Skip to content

Jak korzystać z sieci WhatsApp bez skanowania kodu QR Czy to możliwe?

29 de wrzesień de 2023

WhatsApp Web to rodzaj rozszerzenia, które uruchomiło najsłynniejszą na świecie aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych w celu tego, aby użytkownicy korzystający z niego na co dzień nie musieli koniecznie sięgać po telefony, ale mogli także śledzić rozmowy na komputerze.

Dzieje się tak dlatego, że oczywiście wielu z nas, którzy godzinami pracujemy przed komputerem, nie może się skoncentrować, korzystając jednocześnie z telefonu komórkowego lub telefonu komórkowego i komputera, więc W takich przypadkach jest to doskonałe rozwiązanie.

Jedynym problemem jest to, że tak czy inaczej Aby korzystać z WhatsApp Web, konieczne jest posiadanie kodu QR dostępne, a jeśli ich nie mamy, sprawy się komplikują.

Dlatego w kolejnych wierszach Nauczymy Cię, jak korzystać z WhatsApp Web bez skanowania kodu QR.

Korzystaj z WhatsApp Web bez kodu QR

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać w tym sensie, jest to, że aby uzyskać dostęp do sieci WhatsApp, nie potrzebujesz zbyt skomplikowanych wymagań, a jedynie posiadać komputer z dostępem do Internetu i przeglądarką obsługującą usługę. W każdym razie działa na prawie wszystkich znanych przeglądarkach, takich jak Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari itp.

Kiedy masz otwartą przeglądarkę, musisz wejść na stronę https://web.whatsapp.com. Tam pojawi się kod QR, który, jak powiedzieliśmy, należy zeskanować telefonem, aby komputer został zsynchronizowany z urządzeniem mobilnym i można było uzyskać dostęp do usługi. Oczywiście oba muszą być podłączone do Internetu, bo inaczej system nie będzie działał.

Cóż, chociaż aby zeskanować kod, musisz przejść do aplikacji WhatsApp na telefonie komórkowym, następnie Ustawienia, następnie WhatsApp Web i +, który pozwala rozpocząć nową sesję, ważne jest tutaj co zrobić, gdy nie mamy kodu QR.

Jak korzystać z WhatsApp Web bez kodu QR

Cóż, w tym względzie musimy to powiedzieć Niestety powyższy sposób jest jedynym możliwym sposobem korzystania z sieci WhatsAppponieważ jeśli szukasz możliwości otwarcia WhatsApp bez kodu QR, powinieneś wiedzieć, że jest to niemożliwe z każdego punktu widzenia,

W rzeczywistości nie jest to przypadek, ale realizuje intencję, aby użytkownik zweryfikował w ten sposób zarówno swój komputer, jak i smartfonunikając zawsze irytujących sytuacji kradzieży tożsamości i innych niebezpiecznych sytuacji, które mogą wystąpić.

Oczywiście po połączeniu aplikacji za pomocą kodu QR nie należy wykonywać tego zadania ponownie.

Czy udało Ci się korzystać z WhatsApp Web bez kodu QR, korzystając ze sztuczki, której Cię nauczyliśmy?

dołącz do naszego kanału telegram