Skip to content

Jak włączyć powiadomienia o postach na Instagramie dla najlepszych przyjaciół?

20 de styczeń de 2022

Instagram to dobre medium cyfrowe dla poznawaj świat z domu i bez żadnego wysiłku. Z konta na Instagramie możesz zobaczyć zdjęcia miejsc z dowolnego miejsca na świecie. Możesz dzielić się z osobami z innego kraju, a nawet wysyłać zdjęcia lub dzwonić do takich osób.

Aby inni ludzie wiedzieli, kim jesteś i jaki jesteś, Instagram umożliwia przesyłanie zdjęć z Tobą na Instagram. Inne osoby również przesyłają treści, a platforma zawsze Cię z nich modyfikuje. Później pokażemy, jak aktywowane są powiadomienia na Instagramie i inne rzeczy, które są z tym związane.

Co się stanie, gdy czyjeś powiadomienia zostaną uruchomione na Instagramie?

Zanim włączysz powiadomienia dla osoby na swoim koncie na Instagramie, ważne jest, aby wiedzieć co się stanie, gdy je aktywujesz. W ten sposób dowiesz się, czy warto aktywować takie powiadomienia, czy też nie jest to coś, co Ci odpowiada. Zwróć uwagę na następny podtemat:

Czy druga osoba będzie wiedziała, że ​​włączyłeś powiadomienia dla jej profilu?

co się dzieje gdy powiadomienia osoby są aktywowane w ramach Instagrama jest to, że za każdym razem, gdy ta osoba coś prześle, Insta powiadomi Cię. Wiele osób zastanawia się, czy aktywując taką funkcję, druga osoba dowie się, że aktywowałeś jej powiadomienia.

Ostateczną odpowiedzią na to jest „NIE”, druga osoba nie będzie wiedział, że aktywowałeś funkcję aby Instagram powiadamiał Cię o wszystkim, co przesyła. Teraz, dzięki Instagramowi, oprócz włączania powiadomień dla osoby, możesz także zobaczyć zapisane filmy.

Jakie są kroki, aby włączyć powiadomienia na Instagramie innej osoby?

Opublikuj powiadomienia można włączyć z komputera a także z telefonu komórkowego. Następnie pokażemy, jak to zrobić z obu urządzeń.

Na komputerze z systemem Windows lub Mac

Komputery przez większość czasu mają System operacyjny Mac lub Windows. Dlatego pokażemy tylko proces, który powinien być zastosowany dla tych dwóch systemów:

 1. Włącz komputer.
 2. Otwórz przeglądarkę.
 3. Wejdź do sieci Instagram.
 4. Zaloguj sie.
 5. Stuknij ikonę swojego konta.
 6. Wybierz opcję „Ustawienia”.
 7. Przejdź do sekcji „Powiadomienia push”.
 8. Włącz powiadomienia od osób, które obserwujesz, powiadomienia od osób, które obserwujesz i poczekaj, aż zmiany zostaną zastosowane w Twoim profilu

To jedyna rzecz do zrobienia możliwość zobaczenia cudzych powiadomień i kogo obserwujesz na Instagramie. Jednak z komputerów nie ma konkretnej opcji, która pozwala aktywować konkretne powiadomienia pojedynczej osoby.

osoba korzystająca z komputera

Ale dobrą rzeczą jest to, że pozwala na włączenie powiadomień każdej osoby, którą obserwujesz na swoim koncie Insta. Należy zauważyć, że dzięki Instagramowi można nawet wysyłać prywatne wiadomości do swoich kontaktów.

Z telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS

W przypadku telefonów komórkowych istnieje sposób na aktywację powiadomień wyłącznie od jednej osoby bez konieczności włączania powiadomień całego świata. Zobacz, co musisz zrobić:

 1. Włącz telefon komórkowy.
 2. Podłącz go do internetu.
 3. Otwórz aplikację Instagram.
 4. Zaloguj sie.
 5. Znajdź bliżej osobę, którą chcesz obserwować.
 6. Naciśnij ikonę 3 punktów, które masz w swoim profilu.
 7. Wybierz opcję „Włącz powiadomienia”.

Ważne jest, abyś wiedział, że włącz powiadomienia dla osoba W szczególności na Instagramie, Insta zawsze powiadomi Cię, gdy ta osoba prześle post, historię, Rolki lub wideo. Jeśli nie wiesz, z komputerów można przeglądać filmy z Instagrama i pobierać je.

telefon komórkowy iphone

Dlaczego nie otrzymujesz powiadomień z Instagrama, jeśli masz wszystko aktywowane i jak to naprawić?

Czasami, nawet jeśli masz aktywne powiadomienia od konkretnej osoby, żaden z tych alertów do Ciebie nie dociera. Powodem tego jest to, że konfiguracja nie została przeprowadzona za jakiś problem dotyczący aplikacji. W takich przypadkach możesz zrobić dwie rzeczy.

Dwie rzeczy, które można zrobić, to spróbować ponownie przeprowadzić konfigurację, aby: otrzymuj tylko powiadomienia osoby. Jeśli powyższe nie pomoże Ci rozwiązać problemu, oznacza to, że problem dotyczy aplikacji mobilnej.

Aby rozwiązać ten problem, najlepiej jest całkowicie odinstaluj aplikację i zainstaluj go ponownie. W ten sposób wykonywana jest czysta instalacja, wolna od wszelkiego rodzaju błędów.

Z jakiego powodu otrzymujesz powiadomienia, gdy ktoś przesyła zdjęcie na Instagram, jeśli ich nie włączyłeś?

Czasami możesz otrzymywać powiadomienia, gdy ktoś prześle zdjęcie. Dzieje się tak, ponieważ domyślnie podczas tworzenia profilu na Instagramie powiadomienia obserwowanych osób będą aktywne. Dlatego takie powiadomienia docierają do Ciebie. Aby temu zapobiec, musisz przejść do ustawień i Wyłącz powiadomienia wszystkich obserwowanych przez Ciebie osób.

dołącz do naszego kanału telegram