Skip to content

Jak usunąć „Aplikacja YouTube przestała działać” – rozwiązanie

13 de Maj de 2021

Jeden z typowe problemy na Androidzie, będą te związane z działaniem aplikacji, gdzie jest to doceniane w ogólnych środkach z zatrzymaniem i wymuszonym wyjściem z aplikacji, z tytułem: aplikacja zatrzymała się, rozwiązanie tego problemu jest proste.

W tym samym duchu może wystąpić błąd zatrzymania aplikacji na Androidzie, z podobnymi objawami, których rozwiązanie może być nieco bardziej drastyczne.

W tej kolejności pomysłów podobne sytuacje i rozwiązania w zależności od aplikacji może się zdarzyć, że aplikacja aparatu przestanie działać, a nawet będzie bardziej wyraźna i utrudniać usługi Sklepu Google Play z tymi samymi objawami.

Dotyczy to również problemu z aplikacją mobilną YouTube, która zamyka się na twarzy i wyświetla komunikat. na ekranie z komunikatem „Aplikacja YouTube została zatrzymana”, zobaczymy, jak to usunąć, w oparciu o pochodzenie i najskuteczniejsze rozwiązania.

Jak usunąć komunikat „Aplikacja YouTube przestała działać”?

Gdy telefon wyrzuca plik plakat informujący o zatrzymaniu aplikacji, ale dołączając jej nazwę, jest to wskazówka, że ​​problemy niekoniecznie tkwią w telefonie komórkowym lub systemie operacyjnym, ale mogą być niedogodnością bezpośrednio związaną z usługami aplikacji i zderzeniem wcześniej ustalonych danych z pochodzące z platformy sieciowej.

W tym celu stosuje się rozwiązania, które pomagają rozpoznać pochodzenie i z kolei mogą usuń komunikat „Aplikacja YouTube została zatrzymana”. Przeanalizujemy je osobno.

Wstępne działanie w celu usunięcia problemu z aplikacją YouTube

W pierwszej kolejności wykorzystywane jest ręczne i wymuszone zatrzymanie aplikacji mobilnej, a następnie jest ona uruchamiana. Aby to zrobić, w początkowej kolejności naciskamy przycisk Start na dole telefonu przez kilka sekund, aż zamknij otwarte aplikacjei kliknij „zamknij wszystko”, ponieważ zmienia się to również z przyciskiem „wstecz” w tej samej dolnej części. Aplikacja zostanie ponownie otwarta.

Jeśli to nie zadziała, dokonamy przymusowego aresztowania. W tym celu przechodzimy do sekcji „aplikacje” w ustawieniach, szukamy YouTube i wewnątrz, kliknij „wyczyść pamięć podręczną” a także w „siłowym zatrzymaniu”. Następnie ponownie otwieramy aplikację mobilną i jeśli nadal pojawia się komunikat „Aplikacja YouTube przestała działać”, korzystamy z rozwiązania do korekcji błędów.

Naprawiono błąd

Programiści, gdy publikują nowe wersje aplikacji, dodają poprawki błędów, poprawki te mogą pozostać nieużywane, jeśli nie są zaktualizować używaną wersję aplikacji. YouTube jest jednym z takich przypadków.

dziewczyna zirytowana telefonem

Aby uzyskać dostęp do poprawek błędów, wystarczy zaktualizuj aplikację YouTube. Robi się to w prosty sposób, wystarczy:

  1. Wpisz Sklep Play
  2. Wyszukaj w zainstalowanych aplikacjach lub szukaj w YouTube w wewnętrznej wyszukiwarce
  3. Podczas oglądania, strrezonujemy z „aktualizacją”
  4. Rozpoczyna się proces pobierania najnowszej dostępnej wersji, a następnie proces instalacji.
  5. Pozostaje tylko czekać, na koniec aplikacja będzie mogła zostać ponownie otwarta bez wychodzenia „Aplikacja YouTube została zatrzymana”

Rozwiązanie do restrukturyzacji aplikacji

Kiedy odnosimy się do tego wyrażenia, odnosimy się bezpośrednio do szukania początkowych ustawień Aplikacji i rozpoczynania jej używania od zera. W tym celu musimy tylko odinstaluj aktualizacje i zainstaluj je ponownie, ale zostanie to zrobione w bezpośrednim połączeniu z najnowszą wersją YouTube. Czego pragniesz.

W tym celu przechodzimy do Odinstaluj aktualizacje. Przechodzimy do sekcji ustawień, czyli ustawień telefonu. Następnie odwołujemy się do sekcji z nazwą „aplikacje”.

Tam przechodzimy do listy aplikacji i szukamy YouTube. Wchodzimy do niego i widzimy w górnej części trzy punkty lub słupki, wpisujemy je, a oni dadzą opcję „odinstalowania aktualizacji”, wciskamy i czekamy na uruchomienie procesu.

W tym celu musimy tylko pobrać najnowszą dostępną wersję zamierzamy grać w sklepiei szukamy aplikacji, od razu klikamy „aktualizuj” i czekamy. Powinno to usunąć komunikat „Aplikacja YouTube została zatrzymana”, ponieważ jej źródło awarii zostało naprawione.