Skip to content

Jak używać nagłówka jako nagłówka i ustawić lub zmienić podpis w programie Outlook lub Hotmail

2 de kwiecień de 2021

Współczesny świat, w którym żyjemy, wymaga od nas nadążania za nowościami postęp w nauce i technologii. Zwłaszcza tam, gdzie technologia cyfrowa, internet i media społecznościowe dominują praktycznie w każdym aspekcie życia.

Bez wątpienia dziedzinie telekomunikacji Jest to jeden z najpopularniejszych w ostatnich latach. Dziś możemy komunikować się z łatwością i komfortem z i do dowolnego miejsca na świecie w ciągu kilku sekund.

Wiadomości e-mail stały się bardzo cennym narzędziem dla przedsiębiorców, kupców, prawników, instytucji itp. Albo do przekazywania interesujących informacji pracownikom, promowania firm i produktów, albo po prostu do komunikować się z rodziną i przyjaciółmi.

Niezależnie od rodzaju wiadomości, którą chcemy wysłać, czy to komercyjnej, osobistej czy instytucjonalnej, firmy takie jak Outlook czy Hotmail dają Ci możliwość móc go dostosować. Miliony ludzi na świecie używają Outlooka, Hotmaila lub innych dostawców do swoich wiadomości.

Co ciekawe, chociaż miliony ludzi używają ich do tworzenia i wysyłania e-maili, możesz umieścić na nim własną markę. Możesz użyć nagłówków, takich jak papier firmowy, logo, a nawet umieścić na nim własny podpis. Tym samym czyniąc je bardziej formalnymi i przekazując odbiorcom większą powagę, odpowiedzialność i zaufanie.

Jak używać nagłówka jako nagłówka w wiadomościach e-mail w Outlooku?

Nagłówek wiadomości e-mail jest jak prezentacja dla odbiorcy. Dlatego jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie, musisz sprawić, by był jak najbardziej atrakcyjny i dostosowany do Twoich wymagań i profilu.

Możesz pomyśleć o tym, co umieścić w nagłówku, nazwę firmy lub biura, logo, adres e-mail itp. Możesz to zrobić za pomocą papeterii poczty e-mail programu Outlook. Jak to zrobić? Następnie powiemy Ci, jak to zrobić w kilku prostych krokach.

Krok 1

Pierwszy uruchom Outlooka aby utworzyć pocztę, przejdź do linku narzędzia opcjonalne. Teraz kliknij opcję formatu poczty.

Krok 2

Teraz przejdź do selektora projektów i wybierz nowy. Naciśnij teraz zbadać aby znaleźć tekst, którego zamierzasz użyć jako nagłówka. Po zlokalizowaniu kliknij, aby wyświetlić go w wiadomości.

Jak umieścić lub zmienić podpis w e-mailach Outlooka lub Hotmaila?

Dzisiaj posiadanie e-maila jest prawie obowiązkowe. Potrzebujesz go, aby ubiegać się o pracę, dołączyć do strony internetowej, wysyłać e-maile do pracowników i klientów, jeśli masz firmę itp. Więc jeśli jeszcze go nie masz, możesz go utworzyć w Outlooku lub Hotmailu.

Jeśli, jak już powiedzieliśmy, nagłówek wiadomości e-mail jest jak prezentacja dla odbiorców; następnie Twój podpis jest pieczęcią gwarancyjną i odpowiedzialność, która to potwierdza. To jest ważne, aby składać podpis podczas wysyłania cyfrowych wiadomości e-mail lub załączników z programu Outlook lub Hotmail.

nagłówek poczty programu Outlook

Te serwery poczty e-mail mają tę zaletę, że możesz to zrobić modyfikacje Twoich e-maili, jak zmienić rozmiar lub wygląd liter, lub w przypadku, gdy Ci pokażemy, umieścimy lub zmienimy podpis.

Umieszczenie podpisu na wiadomościach e-mail w formacie jest stosunkowo łatwe Perspektywy lub Hotmail. Najpierw musisz zalogować się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła. Natychmiast w oknie wybierz ustawienia: opcje. Wybierz wiadomość lub e-mail: napisz iz opcji, które się pojawią, wybierz podpis. Następnie napisz swój podpis i przekaż go do zapisania.

Jeśli później zechcesz zmienić swój podpis, Niezależnie od tego, czy chcesz zmodyfikować rodzaj pisma, dodać obraz itp., Kiedy przejdziesz do opcji pisania podpisu, wybierz nowy i wprowadź zmiany, które planujesz wprowadzić.

Jeśli chcesz ten podpis pojawiają się automatycznie we wszystkich wysyłanych e-mailach, a następnie wybierz opcję automatycznego dołączania mojego podpisu. Możesz to również zrobić ręcznie za każdym razem, gdy tworzysz, wysyłasz lub odpowiadasz na wiadomości.

Należy pamiętać, że opcja automatycznego dołączania podpisu jest to zaleta, jeśli musisz wysyłać dużo e-maili. Ale będzie ważny tylko dla e-maila, w którym go utworzyłeś. Jeśli używasz innego, musisz również złożyć swój podpis.

dołącz do naszego kanału telegram