Skip to content

Jak w prosty sposób zwiększyć czas moich rolek na Instagramie?

21 de styczeń de 2022

Tutaj znajdziesz jasne i precyzyjne informacje o tym, jak najlepiej wykorzystać możliwości nagrywaj bębny na Instagramie, podwajając czas nagrywania i informując o dostępnych opcjach zwiększania długości filmu. Pokażemy Ci, jakie kroki musisz wykonać, aby to osiągnąć.

A jednocześnie będziesz wiedział, jakimi innymi opcjami możemy się cieszyć razem z naszymi zwolennikami najlepszych Kołowrotków. Nie będzie to bardzo skomplikowane, osiągniesz zrób to w ciągu kilku minut i staniesz się ekspertem biorąc pod uwagę każdą z rekomendacji, które Ci dajemy.

Jak długo może trwać rolka na Instagramie?

Większość z nas lubi nagrywać filmy przedstawiające wyjątkowe i niezapomniane chwile. Ale na tym wszystko się nie kończy, ale też lubimy dzielić się nimi z innymi ludźmi, co łączy nas na odległość z rodziną, przyjaciółmi i obserwatorami. Umożliwienie osiągnięcia naszej przestrzeni w sieci bawić wszystkich.

To cud sieci społecznościowych, a zwłaszcza Instagrama, który możesz pobrać z Google Play za darmo. Tak więc, ze względu na wzrost liczby osób, które przesyłają filmy do różnych istniejących sieci społecznościowych, Instagram dostrzegł potrzebę zwiększyć trwałość kołowrotków.

Ma to na celu zadowolenie użytkowników i to, jak bardzo jesteśmy szczęśliwi teraz, gdy mamy więcej czasu na ich nagranie. Na początku mogłeś tylko nagrywaj przez 15 sekund, co było denerwujące dla tych, którzy chcieli uchwycić nieco dłuższe filmy.

Dlatego platforma postanowiła ich zadowolić, zwiększając czas Bębnów, w miesiącu sierpniu 2020 r., do 1 minuta. Wszystko to pozwoliło aplikacji zwiększyć liczbę osób korzystających z niej na co dzień.

A to dało mu większą popularność wśród różnych sieci społecznościowych, które oferują możliwość: nagrywaj filmy i udostępniaj je. Czas trwania filmów w rolkach jest teraz dłuższy niż wcześniej.

chłopiec używający telefonu komórkowego

Możesz więc podwoić czas trwania swoich rolek na Instagramie

Byliśmy już przyzwyczajeni do tego, że mieliśmy tylko 15 sekund na zrobienie naszych bębnów na Instagramie, ale dzięki tej nowej aktualizacji, która jest wspaniała i bardzo to doceniamy, możemy zwiększyć czas trwania naszych filmów na platformie.

Jednak dla wielu nie jest łatwo podwoić rozmiar rolek na Instagramie i trudno jest zrozumieć, jak to zrobić w najprostszy możliwy sposób. Z tego powodu w kolejnych wierszach nauczymy Cię jak to zrobić, nie komplikując się zbytnio i uzyskując najlepsze rezultaty. Aby to osiągnąć, wystarczy wykonać następujące kroki:

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację Instagram na urządzeniu mobilnym lub komputerze.
  2. Następnie w prawej górnej części ekranu zobaczysz symbol +, który musisz wybrać.
  3. Spowoduje to wyświetlenie zakładki z 4 opcjami, postami, historiami, rolkami i wideo na żywo, musisz wybrać tę, która mówi Rolki.
  4. Po lewej stronie ekranu pojawi się 5 opcji, spośród których możesz dowolnie wybierać i modyfikować styl, czas trwania, prędkość i inne aspekty swojego kołowrotka, ale interesująca Cię opcja to druga, od góry do na dole, gdzie zobaczysz kółko z liczbą 15, naciskaj go, aż pojawi się liczba 60. W ten sposób sprawisz, że trwają maksymalnie 60 sekund.

I to wszystko, możesz teraz podwoić czas trwania swoich bębnów, korzystając z każdej z oferowanych sekund. Ale nie możesz tego zrobić tylko z wideo na żywo, możesz też użyj filmów, które już masz w Twojej galerii nie jest to trudne. Może się zdarzyć, że po tylu próbach masz ich wiele w wersji roboczej i powinieneś wiedzieć, że można je wyeliminować.

osoba korzystająca z instagrama na telefonie komórkowym

Jeśli Twój Instagram Reel trwa dłużej niż minutę, możesz skorzystać z tej alternatywy

Chociaż Instagram wydłużył czas trwania Reels, jest wielu, którzy chcemy nagrać więcej niż 1 minutę i udostępniaj nasze filmy, co możemy zrobić? Istnieje możliwość osiągnięcia rekordu filmy bez ograniczeń czasowych a tutaj pokażemy Ci, jak możesz to zrobić:

  1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do aplikacji i wybrać sekcję historii.
  2. Następną rzeczą jest przesuń opcje, które pojawiają się u dołu ekranu, tuż pod przyciskiem nagrywania i poszukaj tej, która mówi „Na żywo”.
  3. Wybieramy go i zaczynamy nagrywać w wybranym przez nas czasie. Jedyną różnicą jest to, że nasi obserwatorzy będą widzieć na żywo i kierować tym, co nagrywamy, i będą mogli dołączyć do nas i wchodzić z nami w interakcję poprzez komentarze, które pojawią się na ekranie.
  4. Kiedy kończymy nagrywać to, co chcieliśmy, wybieramy koniec. Nagranie musi trwać dłużej niż minutę, zanim będzie można je zapisać.
  5. Na końcu opcji bezpośredniej pojawią się opcje „Zapisz IGTV”, „Pobierz wideo” lub „Usuń”, wybierz ten, który chcesz i będziesz mieć wideo dłuższe niż 1 minutę.

Możesz to zrobić nie tylko z urządzenia mobilnego, ale także z komputera. W ten sposób możesz mieć dłuższe filmy na Twoim Instagramie i podziel się nimi ze wszystkimi, którzy za Tobą podążają.

dołącz do naszego kanału telegram