Skip to content

Jak umieszczać filtry i efekty w relacjach na Instagramie?

28 de czerwiec de 2021

Prezentacja to coś, na czym nam wszystkim zależy, dlatego poświęcamy tak wiele czasu edycja i naprawa obrazu które zamierzamy umieścić w sieciach społecznościowych. Niezależnie od tego, czy jest to tradycja, czy historia, jej przygotowanie wymaga od nas bacznej uwagi na szczegóły i możliwości. Dlatego bardzo modne jest umieszczanie filtrów i efektów na Instagramie.

Wszystko to odbywa się przy wyborze obrazu do umieszczenia, czy to z galerii, czy przechwytywania bezpośrednio z aparatu na Instagramie, mogą wystąpić pewne niedogodności, takie jak problemy z aparatem tej aplikacji lub inne problemy, takie jak to, że filtr tak lubi dużo i chcesz zaoszczędzić, aby z niego korzystać, kiedy tylko chcesz. na szczęście na to wszystko mamy rozwiązanie.

Ale chcemy jeszcze bardziej rozwinąć możliwości i otworzyć całą gamę opcji, nie tylko ograniczających się do filtrów Instagrama, które reagują z muzyką, czy dołączyć do trendu tworzenia własnych naklejek na historie. Zajmijmy się jak dodawać i aktywować filtry i efekty w relacjach na Instagramie Instagram, dzięki czemu zawsze jesteś w modzie.

Jak pobrać i aktywować filtry Instagram Instagram

Instagram ma ogromną liczbę filtrów i efektów dla historii. Aby je umieścić i wykorzystać, wystarczy spojrzeć na dół tworzonej historii, gdzie wyświetlane są najpopularniejsze z nich.

Musisz przewinąć na boki, aby znaleźć ten, który najbardziej Ci się podoba, i wypróbować je jeden po drugim, aby zobaczyć, który z nich najlepiej pasuje do zdjęcia. Podobnie, aby umieścić filtry i efekty na Instagramie, możesz ich szukać w lupie, gdzie aplikacja pokazuje inne mniej używane filtry, ale z większą różnorodnością.

Dowiemy się, jak dodawać i aktywuj filtry i efekty w historiach na Instagramie, aby jedynym ograniczeniem był indywidualny gust podczas spaceru po wszystkich możliwościach.

W zasadzie należy wiedzieć, że konieczna jest aktualizacja do najnowszej wersji, zawsze aplikacja Instagram, ponieważ gwarantuje to dostęp do najnowszych ofert pod względem zakresu edycji w opowiadaniach, czyli efektów, filtrów i powiązanych elementów, które są dołączone.

Filtry i efekty, których używasz lub aktywujesz, możesz zapisać, aby użyć ich przy innej okazji. W tym sensie, kiedy idziesz zrobić zdjęcie, musisz spójrz na dół, pojawia się tam nazwa filtra. Jeśli przytrzymasz tę nazwę, otworzy się menu, w którym pojawi się opcja zapisania filtra.

Po wykonaniu tej czynności zapisany filtr pojawia się po lewej stronie przycisku, aby zrobić zdjęcie w historii i aby wybrać i umieścić zapisane filtry i efekty wystarczy przeciągnąć ekran w lewo i zrobić zdjęcie.

Jak korzystać z przeglądarki filtrów w Instagram Stories Instagram

Aby wyszukać więcej filtrów niż te, które pojawiają się w opcjach, które Instagram pokazuje podczas robienia zdjęcia, musisz przejść do przeglądarki. Aby się tam dostać, musisz wziąć filtr i naciśnij i przytrzymaj nazwę filtra. W tym momencie otworzy się menu, w którym należy wybrać opcję eksploracji filtrów. To przeniesie Cię do innej sekcji, w której pojawia się wiele filtrów i gdzie możesz wybrać i umieścić najczęściej używane i popularne filtry i efekty na Instagramie.

Jak znaleźć efekt na Instagramie według nazwy

W wyszukiwarce lub eksploratorze Instagrama możesz również przeszukiwać filtry według nazwy. W tym sensie w górnej części przeglądarki symbol szkła powiększającego i pudełko do pisania. Tam umieszczasz nazwę żądanego filtra i pojawiają się opcje, które używają tej nazwy.

Jak umieścić efekt na Instagram Stories

Procedura jest prosta, w pierwszej kolejności musimy przejść do aplikacji, tam musimy przejdź do sekcji dodawania historii, co uzyskuje się naciskając ikonę historii u góry lub wykonując poziomy ruch na ekranie w prawo.

Tam obraz jest dodawany lub tworzony za pomocą aparatu na Instagramie lub dołączany z galerii. Filtry i efekty specjalne są aktywowane podczas korzystania z kamery wewnętrznej. Tam możesz wybierać spośród dużej liczby elementów, rozmieszczonych wśród wyświetlanych ikon, ikonografii uśmiechniętej twarzy, gdzie gromadzą się najdziwniejsze filtry.

