Skip to content

Jak utworzyć i udostępnić link do określonej minuty lub momentu filmu na YouTube

23 de kwiecień de 2022

To normalne, że możemy udostępniać filmy na YouTube, wielu z nas robi to dalej różne sieci społecznościowe i aplikacje WhatsApp. Ale czy wiesz, że możesz udostępnić dokładny moment filmu, który Ci się podoba? Dlatego w tym artykule zobaczymy, jak połączyć się z dokładnym momentem filmu na YouTube, a zobaczysz, jakie to proste.

Jest to bardzo przydatne, ponieważ w przypadku chcesz pokazać coś swoim znajomym, krewni lub znajomi, możesz to łatwo zrobić za pomocą tej metody. W ten sposób, jeśli znajdziesz film, który jest dość długi, możesz skonfigurować udostępnianie na przykład minuty 4:32.

Daje nam to możliwość pokazania naszym znajomym tylko tej części filmu. I w ten sposób nie będziesz musiał odtwórz cały film, aby dostać się do części co chcemy, żeby zobaczyli. Bez zbędnych ceregieli zapraszamy Cię do odkrycia, jak utworzyć lub udostępnić link do konkretnego momentu w filmie na YouTube. W szybki i łatwy sposób.

Jak udostępnić dokładny moment filmu na YouTube?

Zrób to procedura wcale nie jest skomplikowana, ale trzeba to zrobić ostrożnie i precyzyjnie, aby można było to zrobić dokładnie. W ten sposób Twoje kontakty będą mogły zobaczyć, co dokładnie chcesz im pokazać. To, co zamierzasz zrobić, to przede wszystkim wejść na YouTube i wyszukać film, który chcesz połączyć. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk, który pojawia się pod filmem, który mówi „udostępnij” wielkimi literami.

Otworzy się wyskakujące okienko z szeroką gamą opcji. Wiele sieci społecznościowych, w których możesz udostępnić wideo. Ale możesz również znaleźć bezpośredni link poniżej, aby udostępnić go w dowolnym miejscu. Ale jeśli spojrzysz na dół, jest inna opcja, która mówi „zacznij w”, tutaj musisz zaznaczyć tę opcję, a następnie napisać, w którym momencie chcesz, aby się zaczęło. Na przykład: 2:36. Następnie udostępniony film rozpocznie się od minuty 2:36.

Jeśli przyjrzysz się uważnie adres URL pojawiło się kilka zmian. Teraz adres URL kończy się na „=2m36s”, co oznacza, że ​​link, który zamierzasz udostępnić, rozpocznie się od określonych minut. Widać, że nie jest to skomplikowane, bo ta sama platforma daje możliwość wykonania tego bez konieczności używania do tego dodatkowego programu czy aplikacji.

Jak połączyć film z YouTube w określonym czasie bez wyskakującego okienka?

jeśli chcesz to zrobić bez konieczności przechodzenia przez to wyskakujące okienko, możesz wziąć dowolny adres YouTube i dodać tylko to, co pokazałem powyżej w przykładzie. Krótko mówiąc, 2m to 2 minuty, a 36s to sekundy. Jeśli więc chcesz, aby film zaczął się w minucie 1:56, powinieneś zmienić parametry na końcu adresu URL na „=1m56s”.

Oczywiście może to być na wypadek, gdybyś nie chciał otwierać wideo, kliknij udostępnij i zmień go w odpowiednim oknie. Ponieważ możesz skonfigurować dowolny rodzaj wideo w ten sposób z samego WhatsApp, nie posuwając się zbyt daleko. Wszystko będzie zależało od Twojej cierpliwości lub stopnia zajęć, które posiadasz, bo jeśli nie chcesz spędzać dużo czasu na wykonywaniu czynności, które wcześniej zasugerowaliśmy. Ta ostatnia procedura będzie dla Ciebie najlepszą opcją.

telefon komórkowy z ikoną youtube na ekranie

Jakie inne korzyści i opcje oferuje YouTube?

YouTube nie tylko pozwala nam na przeprowadzenie tego rodzaju procedury, ale możemy również przesyłać do niego filmy z naszego urządzenia mobilnego i za darmo. Daje nam również możliwość zmiany prędkości odtwarzania, aby to odpowiada naszym potrzebom i lubi.

Cóż, bez wątpienia jest to platforma, która został stworzony i zaprojektowany z myślą o wszystkich aspekty, których mogą potrzebować konsumenci. Dlatego obecnie odnosi tak duży sukces, ponieważ dostosowuje się do potrzeb jednego z użytkowników, bez konieczności korzystania z rozszerzeń poza platformą.

dołącz do naszego kanału telegram