Skip to content

Jak wyświetlić statusy moich kontaktów w aplikacji WhatsApp?

9 de maj de 2022

WhatsApp to jedna z głównych aplikacji na świecie, jeśli nie najważniejsza, jaką możemy zainstalować na naszych smartfonach, dlatego nieustannie staramy się tworzyć artykuły, które pozwolą użytkownikom w pełni wykorzystać każdą z jej funkcji. Prawda jest taka, że ​​w tym konkretnym przypadku widzieliśmy, że wielu pytało nas „ jak sprawdzić status moich kontaktów na WhatsApp”, więc postaramy się zaoferować Ci wszystkie informacje w tym zakresie.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć w związku z tym, jest to, że słynne statusy WhatsApp były przez jakiś czas nieobecne, ale po wyraźnych prośbach użytkowników w końcu zobaczyliśmy, jak w końcu powrócili i możemy teraz cieszyć się nimi nosu mestvos cieszą się nimi dispiviles. Jeśli więc chcesz wiedzieć, jak sprawdzić stan swoich kontaktów w WhatsApp, zalecamy kontynuowanie tego artykułu, w którym oczywiście znajdziesz wiele informacji na ten temat .

WhatsApp to jedna z głównych aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie, która ma wielu użytkowników z całej planety i która wyróżnia się szczególnie możliwością założenia ogromnego profilu osobistego z obrazami, a także rozróżnia frazy, które nas wyróżniają od innych użytkowników. Następnie przedstawimy Ci niektóre z tego, co uważamy za najlepsze statusy WhatsApp, aby pokazać tej osobie, że kochasz ją całym sercem.

Jedną z najbardziej znanych i używanych aplikacji na całym świecie jest niewątpliwie WhatsApp , wszyscy mamy tę aplikację na naszych urządzeniach mobilnych, a dziś stała się niezbędna, nie można pominąć tej aplikacji, z jakiegoś powodu została ona ostatnio preinstalowana lat.

Ale z pewnością dzięki nowym statusom WhatsApp bardzo podobnym do historii na Instagramie chcesz wiedzieć, kto je ogląda, kto ogląda moje statusy WhatsApp . W tym artykule chcę tylko powiedzieć, jak wiedzieć, kto patrzy na statusy WhatsApp .

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że jeśli chcesz ustalić nowy status, będziesz musiał przejść dokładnie do zakładki Status i kliknąć ikonę klasycznego +. Gdy to zrobisz, Przejás zrobi nowe zdjęcie lub wypakuje je bezpośrednio z galerii, pośród innych dostosowań. Ciekawą rzeczą w tej sprawie jest to, że z tej samej zakładki zobaczysz wszystkie statusy swoich znajomych z WhatsApp. Wystarczy kliknąć zieloną ikonę nowej wiadomości , a tam zobaczysz każdy z jej statusów.

Oprócz tego WhatsApp ostatnio, w swojej najnowszej aktualizacji, dodał kilka innych opcji, takich jak nagrywanie od końca do końca, co wcale nie jest złe. Masz nawet możliwość przejścia do Ustawień prywatności, aby wybrać, kto może zobaczyć Twój status, i wyciszyć niektórych innych użytkowników, na wypadek, gdybyś z jakiegoś powodu nie chciał, aby widział Twoje statusy WhatsApp. Krótko mówiąc, statusy WhatsApp powróciły, może nie tak jak wcześniej, ale możesz je zobaczyć, gdy wykonasz krok, aby wysłać komuś nową wiadomość .

Na koniec, jeśli chcesz nadal korzystać z opcji i funkcji WhatsApp, zostawimy Ci kilka innych dobrych samouczków, które opracowaliśmy na temat głównego komunikatora na świecie, takich jak: Jak wyszukiwać emotikony w WhatsApp, Jak brzmieć na WhatsApp, Jak brzmieć na Androidzie, Jakie są zarchiwizowane czaty w WhatsApp i do czego służą?, Jak się dowiedzieć, czy zablokowali mnie w WhatsApp lub Najpopularniejsze mistyfikacje WhatsApp 2017.

Kto patrzy na mój status WhatsApp?

Wcześniej statusy WhatsApp były znacznie prostsze, jedyne, co umieściliśmy, to fraza, którą mogliśmy zostawić na lata w aplikacji, a na liście kontaktów było trochę tak samo, trzeba było wejść do profilu, aby zobaczyć pełny status.