Możesz bardzo szybko umieścić filtry i efekty na Instagramie. W tym celu wystarczy poszukać fajny efekt, którego chcesz dodaj do swojego obrazu i naciśnij zrób zdjęcie. Po zrobieniu zdjęcia możesz kontynuować umieszczanie emotikonów lub naklejek, aby wyglądało bardziej humorystycznie i interesująco.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie najpopularniejsze filtry i efekty są pod ręką, należy wybrać tylko ten, który ma najwyższą preferencję. W szczególnym przypadku case efekty dla historii na Instagramie, Są one rozmieszczone w ten sam sposób na dole i są aktywowane do użytku podczas korzystania z wewnętrznej kamery aplikacji.

efekty historii na Instagramiegram

Będąc dostępnym i aktualizowanym, w zależności od używanej wersji aplikacji, konieczne jest jej aktualizowanie. Ale to nie wyświetla bezpośrednio wszystkich filtrów i/lub efektów do którego można uzyskać dostęp. Dlatego przestudiujemy, jak dodać więcej tych elementów.

Dodaj filtry i efekty do historii na Instagramie

Posiadanie najnowszej wersji nie oznacza, że ​​będziesz mógł obserwować całe spektrum możliwości, aby historie były bardziej efektowne, ale prawdą jest, że pokazuje najpopularniejsze opcje.

Odnośnie efektów należy zauważyć, że są domyślnie, i aby dodać nowy, wystarczy zaktualizować aplikację. Pomimo filtrów mają tak szeroką aparaturę, że niektóre mogą być mylone z efektami, gdy są stosowane, produkt ich wysokiej jakości. Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy wykonać następujące czynności.

Przejdź do sekcji opowieści, używając wewnętrznej kamery. Powinieneś przewinąć w prawo i poszukaj ikony szkła powiększającego, jego pozycja będzie się różnić w zależności od używanej wersji. Można go również znaleźć klikając w ikonografię niektórych efektów, co powoduje otwarcie podmenu i wyświetlenie tam ikony lupy.

Ta ikona lupy to brama do rzadkich filtrów na Instagramie, możesz tam nawigować i wybrać ten, który wolisz, a jeśli chcesz dodać go do bardziej bezpośredniego użycia, po prostu naciśnij go, aż pojawi się podmenu i wybierz „zapisz w aparacie”.

umieść efekty filtrów na instagramie

Jak sprawdzić, czy mój telefon komórkowy jest zgodny z nowymi filtrami i efektami relacji na Instagramie?

Aby wiedzieć, czy Twój telefon jest zgodny z efektami i móc ustawić filtry, musisz spojrzeć na używaną wersję Androida. Jeśli masz telefon z Android mniej niż 5.0 Nie będzie kompatybilny, dlatego filtry nie pojawią się w historiach.

Jeśli wersja Androida jest wyższa niż wymieniona, możesz być pewien, że Twój telefon jest kompatybilny z dowolnym filtrem. Na urządzeniach IOS te narzędzia nie są kompatybilne z wersje słabsze niż iOS 10.

Jakie są najlepsze filtry na Instagramie i najczęściej wyszukiwane?

Na Instagramie jest wiele filtrów, tak wiele, że jest ich niezliczona ilość. Są jednak takie, które wyróżniają się najbardziej, ponieważ są najczęściej używane przez influencerów lub celebrytów. Pojawią się one jako jedne z pierwszych spośród opcji, ponieważ są to te, z których ludzie korzystają najczęściej.

Znajdź i przetestuj popularne lub zewnętrzne filtry na Instagramie

Aby wyszukać najpopularniejsze filtry, musisz uzyskać dostęp do wyszukiwarki lub eksploratora. W tym jest kilka opcji, w których możesz zobaczyć filtry używane przez osoby, które obserwujesz lub te używane przez sławnych ludzi.
Po sprawdzeniu, który z nich wydaje Ci się najlepszy, wystarczy go kliknąć, aby móc z niego korzystać. Filtry są podzielone na sekcje, jedna dla zabawnych filtrów, druga dla romantycznych, a nawet jedna dla ciemnych filtrów.

Stwórz własny filtr dla swoich relacji na Instagramie

Jeśli nie chcesz umieszczać filtrów i efektów Instagram na swoich zdjęciach, ponieważ ich nie lubisz, możesz stworzyć własne. W tym celu musisz użyć narzędzia, które ma nazwę Studio AR Spark Działa na każdym urządzeniu i można go pobrać bezpłatnie.

umieść filtry na Instagramie znane osoby

Łączy się to z Twoim kontem na Facebooku i za jego pośrednictwem możesz tworzyć filtry, które są dla Ciebie wskazane. Możesz również umieścić wiele edokładne do Twoich obrazów, takich jak okulary, śmieszne twarze, czapki z językami i wiele więcej. Podobnie, jeśli nie podoba Ci się, jak wyglądał Twój filtr na końcu procesu, możesz go edytować i modyfikować, co chcesz.

Usuń zduplikowane filtry lub efekty w galerii

Aby usunąć filtry, musisz wykonać proces podobny do tego, gdy chcesz je zapisać. W tym celu musisz nacisnąć nazwę filtra i otworzyć sekcję menu. Na dole zobaczysz, że pojawia się opcja usunięcia filtra, kliknij go, a zostanie usunięty z Twojej listy.