Skip to content

Jak ustawić lub umieścić czarne tło w historiach na Instagramie – Zmień tło historii na Instagramie

2 de lipiec de 2021

Instagram to jedna z sieci społecznościowych, która najbardziej się rozwinęła w ostatnich latach i w końcu Kto nie lubi robić zdjęć lub filmów, edytować ich lub zakładać filtry i podzielić się nimi z naszymi przyjaciółmi? Chociaż może się zdarzyć, że filtry się nie pojawią, ale nie martw się, że damy Ci rozwiązanie tego problemu

LHistorie na Instagramie to coś, z czego coraz częściej korzysta się I to nie za mniej, ponieważ bardzo pomaga mieć większą obecność wśród naszych obserwujących.

Czarne tło na Instagramie

Instagram bardzo niedawno dodał dobrze znane Stories z którymi możemy dzielić nasze chwile ze zdjęciami, pismami, filmami, transmisją na żywo m.in.

Jest nowy sposób pisania historii, którego wszyscy nie znają, ale są inni, którzy często go używająmają na celu stworzenie czarnego tła dla opowieści o Instagram i możliwość pisania lub dodawania naklejek, można to osiągnąć bez obniżania lub utraty jakości naszej publikacji.

Jest to proste i pozwala bez problemu napisać historię bez komplikacji, to jest jak gdy masz czarne tło, aby napisać wszystko, co chceszTa technika jest bardzo łatwa, podobnie jak możliwość powiększania nagrań, które wykonujesz dla swoich Stories.

Wielu zastanawia się, jak to się robi, ponieważ w niektórych przypadkach Twoi znajomi to publikują, ale nie wiedzą, jak to zrobić, więc chcą się nauczyć, jak ustawić czarne tło lub inny kolor, który można zastosować w swoich historiach.

Twórz Historie z czarnym tłem na Instagramie krok po kroku

Są aplikacje, które mogą służyć jako przewodnik po tego typu efektach, inne po prostu zrób zdjęcie zakrywające obiektyw aparatu I tak dostają czerń, której potrzebują do swoich historii, w ten sposób mogą spokojnie i szybko tworzyć swoje historie i to jest ta, którą tutaj polecamy, ponieważ jest najprostsza i nie wymaga żadnego pobierania.

  • Pobierz obraz lub zrób zdjęcie, zakrywając obiektyw.
  • Otwórz Instagram.
  • Rozwiń menu, aby przesłać zdjęcia, powinno pojawić się czarne tło, które pobrałeś.
  • Wybierz, a teraz możesz pisać i dodawać to, czego potrzebujesz.
  • Prześlij swoją historię i ciesz się.

Ale przy tej czy innej okazji na pewno po prostu chciałeś umieścić tekst lub coś, co nie wymaga zdjęcia ani niczego podobne, może ciemne tło i tyle. Drobny szczegół polega na tym, że może się to nieco skomplikować, jeśli nie wiesz dobrze, jak to zrobić, ponieważ z Instagrama musisz przesłać obraz tak lub tak.

To prosta sztuczka, która pozwala nam pisać bez problemu w historii, to jak mieć płótno puste, gdzie wszystko wyróżnia się znacznie lepiej, i więcej dla pism, a także dla naklejek lub naklejek lub jakichkolwiek dodatków, które chcemy dodać, jest lepsze, ponieważ zapewnia lepszą wizualizację.

Jak zauważyłeś, jest to dość łatwe i bardzo praktyczne, z drugiej strony również jako inna opcja, możesz wziąć farbę i pomalować płótno na czarno, zapisz go w formacie jpg i przenieś na swój telefon komórkowy.

Gdy to wszystko zostanie zrobione, będziesz mógł opublikuj swoją historię na Instagramie i napisz, co chcesz mu towarzyszyć. Jak zobaczycie, choć Instagram na razie nie daje możliwości umieszczania płaskich teł, co na pewno w pewnym momencie będzie, to nie jest tak, że jest zbyt skomplikowane, aby samemu „wyprodukować” wspomniane tło, prawda?

Właściwie, jeśli masz dużo wyobraźni, możesz tworzyć naprawdę zabawne i kreatywne tła.

Poza tym w Internecie można nawet znaleźć sporą ilość środków do wykorzystania w Historie na Instagramie to może dać Twojemu profilowi ​​więcej kreatywności, zwłaszcza jeśli ten profil jest profesjonalny, a nie osobisty, co w takim przypadku byłoby fundamentalne.

czarne tło w opowiadaniach

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że pomogliśmy Ci cieszyć się tym niesamowitym narzędziem na Instagramie, mamy nadzieję, że zadziała dla Ciebie czarne tło i które Twoje historie mogą podkreślić Wśród Twoich znajomych z przyjemnością pomożemy Ci umieścić czarne tło w historiach na Instagramie.

Jak zawsze, jeśli masz jakiś problem, aby umieść czarne tło na InstagramieChociaż wydaje mi się, że było to całkiem jasne, nie wahaj się zostawić mi komentarza poniżej, który dotyczy Ciebie, aby móc Ci pomóc.