Skip to content

Jak usunąć dźwięk migawki aparatu z Samsung Galaxy J, A i S

8 de listopad de 2022

Robienie zdjęć to sztuka że wielu z nas niewątpliwie lubi to robić, ale w niektórych przypadkach dźwięk aparatu podczas ich przechwytywania jest czymś bardzo denerwującym, którego słucha się przez cały czas, dlatego w tym artykule nauczymy Cię, jak usunąć dźwięk migawka aparatu urządzeń mobilnych marki Samsung.

I to jest bardzo niewygodne słuchaj dźwięku kamery naszego telefonu komórkowego dokładnie w momencie, w którym zamierzamy uchwycić zdjęcie, próbując pozostać niezauważone w konkretnej sytuacji.

Prawda jest taka, że ​​każdy z nas, który używa w tym celu telefonu komórkowego, wie, że jego dźwięk podczas robienia zdjęcia lub rozpoczynania nagrywania wideo jest czymś, co może przeszkadzać nie tylko nam, ale także ludziom wokół nas. możliwe mieć problemy właśnie z tego powodu.

Dlaczego słychać dźwięk migawki aparatu?

Problem w tym, że wiele razy użytkownicy mamy nowy telefon lub że jeszcze tego nie zbadaliśmy, aw takich przypadkach nie wiemy, jak szybko wyciszyć kamerę naszego telefonu komórkowego, której czasami możemy chcieć użyć nieoczekiwanie, gdy jest włączony dźwięk.

Z tych powodów bardzo ważne jest, aby mieć pełną wiedzę na temat szczegóły naszych urządzeń mobilnych, musimy je dogłębnie poznać, aby móc dostosować je do funkcji, które uważamy za najwygodniejsze i najbardziej dla nich korzystne. Krótko mówiąc, aby móc dostosować je do naszych preferencji.

Jak mogę usunąć dźwięk migawki aparatu?

Cóż, jeśli chcesz, aby móc wyeliminować dźwięk aparat w Samsung J1, J2, J3, J5, J7, lub jakiekolwiek inne urządzenie mobilne koreańskiej marki, ponieważ wszystkie są do siebie dość podobne, musisz wiedzieć, że są na to różne sposoby, jedne prostsze, inne nieco bardziej złożone.

Ale chociaż niektóre z procedury mogą być nieco skomplikowanemusisz tylko zwrócić szczególną uwagę na kroki, które przedstawimy poniżej.

Kroki, które należy wykonać, aby usunąć dźwięk migawki

  • Wyłącz telefon komórkowy: Oczywiste jest, że wielu użytkowników, którzy zadali sobie trud, aby trochę przejrzeć działanie swoich telefonów komórkowych, wie, że najłatwiejszym sposobem wyciszenia aparatu urządzenia jest skuteczne wyciszenie telefonu.

Problem z tą sztuczką polega na tym, że jeśli wyciszymy telefon, nie usłyszymy żadnego dźwięku jeśli otrzymujemy powiadomienia z innych aplikacji, może to spowodować, że przegapimy kilka ważnych wiadomości, jeśli zapomnimy ponownie aktywować dźwięk telefonu komórkowego.

Zaletą tej prostej sztuczki jest to, że jeśli nie jesteś w oczekiwaniu na konkretny wniosekjakieś wiadomości lub ważne połączenie, nie będziesz musiał instalować żadnego rozszerzenia ani wykonywać bardziej skomplikowanego kroku, a w ciągu tysięcznej sekundy kamera w Twoim telefonie będzie całkowicie wyciszona.

telefon komórkowy Samsung na stole

Jeśli poprzednie rozwiązanie nie wydaje Ci się wygodne, chcemy, abyś znał dwie aplikacje, które mogą Ci pomóc. Zwróć uwagę na opisy, które podamy na ich temat, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję podczas instalacji jednego z dwóch.

  • Wycisz kamerę: Mówiąc o Camera Mute, który jak sama nazwa wskazuje, ma na celu wyłączenie dźwięku naszej kamery. W tym sensie musimy powiedzieć, że potrzebujemy zrootowanego telefonu komórkowego z Androidem, aby móc z niego korzystać. Zaletą jest to, że bez problemu współpracuje z prawie wszystkimi producentami urządzeń mobilnych.
  • Cichy przełącznik krzywkowy: W przypadku SilentCam Switch, który jest całkowicie darmową aplikacją, podobnie jak poprzednia, jest również w stanie raz na zawsze wyciszyć tę irytującą migawkę, która doprowadziła więcej niż jedną osobę do szaleństwa.

Rekomendacje końcowe

Podsumowując, przy podejmowaniu decyzji zalecamy nieco dokładniejsze zbadanie działania obu aplikacji, dzięki czemu upewnisz się, że wybierzesz najlepsze rozwiązanie swojego problemu.

dołącz do naszego kanału telegram