Saltar al contenido

Jak usunąć lub tymczasowo lub całkowicie usunąć konto Clash Royale

12 de marzo de 2023

Jedną z najpopularniejszych gier w świecie urządzeń mobilnych jest bez wątpienia Clash Royale, tytuł, w który grają setki tysięcy graczy na całym świecie i wygląda na to, że nie przestanie rosnąć, gdyż z każdym mijającym rokiem jesteśmy bardziej pewni, że będziemy mieli clash royale przez chwilę.

Zwłaszcza dzięki aktualizacjom, które otrzymuje, coś niezwykle pozytywnego dla świata gier mobilnych, a zwłaszcza dla gatunku strategii, z którym najlepiej radzą sobie telefony najnowszej generacji.

Wiadomo jednak, że gra prędzej czy później może nas zmęczyć, dlatego w takim przypadku będziemy musieli poważnie pomyśleć o usunięciu tego konta, aby nigdzie nie pozostały żadne nasze dane, zwłaszcza w miejscu, które teoretycznie nie wracaj już. W tym artykule nauczymy Cię jak należy usunąć konto Clash Royale.

Jak całkowicie usunąć lub usunąć konto Clash Royale

Właściwie, z jakiegokolwiek powodu chcesz usunąć konto, na szczęście nie jest to zbyt skomplikowane. Jedyne, co musisz zrobić, to otworzyć grę, po czym przejdziesz tam, gdzie jest napisane Ustawienie i właśnie tam Pomoc i pomoc. Potem idziemy tam, gdzie jest napisane Moje konto i właśnie tam zobaczymy, że opcja, która mówi Usuń konto.

Musisz pamiętać, że musisz wypełnij formularz, aby móc usunąć konto całkowicie, oprócz tego, że aby odłączyć konto od gry należy wysłać wiadomość e-mail do pomocy technicznej całkowicie w języku angielskim i ze wszystkimi niezbędnymi danymi, aby móc całkowicie usunąć i odłączyć konto.

Po wykonaniu powyższych czynności możesz być pewien, że skontaktują się z Tobą całkowicie usunąć konto clash royale (choć istnieje możliwość późniejszego odzyskania go), w ten sposób w kilku słowach wyda się, że nigdy go nie miałeś w grze i jak zobaczysz mimo wszystko usunięcie konta tego nie jest zbyt skomplikowane tytuł, usunięcie starego konta Clash Royale to bardziej niż cokolwiek innego kwestia cierpliwości.

Ta metoda oczywiście nie jest przydatna, aby dowiedzieć się, jak usunąć kogoś z Clash Royale lub jak zablokować moje konto clash royale, służy wyłącznie do trwałego usunięcia własnego konta z tej gry, z jakiegokolwiek powodu. Chociaż możesz go również pobrać na wypadek, gdybyś zmienił zdanie.

Uwagi dotyczące usuwania lub całkowitego usuwania konta Clash Royale

Zdaniem twórców gry, nie ma skutecznego sposobu na usunięcie konta Clash Royalemając na uwadze, że z serwerów nie jest w żaden sposób możliwy dostęp do danych osobowych każdego z użytkowników. Mimo to oferują pomoc w przeprowadzeniu procesu linii online, która ma tę nazwę Centrum Gier.

Dzięki tej opcji będzie to możliwe link do harmonogramu od użytkownika, którego chcesz usunąć. Konieczne będzie jednak skontaktowanie się z obsługą techniczną i podanie kilku charakterystycznych informacji o koncie. Ten proces może być bardzo przydatny do osiągnięcia celu.

Istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikami super komórka z miejsca, w którym jesteś. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do ikony w kształcie dymka, która znajduje się w prawej górnej części aplikacji, gdy już tam będziesz.

usuń konto clash royale

Używanie wielu użytkowników w Clash Royale

Jeśli nie masz zamiaru całkowicie usunąć konta z Clash Royale, ale zrestartuj go lub coś tymczasowego, a nawet korzystaj z kilku kont z tego samego komputera, wystarczy zalogować się za pomocą różnych kont e-mail, w ten sposób możesz rozpocząć nowe gry.

Korzystanie z platformy Gmail znacznie ułatwia działanie różnych kont na tym samym komputerze. Biorąc pod uwagę, że specyficzna konfiguracja tej sieci pozwala nam na wymianę naszego dostępu do różnych rachunków, które możemy mieć w bardzo efektywny sposób.

dołącz do naszego kanału telegram