Skip to content

Jak ustawić język tabletu Amazon Fire — Personalizacja

3 de styczeń de 2022

Kupując nowy tablet Fire, wkrótce zaczniesz oglądać filmy, surfować po Internecie (w tym celu musisz skonfigurować odtwarzacz flash), grać w gry i cieszyć się nowym nabyciem; Może się zdarzyć, że w tym procesie źle skonfigurujesz język lub że pochodzi on z innego języka niż twój, dzieje się to regularnie, ale tutaj rozwiążemy ten problem i różne rzeczy, które możesz znaleźć po drodze.

Na stronie Amazon możemy kupić te tablety i otrzymamy je z domyślną konfiguracją z różnymi 8 językami, które są dostępne domyślnie: angielski, hiszpański, niemiecki, chiński, francuski, włoski, japoński i portugalski. Niektóre z tych języków odpowiadają Twojemu krajowi, na przykład angielski (Kanada) i angielski (Wielka Brytania). Możemy to zmodyfikować, a tutaj pokażemy Ci, jak to zrobić

wprowadź preferowany język

Jaki jest główny powód dekonfiguracji języka tabletu Amazon Fire?

Co może się zdarzyć podczas ustawiania języka tabletu Amazon Fire, jest to, że mogą być uruchomione aplikacje, najlepiej zamknąć wszystko, aby zmiany odniosły skutek, w ten sposób bezpieczniej jest zmieniać język bez problemów.

ten Aplikacje muszą być aktualizowane, w ten sposób masz pewność, że działają tak, jak potrzebujesz, niektóre aplikacje, takie jak Alexa, nie możesz w ten sposób zmienić języka, ale musisz uzyskać dostęp do Amazon, aby to osiągnąć, jest to szczególny sposób na ustawienie język tego przypadku, ale ma to sens, ponieważ zmiana języka wpłynie tylko na interfejs urządzenia, aplikacje i usługi nie pasują do tej konfiguracji.

Co powinieneś wiedzieć przed zmianą języka tabletu Amazon Fire?

Chociaż jeśli możemy zmienić język, okazuje się, że Alexa domyślnie nie zmienia Twojego języka z ustawień tabletu. Wirtualny asystent, który ma szeroką gamę konkretnych zadań, takich jak możliwość wykonywania i odbierania połączeń. Ale zmiana języka Alexa jest niezbędna, aby uniknąć tego, że gdy używamy go na tablecie, język nie jest zdekonfigurowany, można to osiągnąć, logując się na stronie Alexa Amazon, stąd możemy zmienić język.

odpalanie tabletu to doskonałe doświadczenie

Zmiana zostanie wykonana tylko w menu, klawiaturze i słowniku

Teraz, gdy dokonamy zmiany języków z konfiguracji, będzie to miało wpływ tylko na wewnętrzne menu tabletu Fire, na klawiaturę użytkowania i słownik. Wszystko to automatycznie zmieni domyślną konfigurację urządzenia; jako aplikacje innych firm, a także te, które są dostępne dla tego tabletu, musisz to zrobić z wewnętrznych ustawień aplikacji.

Jak uzyskać dostęp do ustawień językowych tabletu Amazon Fire?

Sposób na dostęp do wewnętrznej konfiguracji urządzenia jest prosty, jego konfiguracja znajduje się w rozwijanym menu, ta ikona ma kształt koła zębatego, stąd można uzyskać dostęp do wszystkich ustawień, nie tylko do języka tabletu, ponieważ podobnie jak inne opcje ustawień, jak wspomniano powyżej, zmiany te są możliwe tylko dla interfejsu urządzenia.

Jakie są kroki, aby zmienić język tabletu Amazon Fire?

Aby zmienić język na preferowany przez nas, zlokalizuj sekcję o nazwie System z wykrzyknikiem jako symbolem, a następnie zlokalizuj Języki i Wejścia na górze, tutaj w środku dostaniesz opcję Języki, tutaj podasz Dodaj język za pomocą symbolu +. Od tej chwili musisz wybrać odpowiedni region, aby zainstalować coś, co byłoby słownikiem odnoszącym się do obszaru, w którym się znajdujesz, po jego wybraniu pojawi się on na liście dostępnych wczytanych języków, korzystając z trzech linii, które pojawiają się na w prawo przenosimy go na pierwsze miejsce, więc będzie to domyślny język tabletu Amazon Fire.

Zmień całą pobraną zawartość językową

Aby zmienić wszystkie pobrane treści językowe, w przypadku aplikacji należy wprowadzić konfigurację każdej z nich, w niektórych przypadkach zmiana języka może nastąpić automatycznie, ale najprawdopodobniej najpierw należy zmienić język, a później pobierz to, czego potrzebujesz w domyślnym języku i tak otrzymasz wszystko w preferowanym języku, ponieważ nie jest to możliwe po pobraniu wszystkiego, a następnie zmianie.