Skip to content

Jak włączyć lub wyłączyć latarkę w Samsung J1, J2, J3, J5 i J7

10 de marzec de 2023

Światło (naturalne i elektryczne) jest niezbędne w naszym codziennym życiu, ale tak naprawdę nie jesteśmy tego świadomi, dopóki z jakiegoś powodu go nie zabraknie. Każdemu z nas zdarzyło się kiedyś, że zabrakło światła i trzeba było skorzystać z latarki. W sklepach z aplikacjami możemy znaleźć darmowe aplikacje i proste w obsłudze, które potrafią sprawić, że nasz telefon będzie działał jak latarka.

Jednak w niektórych modelach telefonów posiadanie takich aplikacji nie jest konieczne. Poza tym zdecydowana większość sprzętu Samsunga, jeśli nie wszystkie, ma tę zaletę, że włącza i wyłącza latarkę. Dzisiaj zobaczymy, jak aktywować latarkę, szczególnie w Samsungach J1, J2, J3, J5 i J7.

Zadbamy o to, aby pokazać Ci każdy szczegół z podstawowym, ale skutecznym samouczkiem. Zanotuj więc każde z zaleceń, które usłyszysz w filmie lub które możesz docenić w tekście pisanym.

Indeks()

Dowiedz się, jak aktywować latarkę w Samsungach J1, J2, J3, J5 i J7

Rodzina „J” jest jedną z najnowszych serii, które SAMSUNG dodał do swojej rodziny telefonów komórkowych. Te urządzenia były oryginalnie zaprojektowany z myślą o młodszym pokoleniułącząc design, praktyczność i dobra cena.

Gama „J” przekroczyła oczekiwania, jakie Samsung miał w momencie wprowadzenia na rynek, a urządzenia te stały się ulubieńcami wielu użytkowników. Jeśli masz również jedno z tych urządzeń, wyjaśnimy, jak to zrobić aktywuj latarkę na Samsungach J1, J2, J3, J5 I J7 tak, aby było to łatwe zadanie do wykonania i nie było żadnych niedogodności.

Aby rozpocząć, kliknij ekran główny, aż pojawi się opcja „Tła, aplikacje i ustawienia ekranu głównego”. Kliknij opcję „Widżety”. W tej sekcji przewiń, aż znajdziesz „Latarkę”.

Kliknij „Latarka” i przewiń do miejsca ikonę w wolnym miejscu na ekranie głównym. Teraz, gdy potrzebujesz latarki, wystarczy dotknąć ikony, aby włączyć jasne światło z tyłu telefonu.

Aby wyłączyć światło, kliknij ponownie ikonę „Latarka” lub przewiń w dół pasek powiadomień, a tam zobaczysz możliwość wyłączenia latarki.

Ta prosta metoda pozwoli Ci nie tylko mieć latarkę w telefonie, ale także zainstalować dowolny widżet w telefonie Samsung J1, J2, J3, J5 lub J7.

Aplikacje latarki o dużej mocy na telefon komórkowy z systemem Android

Jeśli nie masz Samsunga J1, J2, J3, J5 lub J7 ani żadnego innego telefonu komórkowego z wbudowaną latarką, najlepiej pobierz i zainstaluj aplikację latarki. Wejdz do Sklep Google Play i można znaleźć wiele tego typu, zdecydowana większość z nich jest bezpłatna. Zawsze jednak przed pobraniem weź pod uwagę oceny i opinie, które znajdują się na platformie, aby mieć pewność co do jej wydajności i jakości.

W każdym razie, aby pomóc Ci w wyborze, dajemy Ci kilka wskazówki, dzięki którym zaoszczędzisz trochę czasu a może zły czas

kroki, aby włączyć lub wyłączyć latarkę w telefonie Samsung

Poniżej polecamy kilka:

  • Kolorowa latarka: jego główną zaletą jest to, że ma szeroki wybór opcji oświetlenia. Oprócz trybu latarki posiada również bardzo realistyczne oświetlenie przypominające świeczki, a nawet światła ostrzegawcze i awaryjne.
  • Mała latarka: Ta aplikacja jest jedną z najbardziej polecanych, jeśli chodzi o posiadanie latarki w telefonie komórkowym. Wyróżnia się przede wszystkim zwinnością użytkowania, co jest szczególnie ważne, gdy znajdujemy się w sytuacji, gdy nie mamy światła
  • Lampa błyskowa typu LED: trzeźwa, ale bardzo wydajna aplikacja. Nie znajdziemy w nim wielu efektów, ale doskonale spełnia swoją funkcję rozświetlającą. Prosto i bez komplikacji.

Zaleta kilku z wyżej wymienionych aplikacji zajmuje mało miejsca, a jeśli zdarzy ci się mieć ten problem na telefonie komórkowym, radzimy przeczytać niektóre z naszych artykułów, aby dowiedzieć się, jak zwolnić pamięć w telefonie komórkowym. Ale na pewno pobierz niektóre z tych aplikacji, otrzymasz ważną opcję cieszyć się bardzo dobrą latarką.

dołącz do naszego kanału telegram