W dzisiejszych czasach rzeczy w WhatsApp są bardzo różne, a stany są czymś zbyt innym niż były, teraz wyglądają jak historie z Facebooka lub Instagrama i trwają tylko 24 godziny, możemy przesłać wiele stanów, takich jak zdjęcia lub filmy, jako tekst i te 24 godziny później są eliminowane bezpośrednio .

Wiele osób nie lubi tego za bardzo, innym się podoba, są też tacy, którzy twierdzą, że po to mamy Instagram, że wszystko jest za bardzo takie samo. Prawda jest taka, że ​​teraz są to stany, może ci się to podobać lub nie, ale tak właśnie jest.

Kto widzi mój status WhatsApp?

Aby wiedzieć, kto widział Twój status WhatsApp, jedyne, co musisz zrobić, to po prostu przejść do przesłanego zdjęcia, a jeśli spojrzysz na dół, zobaczysz, kto je oglądał, chodzi o to, aby skutecznie zobaczyć, kto widziałem to, musisz mieć aktywowane potwierdzenie odczytu w prywatności, wiele osób nie używa go ze względu na prywatność i ponieważ nie są zainteresowane oznaczeniem po przeczytaniu wiadomości.

Statusy mogą zobaczyć wszystkie osoby, które zaplanowałeś , niezależnie od tego, czy je zaplanowałeś, czy nie, więc jedyną rzeczą, która ma znaczenie, jest to, że ta osoba ma Cię na swojej liście kontaktów, aby mogła zobaczyć Twój status, nawet jeśli nie masz ani jednego kontaktu, to takie proste.

Nowe statusy WhatsApp bardzo różnią się od tych, które były wcześniej, nie są złe, tak jak wszystko, kwestia przyzwyczajenia i nic więcej.

Jak mieć nowe stany WhatsApp

Cóż, istnieją dwa sposoby na aktualizację WhatsApp bez problemów , konieczne jest wyjaśnienie, ponieważ zdarza się, że aktualizacja jest wydawana w niektórych krajach, a nie w innych, a przynajmniej nie oficjalnie.

Najlepszym sposobem na posiadanie najnowszej wersji WhatsApp na urządzeniu mobilnym jest skorzystanie z Google Play , gdzie w wyszukiwarce należy napisać WhatsApp Messenger i kliknąć ikonę aplikacji.Potem pojawią się dwie opcje, Odinstaluj i Aktualizuj (w przypadku nie masz go zainstalowanego, pojawi się tylko Zainstaluj Oczywiście musisz wybrać Aktualizuj, aby uzyskać najnowszą wersję WhatsApp ze Stanami .

Jeśli z drugiej strony pojawi się opcja Otwórz i odinstaluj , być może masz już najnowszą wersję WhatsApp lub wręcz przeciwnie, aktualizacja nie jest dostępna w Twoim kraju . Jednak tutaj przedstawiamy alternatywę aktualizacji WhatsApp, jeśli nie jest ona dostępna w Twoim kraju w łatwy i szybki sposób .

Alternatywa dla aktualizacji WhatsApp

Musisz pobrać APK bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej, ponieważ jest aktualizowany. W tym celu musisz wejść na stronę WhatsApp przez ten link i z telefonu komórkowego, a następnie musisz kliknąć Pobierz teraz , a plik WhatsApp.apk zostanie automatycznie pobrany, który musisz zainstalować (nie jest konieczne usuwanie wersji, którą aktualnie posiadasz zainstalowany) .

To wszystko, co musisz wiedzieć, jeśli szukasz nowych stanów WhatsApp , aby móc udostępniać wszystkie zdjęcia i filmy, które chcesz w WhatsApp. Z drugiej strony, jeśli nie wiesz, jak korzystać z WhatsApp States, w tym linku wyjaśniamy, jak .

Wróć do poprzedniej wersji WhatsApp

To oczywiście denerwuje wiele osób, ponieważ zupełnie nie podoba im się ten nowy sposób umieszczania tych statusów , ponieważ poprzedni był o wiele ciekawszy, poza tym był na zawsze, a przynajmniej do momentu, gdy zdecydujemy się go zmienić.

Aby mieć stare stany WhatsApp, możesz spróbować zainstalować starszą wersję aplikacji z oficjalnej strony internetowej www.whatsapp.com/android (Pamiętaj, aby aktywować nieznane źródła w Ustawienia> Bezpieczeństwo).

Problem polega na tym, że aplikacja wymusza aktualizację przy wielu okazjach , dlatego możliwe jest, że pomimo wyłączenia aktualizacji będziesz musiał zakończyć aktualizację w taki czy inny sposób.

