Skip to content

Jak w prosty sposób wyłączyć wyciszenie historii na Instagramie?

4 de styczeń de 2022

Przy wielu okazjach może się zdarzyć, że poszukujesz historii użytkownika Instagrama nie pojawiają się w tabeli historii, ale nie chcesz przestać podążać za tą osobą, w tym celu możesz użyć opcji „wyciszanie historii” jest to opcja nieco ukryta, ale jest bardzo przydatna.

Co się stanie, gdy włączysz ciszę w historiach na Instagramie?

Kiedy aktywujesz ciszę w historiach użytkownika, dzieje się tak, że historie tego użytkownika nie pojawią się w tabeli historii, a wszystko to bez musisz przestać obserwować tego użytkownika. Jest to opcja nieco ukryta i tak naprawdę wiele osób nawet nie wie o jej istnieniu.

Ale wielką zaletą tej opcji jest to, że podczas jej aktywacji lub dezaktywacji nie będziesz wyślij dowolne powiadomienie do użytkownika, którego chcesz wyciszyć lub wyłączyć wyciszenie historii.

W jaki sposób usuwa się milczenie historii na Instagramie?

Aby móc wyłączyć tę opcję, jest to bardzo łatwe, wystarczy wykonaj kilka prostych kroków i po raz kolejny docenisz historie wspomnianego użytkownika, ale zawsze aktualizuj swoją aplikację. Należy zauważyć, że gdy usuniesz ciszę z historii, historie wspomnianego użytkownika pojawią się ponownie w tabeli opowieści.

Aby wyłączyć wyciszenie wszystkich historii na Instagramie

Teraz możesz dezaktywować tylko ciszę historii profilu, pojedynczo, nie będziesz w stanie dezaktywować ciszy historii wielu profili na Instagramie, a aktywację ciszy w historiach możesz tylko utwórz profil do Jednocześnie, podobnie jak w przypadku aktywacji, można aktywować tylko jeden profil na raz.

Jeśli chcesz reaktywować historię profilu na Instagramie

Bardzo dobrze, aby dezaktywować milczenie historii profilu, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zlokalizuj profil użytkownika do którego chcesz dezaktywować ciszę, a następnie naciśnij obserwowany pasek, od razu pojawi się lista opcji, wśród nich opcja wyciszenia, pojawią się opcje, które musisz wyciszyć, czyli „historie i publikacje” w Po prawej stronie każdej z tych opcji pojawi się przełącznik, wystarczy go dezaktywować i to wszystko, od teraz będą pojawiać się historie wspomnianego użytkownika.

Jak usunąć ciszę w historiach na Instagramie z iPhone’a?

Aby ponownie aktywować historie profilu z iPhone’a, procedura jest: dokładnie tak samo jak na urządzeniu z Androidem, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to znaleźć się w profilu osoby, której historie uciszyłeś.

Następnie kliknij opcję z napisem „Obserwowane”, tam zobaczysz listę opcji, w tym będzie możliwość wyciszenia, Po wejściu w tę opcję zobaczysz dwie opcje wyciszeń, które możesz zrobić, czyli „publikacje lub historie”, obok każdej z tych opcji będzie przełącznik, który będzie niebieski i będziesz musiał go uruchomić aby go dezaktywować iz tego powodu historie tego użytkownika pojawią się ponownie.

Dlaczego niektóre historie na Instagramie są nadal wyciszone?

Nie ma możliwości, aby platforma Instagram pomiń wyciszenie jakiejś historii, Jeśli historia użytkownika lub konta nie pojawia się, najlepiej sprawdzić, czy to konto lub użytkownik aktywował wyciszenie historii.

odkryj, dlaczego Twoje historie są nadal wyciszane

Z drugiej strony, jeśli już sprawdziłeś, że milczenie historii jest wyłączone, dobrze jest wziąć pod uwagę możliwość, że wspomniany użytkownik czy Twoje konto jest ograniczone ze względu na ich historie? Co to znaczy? Że nie będziesz w stanie docenić historii wspomnianego użytkownika, pomimo dezaktywacji cichego trybu historii tego użytkownika.