Skip to content

Jak wyciszyć lub ograniczyć historie na Instagramie lub historie osoby lub firmy?

8 de lipiec de 2021

Wyobraź sobie, że wchodzisz na Instagram i musisz zobaczyć historie wszystkich swoich obserwujących. Możesz już nigdy nie skończyć. Dlatego możesz się uczyć jak wyciszyć historie na Instagramie?. Albo jednej osoby, albo kilku.

W ten sposób nie musisz oglądać ich historii, być może dlatego, że cię nie interesują, ponieważ nie znasz tej osoby itp. W ten sposób nie musisz go blokować ani przestawać za nim podążać. Po prostu uciszyć ich historie i nie musisz widzieć żadnego z nich ponownie, chyba że uzyskasz dostęp do profilu.

Wycisz historie na Instagramie

Jak wyciszyć Historie osoby na Instagramie? Proces jest zbyt prosty i nie zajmie Ci więcej niż kilka sekund, możesz też ukryć swój pogląd na te historie.

Wystarczy nacisnąć na kilka sekund zdjęcie profilowe osoby, której historię chcesz wyciszyć (na liście historii) pojawi się wyskakujące menu, które ma dwie opcje: pierwsza to „Wyświetl profil ”, a drugi mówi„ Wycisz do ”.

Musisz pamiętać, że jeśli to konto nie ma przesłanych historii, nie będziesz w stanie go wyciszyć, dopóki nie zostanie przesłana nowa historia.

Więc po prostu wybierz drugą opcję, która byłaby Wycisz „Nazwa konta” I voila, tworzenie historii na Instagramie jest niezwykle łatwe. W ten sposób i automatycznie nie zobaczysz już historii tej osoby na Instagramie, przynajmniej od początku. Jeśli chcesz zobaczyć ich historie bez usuwania ciszy, wystarczy przejść do ich profilu.

instagramowe historie ludzi

Jak ponownie oglądać wyciszone historie

Na wypadek, gdybyś żałował i chciał zobacz ponownie wyciszone historie należy poszukać konta tej osoby na liście historii i długo nacisnąć zdjęcie profilowe. Ponownie pojawia się menu z dwiema opcjami. Ten, który mówi Aktywuj ponownie „Nazwa użytkownika” to ta, która Cię interesuje, możesz również ukryć swoje historie dla kogoś konkretnego.

W ten sposób możesz ponownie zobaczyć historie tej osoby od początku. To jest całkiem proste i w ten sposób możesz kontrolować, które historie zobaczysz, przynajmniej od momentu otwarcia Instagrama.

To całkiem dobra metoda na uniknięcie konieczności zobacz więcej historii niektórych osób bez konieczności blokowania lub usuwania z Twoich obserwatorów. Ponadto dzięki tej metodzie ta osoba nigdy nie wie, że uciszasz.

Czym są i jak możemy skorzystać z historii na Instagramie?

Sposób użycia platformy takie jak Instagram To było niezbędne dla tych osób i firm, które chcą się wyróżniać w swoim sektorze. Że poprzez wykorzystanie pewnych elementów w ramach tej aplikacji oferowali możliwość poszerzenia i nawiązania pośredniego kontaktu z innymi użytkownikami.

Jedna z głównych atrakcji tego aplikacja jest funkcją opowieści, które umożliwiają użytkownikowi przesyłanie dowolnych treści według własnego uznania. Jedyną wadą jest to, że wspomniana publikacja nie była już widoczna po 24 godzinach, jednak jest to czynnik, który można wykorzystać z korzyścią dla użytkownika.

mieć tę funkcjonalność udostępnia każdemu, kto z niego korzysta, narzędzie audiowizualne z aplikacji, które pozwala wyróżnić treści, które chcemy opublikować. Daje to możliwość wygenerowania wymiernego wpływu na innych użytkowników aplikacji, a wszystko to poprzez określone elementy.

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, konieczne jest uzyskanie dostępu do aplikacji z nasze urządzenie mobilnei znajdź balon z nazwą Twojej historii. Tam możemy wybrać rodzaj publikacji do przesłania, mogą to być obrazy lub filmy, publikacje na naszym koncie, a nawet ankiety.

Użycie tego elementu daje różne korzyści użytkownikowi korzystającemu z tej funkcji, podkreślając możliwość dostosowania tego elementu do naszych preferencji. Dzięki temu historie mogą być spersonalizowane i niepowtarzalne, za pomocą emotikonów, tła i elementów jako hashtagi w tej sekcji.

Aby czerpać korzyści z historii, trzeba być precyzyjnym w tym, co wyrażamy, co pozwoli osiągnąć to za pomocą jednej publikacji szybko zwrócić uwagę.

Gwarantuje to, że nasza historia pozwala nam przyciągać użytkowników, nie martwiąc się, że dezaktywują nasze historie w ich in Konta na Instagramie.

dołącz do naszego kanału telegram