Zmień statusy WhatsApp

Niewiele jest osób, które w ogóle nie są zadowolone z nowych stanów aplikacji, to na pewno, ale niestety tak jest, nie możemy tego zmienić, a obniżenie wersji nie jest rozwiązaniem, którego nie można nawet zastosować w krótkoterminowe.

Stara wersja WhatsApp bez statusu

Pozostaje tylko poczekać, aż WhatsApp się nad nami zlituje i skończy z modą, którą wprowadził Instagram i Facebook , mając statusy, które trwają tylko 24 godziny , co jest całkiem dobre w tych sieciach społecznościowych, ale nie wszyscy lubimy je mieć w każdej z aplikacji należących do tej samej firmy.

Niestety, szanse na powrót do poprzedniego stanu są prawie zerowe, po dokonaniu takiej aktualizacji bardzo rzadko zdarza się, aby cofali się z decyzją, ponieważ na dodatek wydaje się, że wielu ludzie lubią publikować swoje statusy w ten sposób, tymczasowy, który trwa tylko 24 godziny.

Aby wrócić do starej wersji ze statusem lub dowiedzieć się , jak wrócić do poprzedniej aktualizacji WhatsApp , możesz przejść do oficjalnej strony internetowej, aby pobrać pakiet APK aplikacji, uprzednio odinstalowując aplikację z telefonu komórkowego.

Statusy WhatsApp dla Twojej sympatii

„Nie masz pojęcia, jak bardzo jestem zafascynowany twoim pięknem. Czuję, że znalazłem w tobie kobietę moich marzeń. Bardzo chciałabym, abyś pozwoliła mi dalej Cię poznawać i dzielić pięknymi chwilami. Jestem pewien, że będziemy się dobrze dogadać”.

„Nigdy wcześniej nie spotkałem młodej kobiety tak pięknej jak ty. Jestem pewna, że ​​jesteś najpiękniejszą kreacją na świecie, masz bardzo atrakcyjne usta, piękny uśmiech, piękne włosy i nie tylko. Bardzo cię kocham. Myślę, że się w tobie zakochuję.”

„Nie wiem, co się ze mną ostatnio dzieje, ale za każdym razem, gdy cię widzę, czuję trzepotanie mojego serca. Czuję, że każdego dnia chcę dzielić z Tobą więcej chwil, być przy Tobie, widzieć Twój uśmiech, chcę Cię rozpieszczać, dbać o Ciebie i nie tylko. Kiedy jestem z tobą, czuję się niezmiernie szczęśliwy. Nie wiesz, jak bardzo cię lubię.”

„Dla mnie jesteś jak westchnienie mojego serca. Za każdym razem, gdy widzę, że mijasz, myślę, że jesteś najpiękniejszym aniołkiem, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Jesteś osobą, która promieniuje między innymi dużą czułością, słodyczą, czułością. Chcę, żebyś wiedziała, że ​​moje małe serce bije dla ciebie. Nie wiesz, jak bardzo cię kocham”.

„Zawsze zamykałam się na ideę zakochania się ze strachu przed cierpieniem, ale z tobą dzieje się coś innego, czuję, że jesteś jak kwiat, który zdobi moje życie. Chcę dzielić miłe chwile u Twojego boku, przeżyć wspaniałe przeżycia i nie tylko. Chciałbym, żebyś pozwoliła mi cię zobaczyć i pokazać, jak bardzo cię kocham.”

„Kiedy jestem przy tobie, czuję, że godziny mijają i chciałbym zatrzymać czas. Czuję, że z Tobą mogę bez obaw rozmawiać na wszystkie tematy. Jesteś uroczą, pogodną, ​​jowialną kobietą i wiele innych rzeczy, które mnie w tobie fascynują.”

„Mogę spędzać dni i noce na rozmowie z tobą i na pewno bym się nie nudził. Przy Tobie czuję, że wszystko jest szczęściem, radością, pokojem i wieloma innymi rzeczami. Masz wiele wartości, jakie dziś ma niewielu ludzi i to jest coś, co w tobie podziwiam. Naprawdę cię lubię.”

„Jestem pewien, że u twego boku mogę być najszczęśliwszym człowiekiem na świecie i że podaruję ci życie pełne przyjemnych chwil. Jesteś małą osobą, która skradła moje myśli i uczucia. Nie mogę przestać o tobie myśleć cały czas. Szaleję za tobą.”

„Wystarczyło mi spojrzeć w twoje oczy, aby uświadomić sobie, jaka jesteś piękna. Twoimi oczami widzę czystość Twojej duszy, wielkość Twojego serca i nie tylko. Czuję, że razem możemy zajść w życiu bardzo daleko i że nasza miłość rośnie z każdym dniem. Tak bardzo cię kocham moja księżniczko.

