Skip to content

Jak ustawić czas w swoich historiach na Instagramie za pomocą różnych formatów?

6 de październik de 2021

Instagram to sieć społecznościowa, która pozwala na wykonywanie dużej liczby funkcji, a to czyni go bardzo wszechstronnym. A wśród nich możemy wymienić fakt, że możesz umieścić swoją ulubioną piosenkę na zdjęciu, czego nie można osiągnąć na innych platformach. Ale teraz pokażemy Ci trik, dzięki któremu będziesz mógł poświęć czas na swoje historie na Instagramie.

Prawda jest taka, że ​​jedną z największych atrakcji tej słynnej sieci społecznościowej jest niewątpliwie historie na Instagramie. Co pozwala nie tylko dostosować je do własnych upodobań, ale także przesłać kilka zdjęć w tej samej historii. W ten sposób będziesz mógł bez słowa powiedzieć światu, jak się czujesz lub co chcesz przekazać w danym momencie.

Ale teraz ponownie zaskakuje nas dodaniem naklejki w kształcie zegara, dzięki której będziesz mógł umieścić czas w swoich opowieściach. Ta naklejka jest dostępna do użycia w mobilnej wersji aplikacji, więc nie martw się, z jakiego urządzenia korzystasz. Czy to Android czy iOS, tutaj pokażemy Ci, co zrobić, aby umieść czas w swoich historiach na Instagramie i w różnych formatach.

Jak uzyskać dostęp do naklejek historii na Instagramie?

Dziś bardzo ważne jest, abyś znał wszystkie wiadomości, które oferuje nam aplikacja Instagram, a tym samym czerpał z niej jak najwięcej. A jeśli chcesz wiedzieć jak uzyskać dostęp do naklejek opowiadań na Instagramie ze smartfona.

Musisz tylko wykonać kroki, które tutaj wskażemy, w zależności od używanego systemu operacyjnego. Pamiętaj jednak, że aplikacja umożliwia również tworzenie własnych naklejek do swoich relacji na Instagramie.

W aplikacji na Androida

Zaczniemy od użytkowników, którzy korzystają z systemu operacyjnego Android i klikną ikonę aplikacji Instagram. Następnie musimy zalogować się na nasze konto, w środku należy kliknąć swoje zdjęcie profilowe, aby mieć dostęp do aparatu. To oczywiście, żebyś mógł zrób zdjęcie, które prześlesz do swojej historiiMożesz także przesłać obraz z galerii.

Następnym krokiem jest poszukanie w górnym menu ikony w postaci szczęśliwej buźki, ta ikona da ci dostęp do naklejek. Po kliknięciu wyświetlą się wszystkie dostępne naklejki i możesz użyj w swoich historiach na Instagramie.

Z aplikacji na iPhone’a

W przypadku korzystania ze smartfona iPhone postąpisz w podobny sposób, ponieważ będziesz pracować bezpośrednio z aplikacji Instagram. W związku z tym, pierwszym krokiem będzie wejście na platformę i rozpoczęcie sesji. Następnie musisz przeszukać galerię lub zrobić zdjęcie, które wykorzystasz w swojej historii.

logo mobilne na instagramie

Następnym krokiem będzie znalezienie i wybranie ikony szczęśliwej twarzy, po jej naciśnięciu pojawi się na ekranie wszystkie naklejki, których możesz użyć. W ten prosty i szybki sposób będziesz mógł nadać osobisty charakter swoim historiom na Instagramie.

Jak możesz podać dokładny czas swoich historii na Instagramie?

Zobaczmy teraz, co powinieneś zrobić, aby móc umieść dokładny czas w swoich historiach na Instagramie. I jako pierwszy krok wejdź do aplikacji i będąc na głównym ekranie musisz znaleźć i kliknąć ikonę aparatu, którą znajdziesz w lewym rogu. Teraz po prostu zrób zdjęcie lub nagraj film, a jeśli chcesz, możesz wejść do galerii swojego telefonu komórkowego.

Gdy masz już zdjęcie lub film, którego użyjesz w swojej historii, kliknij ikonę szczęśliwej twarzy, ponieważ wiesz, że znajduje się ona u góry ekranu. Na liście naklejek, które będą wyświetlane na ekranie musisz znaleźć i wybrać ikonę godziny. Teraz wystarczy przeciągnąć i upuścić go w miejscu swoich preferencji w swojej historii na Instagramie.

mężczyzna czas na instagramie

Jak zmienić format?

Teraz wiesz, jak umieścić naklejkę czasu w swojej historii, ale jeśli chcesz możesz zmienić jego wygląd lub format. Aby to zrobić, po wybraniu naklejki czasowej i umieszczeniu jej w swojej historii, kliknij ikonę, zmieni się z obecnego formatu cyfrowego na format analogowy. Również jeśli chcesz, możesz powiększyć lub zmniejszyć jego rozmiar.

Cała ta procedura musi zostać wykonana przed opublikowaniem swojej historii, poza ustawieniem zegara z dokładną godziną. Możesz dodać inne efekty do swojej publikacji, po jej zakończeniu wystarczy przejść do opcji „Twoja historia” i w ten sposób zostanie ona opublikowana z wprowadzonymi w niej zmianami. I w ten prosty sposób się nauczyłeś jak umieścić czas w swoich historiach na Instagramie w różnych formatach.

dołącz do naszego kanału telegram