Skip to content

Jak usunąć rozmowę z czatów na Skypie? – PC i telefon komórkowy

13 de Listopad de 2021

Jedną z najczęściej używanych aplikacji do wideokonferencji jest Skype, która daje możliwość pozostawania w kontakcie z kimkolwiek chcesz, niezależnie od odległości. Możesz zainstalować tę aplikację na różnych urządzeniach, zarówno mobilnych, jak i PC. W ten sposób możesz cieszyć się narzędziami, które oferuje.

Jeśli chodzi o kuriera, możesz zdecydować, czy zachowaj historię swoich rozmów lub wybierz je usunąć, usuwając każdą wiadomość lub wszystkie rozmowy. Jeśli chcesz mieć więcej informacji na ten temat, zapraszamy do dalszej lektury artykułu do końca, dzięki czemu poznasz sposoby zarządzania rozmowami.

Co należy zrobić, aby usunąć wszystkie rozmowy na Skypie?

Aplikacja Skype oferuje wiele opcji, dzięki którym możesz komunikować się ze znajomymi i rodziną z dowolnego miejsca. Tworząc konto Skype na urządzeniu mobilnym lub komputerze, możesz komunikować się za pomocą połączeń, wideokonferencji lub wiadomości.

Prawdopodobnie jesteś jednym z tych, którzy otrzymują wiele wiadomości i z jakiegoś powodu nie chcesz zostawiać śladu po tych wiadomościach i chcesz usunąć wszystkie rozmowy. Ten proces jest bardzo prosty do przeprowadzenia i tutaj wyjaśnimy kroki, które należy wykonać dla każdego zespołu, na wypadek, gdybyś miał Telefon komórkowy z systemem Android, iOS lub komputer PC.

Za pomocą aplikacji mobilnej na Androida lub iOS

Aby usunąć czaty w Skypie z urządzenia mobilnego, postępuj zgodnie z następującą metodą: Otwórz aplikację Skype i kliknij czat, aby go usunąć, naciśnij i przytrzymaj czat i wybierz opcję Usunąć konwersację, zostaniesz poproszony o potwierdzenie akcji do wykonania, a następnie ponownie wciśnij Usuń.

Z komputera z systemem Windows lub Mac

Jeśli masz konto Skype na komputerze z systemem Windows lub Mac, procedura jest inna: wchodzisz na konto Skype, klikasz na pasku narzędzi i wybierasz opcję Prywatność, w ten sposób wchodzisz do ustawień prywatności. Następnie kliknij Pokaż ustawienia zaawansowane i kliknij Usuń historię. Klikając tę ​​opcję, będziesz mógł usunąć wszystkie rozmowy Skype, teraz wystarczy potwierdzić akcję, aby sprawdzić, czy chcesz usunąć całą historię i skończysz.

Jaka jest procedura usuwania pojedynczego czatu ze Skype’a?

W aplikacji Skype możesz usunąć całą historię lub usunąć pojedynczy czat. Jeśli chcesz tylko usunąć rozmowę, procedura jest bardzo podobna do tych już wspomnianych, z tą różnicą, że zostanie usunięty pojedynczy czat. Po zalogowaniu się do platformy Skype kliknij sekcję Czaty, zlokalizuj czat, kliknij na niego, a otrzymasz opcję Usuń rozmowę, wystarczy potwierdzić akcję.

Jeśli wiadomości zostaną usunięte w Skypie, czy inny użytkownik może się o tym dowiedzieć?

Może się zdarzyć, że chcesz usunąć wiadomości na Skype, ale obawiasz się, że nadawca wiadomości to zauważy. Nie ma się jednak czym martwić, ponieważ usuwając czat, kopia tego czatu zostanie dla Ciebie usunięta a nie dla drugiego użytkownika. Nie ma możliwości usunięcia wątku dla obu użytkowników. Ponadto, gdy ten inny użytkownik wejdzie na czat, będzie mógł zobaczyć pełny zapis prowadzonej z Tobą rozmowy.

Tylko na ekranie wiadomości Skype nie wyświetla usuniętych wiadomości. Teraz, jeśli nie chcesz nagrywać czatów obu użytkowników, mogą to zrobić razem, każdy ze swojej aplikacji i usunąć rozmowy, które prowadzili.

usuń rozmowy w aplikacji Skype

Jak usunąć wiadomość na swoim koncie Skype?

Dzięki aplikacji Skype możesz usuwać pojedyncze wiadomości z rozmowy. Pierwszą rzeczą jest zalogowanie się do aplikacji za pomocą adresu e-mail i hasła, w przypadku zgubienia lub zapomnienia hasła możesz zresetować hasło Skype.

Po wejściu do aplikacji otwórz czat i znajdź rozmowę. Musisz znaleźć się w wiadomości, którą chcesz usunąć. Naciśnij wiadomość przez kilka sekund i Pojawi się menu, w którym musisz wybrać Usuń opcję lub w innych wersjach mobilnych Usuń wiadomość. Potwierdź podjęte działanie, a wiadomość zostanie usunięta z rozmowy.