Skip to content

Jak nagrywać rozmowy Skype i wideo — samouczek na komputery PC i urządzenia mobilne

7 de grudzień de 2021

Obecnie istnieją różne platformy wirtualne, które zostały zaprojektowany w celu ułatwienia komunikacji i zapewnić sposoby kontynuowania pracy w innych miejscach. W tym sensie Skype jest jednym z narzędzi, które zyskały popularność w ostatnich latach do interakcji z Twoimi kontaktami.

Miliony użytkowników łączą się z nawiązać komunikację z każdym, niezależnie od tego, gdzie się znajdują, eliminując w ten sposób bariery geograficzne. Ta platforma ma wiele funkcji, od wykonywania połączeń, nagrywania ich i udostępniania. Oprócz wysyłania reakcji i udostępniania ekranu. Wszystko to zostało omówione w tym artykule, więc zapraszamy do dalszej lektury.

Jak mogę nagrać rozmowę przez Skype’a?

Stały codzienny kontakt z bliskimi w oddali i być może prawdopodobnie tego chcesz uchwyć te piękne chwile, które pojawiają się podczas rozmowy. Skype oferuje sposób na zapisywanie tych połączeń. Możesz także łatwo nagrywać rozmowy Skype i rozmowy wideo, a tutaj wyjaśniamy sposoby robienia tego z różnych urządzeń.

Na stronie internetowej

Podczas rozmów przez Skype możesz zapamiętywać i śmiać się lub płakać. Bardzo łatwo jest je zapisać ze strony internetowej. Wchodzisz na stronę Skype i logujesz się. Wykonujesz połączenie audio lub wideo. Klikasz ikonę +, gdzie znajdziesz więcej opcji i wybierz Rozpocznij nagrywanie. Obaj użytkownicy będą wiedzieć, że rozmowa jest nagrywana. Aby zakończyć nagrywanie, kliknij ponownie symbol + i kliknij ikonę Zatrzymaj nagrywanie lub zakończ połączenie i to wszystko.

W aplikacji komputerowej

Wchodzisz do Skype, znajdź kontakt i zadzwoń. Aby nagrać, wystarczy kliknąć ikonę Nagraj. Zarówno ty, jak i drugi kontakt zobaczycie na ekranie ostrzeżenie wskazujące, że rozpoczęło się nagrywanie. Pod koniec rozmowy kliknij Zatrzymaj połączenie.

Z aplikacji mobilnej

Z urządzenia mobilnego można również bardzo łatwo nagrać rozmowę. Wchodzisz do aplikacji Skype, rozpoczynasz rozmowę, naciskasz trzy kropki, a następnie Kliknij opcję Rozpocznij nagrywanie. Aby zakończyć, kliknij ikonę Zatrzymaj nagrywanie.

Jak mogę zapisać nagranie rozmowy na moim urządzeniu?

Po nagraniu rozmowy Skype możesz ją zapisać, aby oglądać i słuchać w dowolnym momencie. Ale jeśli nie wiesz, jak to zrobić, tutaj powiemy Ci, jak możesz zapisać swoje nagranie.

Na twoim komputerze

Aby zapisać nagranie rozmowy z komputera, kliknij czat i kliknij Więcej opcji. Następnie wybierasz opcję Zapisz w folderze pobierania. Lub, jeśli wolisz, kliknij Zapisz jako i wybierz inną lokalizację na pulpicie, aby zapisać ją w określonym folderze.

zapisz nagrania skype lamy na komputerze!

Na komórce

Z urządzenia mobilnego bardzo łatwo jest również zapisywać rozmowy wykonywane przez Skype. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać nagranie i wybrać opcję Zapisz, aby pobrać. Zostanie to zapisane w galerii aparatu w telefonie komórkowym.

Jaka jest procedura udostępniania mojego nagranego połączenia w sieciach społecznościowych?

Inne opcje, które oferuje Skype, to nie tylko nagrywanie rozmów, ale także udostępnianie ich bliskim, innym użytkownikom, z którymi się komunikujesz, lub w sieciach społecznościowych. Następnie nauczymy Cię procedury łatwego i bezpiecznego udostępniania połączenia przez Skype.

udostępniaj nagrywanie rozmów i rozmowy wideo przez Skype

Z komputera

Musisz tylko przejść do ikony Więcej opcji reprezentowanych przez trzy kropki. Klikasz opcję Wyślij ponownie więc możesz udostępnić to nagranie na innym czacie. W ten prosty i łatwy sposób możesz udostępnić nagranie.

Z telefonu komórkowego

Z urządzenia mobilnego możesz także udostępniać nagrane rozmowy i Skype. Aby to zrobić, musisz nacisnąć i przytrzymać nagranie. Następnie klikasz opcję Prześlij dalej i udostępniasz ten plik na innym czacie.

Jakie inne działania możemy podjąć w rozmowach wideo prowadzonych przez Skype?

Możesz w pełni wykorzystać to narzędzie interakcji Skype. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć bardzo dobrze wszystko o tym, jak działa Skype i jak zapraszać innych do Skype, jak wysyłać reakcje i udostępniać ekran. Ponieważ Skype to bardzo kompletna platforma do utrzymywania kontaktu.

Zaproś nowych członków

Aby zaprosić innych członków do przyłączenia się do rozmowy w celu utworzenia grupy. Wystarczy znaleźć kontakt i rozpocząć rozmowę, klikając ikonę Zadzwoń. Kliknij Dodaj uczestnika i w ten sposób będziesz zapraszać nowych członków. Aby zakończyć, po prostu kliknij Zakończ połączenie.

Wyślij reakcje

Gdy prowadzisz rozmowę wideo przez Skype lub czat, możesz wyrazić swoje reakcje za pomocą emotikonów. Aby to zrobić, kliknij ikonę Emotikon reprezentowaną przez szczęśliwą buźkę. Idziesz na czat, otwierasz menu reakcjiWybierając emotikon, zostaną one wysłane automatycznie i to wszystko. Aby cieszyć się wszystkimi tymi funkcjami, ważne jest zaktualizowanie Skype’a do najnowszej wersji.

Udostępnij swój ekran

Inne funkcje, które umożliwia Skype, to udostępnianie ekranu, które jest doskonałą opcją, gdy uczestniczysz w grupowej rozmowie wideo lub wideokonferencji. Ta funkcja jest dostępna do wykonania z wersję internetową, naciskając Udostępnianie ekranu i wybierz ekran, który chcesz udostępnić, w tym dźwięk z komputera.

udostępnianie ekranu skype

Wręcz przeciwnie, jeśli używasz Skype’a z urządzenia mobilnego, kliknij trzy kropki i następnie w opcji Udostępnij ekran. Musisz potwierdzić opcję, klikając Skype, a następnie Rozpocznij transmisję. W ten sposób możesz udostępnić swój ekran, a wszyscy uczestnicy konferencji zobaczą, co jest widoczne na ekranie. Aby zakończyć, kliknij Zatrzymaj udostępnianie i potwierdź opcję zatrzymania udostępniania lub klikając Zmień ekran.