Skip to content

Jak przekonwertować dowolny obraz na naklejkę dla WhatsApp? – Zrób to sam

6 de Listopad de 2021

WhatsApp to doskonałe narzędzie do komunikacji i interakcji z innymi. Jego wspaniałe funkcje i funkcje, takie jak wysyłanie dwóch naklejek razem z iPhonem, to jedna z rzeczy, które sprawiają, że jest to ulubieniec wielu. Dlatego w tym artykule chcemy Cię nauczyć jak przekonwertować dowolny obraz na naklejkę dla WhatsApp.

Jak tworzyć naklejki z dowolnego urządzenia?

Wysyłanie zabawnych naklejek do znajomych to dobry sposób na rozrywkę i ożywienie rozmowy. W rzeczywistości są bohaterami większości naszych czatów na WhatsApp, możesz nawet tworzyć naklejki z własnymi zdjęciamiDlatego w tym samouczku dowiesz się, jak tworzyć naklejki na WhatsApp ze swoimi obrazami z dowolnego urządzenia.

Z iOS

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest otwarcie aplikacji WhatsApp, kliknij utwórz wiadomość i przejdź do ikony Animoji. Następnie przejdź do opcji nowej naklejki i kliknij „Dodaj nową naklejkę”. Na koniec kliknij OK, a Twoja nowa naklejka będzie już dostępna w WhatsApp.

Stamtąd możesz podzielić się nim ze znajomymi, co więcej, jeśli Twój kontakt wyśle ​​Ci jedną, możesz zaimportować naklejkę, którą wysłał Ci znajomy, dodając ją do ulubionych, aby ją zapisać.

Z Androida

Jeśli masz smartfona z Androidem, kroki tworzenia naklejek są takie same. Wystarczy postępować zgodnie z procedurą wspomnianą w iOS, a już utworzysz pakiet naklejek na swoim urządzeniu z Androidem i zaczniesz udostępniać go dowolnemu kontaktowi.

Korzystanie z komputera

Proces tworzenia naklejek z komputera jest nieco bardziej rozbudowany. Najpierw, przejdź do strony „Usuń.bg” i kliknij „Zapisz obraz”, wybierz żądany plik, a następnie kliknij pobierz. Następnie przejdź do strony WA Web Plus dla WhatsApp i wybierz „Użyj w Chrome”.

Następnie pojawi się komunikat, w którym należy kliknąć „Dodaj rozszerzenie” i zalogować się do WhatsApp Web. Następnie kliknij ikonę WA Web Plus dla WhatsApp aby wyświetlić menu i kliknij ikonę etykiety.

Następnie pojawi się komunikat, w którym należy kliknąć „Wybierz plik” i wybrać obraz bez wygenerowanego tła i kliknąć Wyślij. Teraz otwórz WhatsApp na telefonie i zapisz naklejkę, aby dodać ją do ulubionych, aby móc z niej korzystać na komputerze z WhatsApp Web.

Jak zamienić swoje obrazy w naklejki na WhatsApp?

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest utworzenie pakietu naklejek, wybranie tytułu i nazwy, po utworzeniu pakietu dostępna będzie opcja dodawania naklejek, które można dodać z galerii smartfona lub zrobić zdjęcie, poniżej Poniżej wyjaśniono dwa kroki:

Wytnij swoje obrazy

Dzięki aplikacji Maker naklejek możesz projektować własne naklejki, więc niezależnie od wybranego obrazu, który chcesz utworzyć, Kreator naklejek poproś o wycięcie obrazu. Możesz go powiększyć, powiększając i dodając maksymalnie 30 zdjęć.

Edytuj i udekoruj swoje zdjęcia

Wreszcie możesz edytuj obrazy i udekoruj je według własnych upodobań. W rzeczywistości dodawanie tekstów do naklejek to oryginalny i zabawny sposób ich tworzenia, a także można dodawać kolory lub emotikony.

logo i naklejka whatsaap

Jakie są aplikacje do wykonania naklejek?

Istnieją konkretne aplikacje, które mogą nam pomóc w tworzeniu własnych naklejek, ponieważ zapewniają wszystko, co niezbędne do ich wykonania w prosty sposób. Następnie chcemy wspomnieć, które aplikacje są najczęściej używane do tworzenia naklejek:

Na WStick

Aplikacja WStick jest jedną z najlepszych aplikacji do tego celu, nie tylko dla WhatsApp, ale także dla innych sieci społecznościowych. Jest to aplikacja, która wystarczy zainstalować na telefonie komórkowym, aby rozpocząć tworzenie naklejek i naklejek z własnych obrazów.

Użyj kreatora naklejek

Sticker Maker nie jest daleko w tyle, w rzeczywistości jest jednym z najczęściej pobieranych przez użytkowników. Znaleziono dostępne na urządzenia z systemem iOS i AndroidPo pobraniu i zainstalowaniu go na telefonie możesz tworzyć pakiety naklejek i udostępniać je znajomym z WhatsApp.

Zrób to z Bitmoji

Bitmoji to także świetna aplikacja do tworzenia zabawnych naklejek i emotikonów. A co najlepsze, to nic nie kosztuje. Aby to zrobić, tylko musisz otworzyć przedni aparat z Bitmoji i zrobić selfie, za pomocą swojej twarzy możesz tworzyć spersonalizowane naklejki.