Skip to content

Jak wstawić widżety sieci społecznościowych na mojej stronie? – Popraw łączność

24 de styczeń de 2022

Widżety są szeroko stosowane na urządzeniach takich jak telefony, komputery, a nawet urządzenia takie jak iPady. Wszystkie widżety są różne aby użytkownicy urządzeń mieli różnorodność, w której mogą umieścić to, w którym chcą najbardziej menu twojego urządzenia lub na wirtualnym pulpicie.

Widgety te można umieszczać nie tylko na urządzeniach takich jak komputery czy telefony komórkowe, ale także na stronach internetowych. Następnie pokażemy Ci jak umieść widżet sieci społecznościowej na swojej stronie, jak korzystać z widżetu kanału Instagram i kilka innych rzeczy.

Istnieje kilka rodzajów widżetów, których można używać. Wszyscy znamy widżety, które wejść do systemu komputerowego i telefony komórkowe. Teraz są też widżety, które mają sieci społecznościowe, które są znacznie prostsze i nieco prostsze.

Widgety, które można umieszczać na stronach internetowych, to nie te, które są dostarczane z urządzeniami mobilnymi lub komputerami, ale te, które możemy zobaczyć w sieciach społecznościowych. Istnieje kilka sposobów korzystania z widżetów mediów społecznościowych, jedną z najczęściej używanych sieci do korzystania z widżetów jest Facebook.

Aby jednak wziąć widżety, które ma Facebook, możesz użyć co najmniej trzech narzędzi. Nazwa tych narzędzi to Developers, Adobe Muse i wtyczki, które posiada platforma, za pomocą której tworzysz swoją witrynę. W kolejnych trzech podtematach zobaczysz jak usunąć widżety z facebooka.

Dzięki narzędziu dla programistów Facebooka

Usuwanie widżetów z programistami jest bardzo proste, powinieneś wcześniej wiedzieć, jaka jest procedura korzystania z wtyczek. Zobacz, jakie są właściwe kroki, aby mieć dostęp do widżetów Facebooka:

 1. Przejdź do strony narzędzia dla programistów
 2. Tam w polu, aby usunąć rzeczy z platformy, umieścisz adres URL, który w tym przypadku jest linkiem do oficjalnej strony Facebooka.
 3. W sekcji „Zakładki” umieść słowo „oś czasu”, tak jak to małymi literami
 4. Aby zakończyć, przejdź do poniższej części, aby zobaczyć kody, których możesz użyć do usunięcia widżetów z Facebooka

Po zakończeniu usuwania żądanego widżetu z platformy Facebook możesz zobaczyć, w jaki sposób widżety są dostosowywane w telefonach komórkowych z systemem Android. Chociaż nie jest to związane z umieszczaniem widżetów na stronach internetowych, można to wykorzystać do: dostosować menu telefonu komórkowego.

Najlepszą rzeczą, jaką można zrobić, aby telefony komórkowe wyglądały lepiej w Twoim menu, to dodanie do niego widżetów. Dlatego istnieje sposób na zainstalowanie nowych widżetów na telefonie komórkowym iPhone.

osoba korzystająca z facebooka na swoim komputerze

Jeśli masz swoją stronę w Adobe Muse

Adobe Muse to narzędzie do tworzenia i dostosowywania stron internetowych. Dzięki temu narzędziu jest to również możliwe dodaj widżety do swojej witryny osobisty lub firma. Zwróć uwagę na to, co musisz zrobić, aby uzyskać widżet na Facebooka za pomocą tego narzędzia:

 1. Uzyskaj dostęp do narzędzia Adobe Muse
 2. Przejdź do biblioteki widżetów
 3. Teraz otwórz stronę Facebooka na swoim komputerze
 4. Znajdź widget, który chcesz na swojej stronie
 5. Wybierz go i przeciągnij na pasek widżetów Adobe Muse
 6. Aby zakończyć, poczekaj, aż widżet załaduje się w narzędziu Adobe Muse i wybierz widżet, aby kontynuować jego używanie

Korzystanie z programu Adobe Muse do wyciągania widżetów ze swojej strony na Facebooku jest bardzo łatwe, kiedy tylko zechcesz. W większości przypadków najlepiej używać programu Adobe Muse do usuń widżety z facebooka którego chcesz użyć. Należy zauważyć, że istnieje sposób na pobranie widżetów, które ma Gmail.

Korzystanie z wtyczki

Inną alternatywą, której możesz użyć, aby pobrać widżet ze strony Facebooka, jest użycie wtyczki. Kreatory do tworzenia stron internetowych jak. Na przykład WordPress zawsze oddaje do Twojej dyspozycji wtyczki, które pomagają ściągać widżety platform społecznościowych, takich jak Facebook.

W zależności od kreatora tworzenia strony internetowej, z którym pracujesz, będziesz musiał poszukać innej wtyczki, ale zawsze jest taka, która Ci w tym pomoże.

osoba korzystająca z instagrama na telefonie komórkowym

Jeśli chcesz wstaw widget na swoją stronę Spośród tych, które pojawiają się w kanale Instagram, musisz wykonać następujący proces:

 1. Otwórz przeglądarkę internetową Google Chrome
 2. Wejdź do sieci Instagram
 3. Teraz naciśnij ikonę 3 kropek
 4. Przejdź do „Więcej narzędzi” i wybierz opcję „Narzędzia dla programistów”
 5. Aby zakończyć, wybierz myszką widżet, który chcesz usunąć z Instagrama i skopiuj go. Następnie wklej go na swoją stronę internetową z kodu strony

Jak dodać media społecznościowe do witryny WordPress?

Jeśli chcesz dodaj kilka sieci społecznościowych do swojej witryny stworzony za pomocą WordPressa, ważne jest, aby wziąć pod uwagę użycie wtyczek. Istnieją setki z nich, które pomogą Ci dodać osobiste sieci społecznościowe do oficjalnych sieci społecznościowych witryny.

Wtyczka, która pomoże Ci umieścić ikonę sieci społecznościowych w WordPress, to „Proste ikony społecznościowe”. Za pomocą wtyczek umieszczane są widżety na stronach internetowych, dlatego najlepiej jest korzystać z Simple Social Icons.

dołącz do naszego kanału telegram