Skip to content

Jak utworzyć i mieć wiele kanałów YouTube na jednym koncie i wspólnie na nich zarabiać?

27 de grudzień de 2021

YouTube to w kilku słowach portal społecznościowy, którego ewolucja na przestrzeni lat była prosta Niesamowite.

Od stania się siecią społecznościową, w której filmy były przesyłane tylko dla przyjemności, stała się siecią społecznościową, w której poznaliśmy ludzi, którzy nawet pracuj i żyj z tego, który dzięki sieci społecznościowej prowadzi imponujący styl życia.

Ale żeby mieć wszystko w porządku, być może z kanałem, na którym można skupić się bardziej niż na czymkolwiek generować pieniądze, inny dla hobby i innych osobistych, między innymi musisz mieć wszystko oddzielone i zorganizowane.

W tym celu zalecamy stworzenie kilku kanały po jednym dla każdej.

Brzmi łatwo i jest proste, nie musisz się wylogowywać i rozpoczynać sesji przez cały czas, z tym samym kontem, które możesz absolutna kontrola Wszystko i bez wielu problemów pokażemy w tym artykule, jak należy to zrobić.

Pierwsze kroki na YouTube

Zanim wyjaśnimy, jak korzystać z wielu kanałów, pomożemy Ci w pierwsze krokiJeśli nadal masz wątpliwości, pomożemy Ci je rozwiązać.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, jak utworzyć swoje konto w YouTube, po jego utworzeniu możesz kontynuować kroki, aby dowiedzieć się więcej o sieci i jej Korzyści.

Jednym z głównych pytań podczas tworzenia konta YouTube jest to, jak zmienić moje zdjęcie profilowe? Możesz więc zacząć dostosowywać swój kanał lub kanały, aby Twoi znajomi znajdowali Cię więcej z łatwością.

Lepsze treści do filmów

Teraz, skoro udało Ci się założyć konto, możesz rozpocząć przesyłanie zawartość aby później móc udostępniać go w innych sieciach społecznościowych jako hobby lub zacząć na nim zarabiać.

Jeśli nadal nie wiesz, YouTube zapyta Cię o pewność wymagania Aby móc przesyłać filmy i treści, musisz mieć dobry program do łatwej edycji filmów, a tym samym przesyłania treści lepszej jakości.

Ponieważ nagrałeś lub edytowałeś film, aby go przesłać, musisz wybierać na jakim kanale zamierzasz to opublikować.

Najlepsze motywy na YouTube

Wielu obserwujących tę sieć społecznościową wchodzi do niej, ponieważ mogą znaleźć tysiące zawartość które uważają za interesujące.

Na tej platformie znajdziesz od teledysków po filmy kompletny, możesz również znaleźć wszystkich swoich ulubionych wykonawców lub zespoły.

Inny tematyczny Popularne w YouTube są horrory, tajemnice, historie z przeszłości, horoskopy, filmy o gotowaniu lub deserach, żarty i filmy dokumentalne.

Twórz wiele kanałów za pomocą jednego konta YouTube krok po kroku

Zawsze pamiętaj, aby wybrać dobry motyw i za każdym razem, gdy przesyłasz nowe treści, wyróżnij film, aby lepiej zorganizować swój kanał i Obserwujący nie przegap swojej zawartości.

Teraz, jeśli nie zdecydujesz się na jeden motyw, możesz zrobić kilka kanałów i w każdym zajmować się motywem inny; różny, dlatego w tym artykule pomożemy Ci założyć kilka kont jednocześnie.

Filmy z dziewczynami zarabiają

Zaloguj się do YouTube, gdy będziemy gotowi, przejdziemy do ikony menu i przejdziemy tam, gdzie jest napisane Moje kanały, zobaczymy wyskakujące okienko, które się pojawi i będziemy musieli wybrać, czy chcesz użyć twojego imienia, czy utworzyć nowe, przejdziemy do miejsca, w którym jest napisane utwórz je i voila.

Posiadanie kilku kanałów YouTube służy właśnie do tego, aby zajmować się różnymi tematami bez konieczności umieszczania wszystkiego na tym samym kanale i robienia bałaganu w poszukiwaniu filmów na określony temat, które niektórzy użytkownicy mogą to polubić a nie inni.

W ten sposób możesz mieć wszystko o wiele bardziej zorganizowane i nie stracisz publiczności, a możesz nawet budować lojalność tym bardziej dla użytkowników, którzy zasubskrybują, ponieważ podobają im się wszystkie Twoje treści, a nie tylko ich część.

Wiesz, że posiadanie kanału gry to nie to samo wyłącznie telefonów komórkowych, aby mieć jedną z gier na wszystkie konsole.

Niektóre osoby mogą w ogóle nie być zainteresowane grami na Androida i nawzajemTo jest coś, co powinieneś naprawdę poważnie rozważyć przed uruchomieniem kanału.

W ten sposób móc mieć wszystko prawidłowo zorganizowane i na dłuższą metę nie stracisz subskrybentów z powodu czegoś, co można by rozwiązać, dzieląc kanały i organizując filmy w inny sposób.

Czy udało Ci się łatwo i prosto utworzyć wiele kanałów?

dołącz do naszego kanału telegram