Skip to content

Jak mieć drugi kanał YouTube — urozmaicaj swoje treści

9 de Listopad de 2021

YouTube to platforma, na której oprócz wspólnych funkcji możesz nauczyć się tworzyć treści. Jest to sieć społecznościowa, która pozwala robić wiele rzeczy, na przykład zdobywać wielu obserwujących, aż do zostania influencerem. Daje również możliwość swobodnego tworzenia treści, można to zrobić nie tylko w jednym kanale, ale w dwóch lub więcej kanałach. Następnie powiemy ci jak stworzyć dodatkowy kanał na tej platformie.

Czy z telefonu komórkowego można utworzyć dwa kanały YouTube z tym samym kontem?

Jeśli masz kanał na YouTube i poszło ci dobrze, masz możliwość stworzenia kolejnego kanału, możesz to zrobić dzięki temu, że portal społecznościowy pozwala na stworzenie wielu dodatkowych kanałów. Musisz tylko wziąć pod uwagę:

  • Subskrybenci nie będą udostępniani: Oznacza to, że obserwujący Twojego głównego kanału nie będą brani pod uwagę, jeśli zdecydujesz się zacząć od nowego kanału, zacznie się on od 0 obserwujących.
  • Na poziomie płatnymPamiętaj, że YouTube płaci za subskrybentów lub wyświetlenia, a nie za liczbę kanałów. Nie jest również możliwe zjednoczenie subskrybentów wszystkich Twoich kanałów w celu zażądania płatności.
  • Ile maksymalnych kanałów możesz otworzyć?: YouTube z możliwością tworzenia do 30 kanałów, na których możesz udostępniać filmy według własnych upodobań i różne treści.
  • Jeśli popełnisz jakiekolwiek naruszenie w YouTube: jeśli popełnisz coś nielegalnego na jednym ze swoich kanałów, YouTube całkowicie zamknie Twoje konto niezależnie od pozostałych kanałów. Jego zamknięcie nastąpi we wszystkich.
  • Jego właścicielem jest Google: To narzędzie internetowe jest częścią Google, więc do otwierania nowych kanałów wymagane jest konto Gmail.

Jakie wymagania muszę wziąć pod uwagę, aby mieć dodatkowy kanał w YouTube?

Jeśli chcesz mieć dodatkowy kanał na YouTube, musisz pamiętać, że będzie on połączony z innym kanałem, ponieważ będzie pochodził z tego samego konta, chociaż nie będą miały tych samych powiadomień lub konfiguracji. Oto wymagania, które musisz spełnić przed utworzeniem nowego kanału w YouTube.

Z komputera

Utworzenie Twojego kanału pomocniczego zostanie wykonane tylko przez komputer, w aplikacji nie będziesz miał możliwości wykonania tej czynności. Ten wymóg jest obowiązkowyJeśli go nie zdobędziesz, twoja kreacja nie będzie możliwa.

dostęp do Internetu

YouTube to sieć społecznościowa, która do załadowania swoich programów, filmów i narzędzi wymaga pewnego rodzaju połączenia internetowego. Dlatego niezbędnym warunkiem nabycia kolejnego kanału na swoim koncie YouTube jest posiadanie internetu, jak ten wprowadzone dane mogą zostać zapisane.

Platforma YouTube umożliwia dostęp do opcji bezpiecznego tworzenia treści tam, gdzie mogą zobacz wiele osób, jeśli chcesz. Aby stworzyć ten drugi kanał, musisz wykonać następujące kroki, jest to bardzo proste, szybkie i bezpieczne:

tworzyć treści na youtube

Wpisz „YouTube”

Musisz wejść do serwisu YouTube z komputera, w tym celu wystarczy uzyskać dostęp do preferowanej wyszukiwarki, a następnie umieścić nazwę platformy YouTube i kliknij szukaj. Musisz poczekać, aż wejdzie poprawnie, czasami proces jest nieco powolny, będzie to zależeć od szybkości twojego Internetu.

Kliknij swoje konto i „Ustawienia”

Teraz, będąc wewnątrz platformy, musisz wprowadź ustawienia YouTube. Aby uzyskać do tego dostęp, musisz wykonać następujące kroki:

  1. Idź do trzech pasków w lewym górnym rogu. Te paski są jeden pod drugim.
  2. Teraz musisz poszukać opcji Ustawienia.
  3. To jest na dole listy. W niektórych komputerach nie wychodzi to jako ustawienia, można również wyprowadzić jako Ustawienia.
  4. Naciśnij tę opcję i voila, wszedłeś.

Wybierz „Dodaj kanały lub zarządzaj nimi”

Po wejściu w Ustawienia musisz podać kliknij opcję Dodaj lub zarządzaj kanałami którego opcja znajduje się w jednym z pól, które pojawiają się w Ustawieniach.

Utwórz nowy kanał na „Pierwszej liście”

Jeśli jesteś już w Dodaj lub zarządzaj kanałami, musisz przejść do utworzenia nowego kanału, który znajduje się na pierwszej znalezionej tutaj liście.

zdobywaj subskrybentów na swoim kanale youtube

Zacznij od „konta marki”

Następnie, skoro już spełniasz powyższe wymagania, po prostu musisz uzupełnij dane, których będziesz od Ciebie wymagać, a na koniec umieść wybrane konto, możesz wpisać, że jest to konto marki. Teraz, jeśli możesz przejść do dostosowania swojego kanału i zobaczyć, jakie treści możesz do niego dodać, aby zdobyć wielu obserwujących.

Jaka jest maksymalna liczba kanałów YouTube, które mogę mieć na jednym koncie?

YouTube daje Ci możliwość tworzenia wielu kanałów, jeśli chcesz, chociaż platforma da ci limit, który będzie wynosił 30 różnych kanałów. Treści publikowane na tych kanałach mogą być oglądane przez kogo chcesz, jeśli takie jest Twoje zdanie, chociaż jeśli chcesz, aby wszyscy widzieli Twoje filmy, również będziesz mieć tę opcję. Jeśli rozważysz przekroczenie limitu kanałów, YouTube na to nie pozwoli.