podnoszenia poziomu bez konieczności używania urządzenia przez cały czas. Jednak ważne jest, aby wyjaśnić, że ta funkcja nie będzie automatycznie przechwytywać Pokémonów, mimo to nadal stanowi świetny wkład w inne aspekty gry.

Aby aktywować synchronizację przygody w Pokémon Go, wystarczy mieć Google Fit, czyli aplikację Google dla zdrowia. Po pobraniu tej aplikacji ze Sklepu Play wystarczy się zalogować, a następnie otworzyć aplikację Pokémon Go i wykonać następujące czynności: wybrać pokeball, wprowadzić ustawienia, kliknąć synchroadventure (tutaj poprosi Cię o dostęp do danych Google dopasowanie). Wystarczy zaakceptować uprawnienia, a funkcja Adventure Sync będzie już aktywna na swoim urządzeniu.

Synchroadventure oferuje nie tylko licznik kilometrów, ale także pozwala aktywować powiadomienia i alerty w aplikacji, aby wiedzieć, kiedy jajko się wykluwa, a także kiedy Pokémon, którego masz jako partnera, dostanie słodycze. Dzięki temu będziesz mógł wiedzieć, kiedy naprawdę konieczne jest otwarcie gry.

Jakie istnieją sposoby na dodawanie kilometrów bez wychodzenia z domu?

Jeśli jesteś użytkownikiem popularnej gry wirtualnej rzeczywistości Pokémon Go, prawdopodobnie natknąłeś się na straszną rzeczywistość, w której wykluwasz znalezione jaja trzeba odbyć długą podróż o kilka kilometrów od miejsca, w którym się znajdujesz. Ponieważ jest to jednak tak żmudne zadanie, użytkownicy gier znaleźli różne sposoby na uniknięcie przemieszczania się z miejsca, w którym się znajdują.

Chociaż konieczne jest przebycie kilku kilometrów, aby móc wykluć się z jaj w Pokémon Go, teraz poznasz kilka metod, których być może nie znasz, aby oszukać grę i tak dalej. uzyskać te same wyniki bez konieczności poruszania się gdziekolwiek jesteś, chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Poniżej możesz się dowiedzieć.

zbliżenie telefonu z grą pokemon go

potrząsanie telefonem

Ze względu na trudności niektórych użytkowników z przejściem kilku kilometrów, aby wykluć jajka w grze Pokémon Go, musieli radzić sobie z różnymi metodami, takimi jak ta. Ta metoda, aby nie musieć ruszać się z miejsca, w którym się znajdują, jest potrząsanie telefonem w dłoniach. W tym celu wystarczy zasymulować ruch podobny do ruchu osoby chodzącej, urządzenie mobilne musi być mocno trzymane i musi być użyte całe ramię.

Jeśli jesteś osobą z siłą w ramionach i zapasem energii, będzie to świetna opcja na pokonanie kilku kilometrów bez ruchu. Wystarczy wziąć telefon, wejść do aplikacji Pokémon Go i ciągle poruszając telefonem za pomocą ramienia, przesuwając go od tyłu do przodu, symulując w ten sposób chodzenie.

Z zewnętrzną aplikacją

Istnieją różne aplikacje, dzięki którym można uzyskać przewagę w Pokémon Go, w tym przypadku mówimy o iAnyGo, aplikacji, której główną funkcją jest umożliwienie zmienić pozycję, w której znajduje się GPS. Ma ona specjalną zakładkę, która pomaga użytkownikom wykluwać jajka Pokémon Go bez konieczności rzeczywistego przeglądania map.

Jakie są zalety zakupu dodatkowych inkubatorów?

W przypadku, gdy Twoim celem jest możliwość wyklucia większej liczby Pokémonów bez konieczności przemieszczania się z jednego miejsca do drugiego, co jest najprawdopodobniej. Najbardziej zalecane to zdobądź kilka dodatkowych inkubatorów. Są one dostępne w różnych prezentacjach i mają tę zaletę, że są w stanie wykluć więcej jaj, a dodanie nowych technik ruchu, których nauczono, będzie jeszcze bardziej produktywne. Można je zdobyć poprzez pokemonedy, które są oficjalną walutą gry.

telefon wyświetlający postacie pokemon go

Jakie są rodzaje jajek, które istnieją w Pokémonach i ich nagrody?

Jaja, które istnieją w grze Pokémon Go, przynoszą w nagrodę różne Pokémony. Jajka te można znaleźć na różne sposoby, m.in.: na pokestopach, dzięki znajomym, którzy mogą wysłać je do Ciebie w prezencie, a także pokonując członków zespołu Rocket.

Te jajka są sklasyfikowany według liczby przejechanych kilometrów, więc są jajka 2km, 5km, 7km, 10km i 12km. W tych można znaleźć różne rodzaje Pokémonów, z których te ostatnie są najtrudniejsze.

dołącz do naszego kanału telegram