Skip to content

Jak pobrać i umieścić flagę Katalonii lub Estelady, aby umieścić ją na moim profilu WhatsApp

21 de wrzesień de 2023

Czy chcesz dowiedzieć się, jak umieścić flagę Katalonii na swoim profilu WhatsApp? Musisz wtedy wiedzieć, że dotarłeś do właściwego artykułu, ponieważ pokażemy Ci wszystkie kroki, które musisz wykonać, aby pobrać i umieść flagę Katalonii (estelada) na swoim profilu WhatsApp. Przeczytaj cały artykuł, aby postępować krok po kroku i uczynić swój profil WhatsApp bardzo oryginalnym.

Po zakończeniu będziesz mieć estelada (nazwę, pod którą znana jest również flaga Katalonii) w swoim profilu WhatsApp, dzięki czemu będziesz mógł dostosować aplikację według własnego uznania.

Prawda jest taka, że ​​jest wielu użytkowników, którzy właśnie szukają informacji na temat, cJak umieścić flagę Katalonii na swoim profilu WhatsAppi dlatego pokażemy Ci wszystkie szczegóły na ten temat.

Zobaczysz, że jest to proste krok po kroku i tak naprawdę nie inaczej jest, jeśli chcesz umieścić dowolne inne zdjęcie na swoim profilu WhatsApp, głównym komunikatorze na świecie.

Jak pobrać flagę Katalonii na swój profil WhatsApp?

Zasadniczo jest tylko jedna kwestia, którą musisz wziąć pod uwagę w tego typu tutorialach, a mianowicie musisz mieć wcześniej obraz które chcesz umieścić w swoim profilu WhatsApp.

Dlatego jakość obrazu, z jakim będzie widoczny Twój profil, będzie tej samej jakości, co pobrany obraz wcześniej na telefonie komórkowym. Musisz przeszukać Internet i pobrać w tym przypadku flagę Katalonii dla WhatsApp.

Historia katalońskiej flagi, czyli estelady (jest to słowo w języku katalońskim oznaczające gwiazdę) sięga początków XX wieku, a jej inspiracją były flagi Kuby i Portoryko.

Projekt flagi Katalonii jest praktycznie taki sam niż na Wyspach Karaibskich, ale różni się od krajów Antyli grą kolorów w paskach i trójkącie, w którym umieszczona jest gwiazda.

Krok po kroku umieść esteladę (flagę Katalonii) na swoim profilu WhatsApp

Istnieje kilka możliwości umieszczenia flagi Katalonii na swoim profilu WhatsApp. Tutaj Zaprezentujemy Ci 2 bardzo proste opcje żeby to zrobić szybko.

W pierwszym zaczniemy od aplikacji WhatsApp, więc początkowo powinieneś znajdować się na głównym ekranie aplikacji:

 • Idź i wybierz trzy kropki w menu
 • Wejdź w opcję „Ustawienia”.
 • Kliknij nad obrazem WhatsApp, Na ekranie pojawią się: Twój obraz, nazwa konta, informacja o frazie i numer telefonu powiązany z kontem.
 • Natychmiast kliknij obraz ponownie, pojawi się czarny ekran tła z obrazem, który wybrałeś do tego momentu.
 • W prawym górnym rogu pojawi się ikona w kształcie ołówkanaciśnij go, na dole automatycznie pojawi się menu.
 • Wybierz ikonę o nazwie „Galeria”.
 • Po naciśnięciu zobaczysz, jak to zrobić foldery zostaną wyświetlone gdzie przechowujesz swoje obrazy.
 • Wybierz obraz z flagą Katalonii, aby zastąpić poprzedni.

Miniaturowa emotikona flagi katalońskiej estelada

Inną bardzo łatwą opcją wprowadzenia tej zmiany jest: zaczynając od zdjęcia, które chcesz umieścić. Gdy znajdziesz się na obrazku, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 • W prawym górnym rogu znajduje się ikona z 3 pionowymi kropkami, wybierz ją.
 • Następny wyświetli się menuw którym należy wybrać opcję „Ustaw”.
 • Na dole automatycznie pojawi się menu z kilkoma ikonami.
 • Następnie wybierz ten odpowiadający aplikacji WhatsApp i pojawi się komunikat „Zdjęcie profilowe WhatsApp”
 • Teraz dostosuj obraz zgodnie ze swoimi preferencjami.
 • Na dole ekranu pojawiają się 3 ikony, Kliknij „OK” i to wszystko.

Niektóre Inne bardzo częste wyszukiwania i zapytania użytkowników odnośnie wszystkich tego typu tematów, mają oni do czynienia w szczególności z następującymi kwestiami: jak umieścić flagi na WhatsApp, umieścić flagi w statusie, filtry flag, flagi dla emotikonów WhatsApp, fotomontaż flag, kod flagi dla WhatsApp.

Jeśli masz inne pytania dotyczące tego typu tematów, nie wahaj się z nami skontaktować, aby pomóc Ci w tym zakresie.

dołącz do naszego kanału telegram