„Dla mnie jesteś jak melodia, która sprawia, że ​​tańczę, czuję, wibruję, pożądam i wiele pięknych rzeczy. Czuję, że znamy się od dawna. Nie mam wątpliwości, że będziemy bardzo szczęśliwą parą. Nie możesz sobie wyobrazić, ile pięknych wrażeń we mnie wywołujesz.”

Które z tych fraz o miłości do osoby, którą lubisz, najbardziej Cię interesuje?

Najlepsze zwroty dla statusów WhatsApp

Zwroty romantyczne

 • Jestem tylko dziewczyną, patrząc chłopcu w oczy i prosząc o jego miłość
 • Nie ma jednostki miary, która mierzy tę miłość
 • Kochanie cię jest tak samo ważne jak oddychanie
 • Twoja miłość jest jak słońce, oświetla mi drogę gdziekolwiek pójdę
 • Jesteś tym, o którym myślę jako pierwszy, bez względu na to, czy jesteśmy razem, czy osobno
 • Prawdziwa miłość jest przypadkowa, nie ma ustalonego czasu i miejsca.
 • Uwielbiam dni, kiedy wschodzi słońce, bo to kolejny dzień, w którym mam Twoją miłość
 • Podążaj za głosem serca
 • Jesteś we wszystkich moich powodach, nadziejach i snach
 • Kocham Cię w 6 słowach: Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie

Zwroty humorystyczne

 • Nie piję, ale alkohol jest dobry haha
 • Wszystko czego potrzebujesz to WiFi i kobieta
 • Tak, jest idiotą, lepiej się nie odzywać
 • Nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń, lepiej śpij dalej
 • Powiedzieli mi kochanie i skończyłem pijany haha
 • Bycie małym aniołkiem jest zbyt męczące haha
 • Jedyną inteligentną rzeczą, jaką mam, jest mój smartfon
 • Powiedz NIE narkotykom: jest nas wielu, a jest ich bardzo mało
 • Nic mi nie jest, ale mi się to przydarzy
 • Ktokolwiek zobaczy tę wiadomość, jest mi winien drinka

zwroty refleksyjne

 • Tęsknię za twoim „Pisaniem…”
 • Nikt nie jest doskonały: Atte Nikt
 • Połączenie jest warte więcej niż tysiąc wiadomości
 • Nigdy nie przestaję marzyć o czymś, co lubię spać
 • Zapraszam do radości, płacę
 • Przyczyną twojego uśmiechu jestem ja
 • Formuła, aby nie mieć dzieci: azotany, aby to powiedzieć
 • czuję się jak
 • Dziś obudziłem się senny
 • Dzień dobry kochanie, atte: twój wielbiciel

Smutne zwroty

 • niestety smutne!
 • Trudno udawać uśmiech, kiedy jesteś smutny
 • Udawaj, że coś nie boli, boli dwa razy bardziej…
 • Bycie ignorowanym przez tego, kto cię kocha, boli
 • Kiedy jestem bez ciebie, ogarnia mnie smutek
 • Widzę księżyc każdej nocy, ale jesteś dalej…
 • Brakuje mi i oszczędzam cały świat
 • Wybrałeś być wspomnieniem, kiedy chciałem, abyś była miłością mojego życia
 • Trzeba patrzeć w przyszłość, plecy bardzo bolą…
 • nie jestem dla nikogo

Najlepsze śmieszne statusy dla WhatsApp

 • 1. Zazdroszczę rodzicom, bo nigdy nie będę miała tak fajnego dziecka jak oni.
 • 2. Nie mam problemu z nastawieniem, po prostu mam osobowość nie do opanowania.
 • 3. Śpię tak dobrze, że mogę spać z zamkniętymi oczami.
 • 4. Kochana matematyko, zacznij dojrzewać i rozwiązuj własne problemy, jestem zmęczony rozwiązywaniem wszystkiego za Ciebie.
 • 5. Nie potrzebuję stylisty, moja poduszka codziennie rano robi mi nową fryzurę.
 • 6. Rozpaczliwie potrzebuję 6-miesięcznych wakacji… dwa razy w roku.
 • 7. Rozmawiam ze sobą, bo lubię mieć do czynienia z lepszą klasą ludzi.
 • 8. Zastanawiam się, co się stanie, gdy żona Doktora zje kiedyś jabłko…
 • 9. Komary są jak rodzina. Irytujące, ale niosą twoją krew.
 • 10. Jeśli uczelnia czegoś nas nauczyła, czy to wysyłanie SMS-ów bez patrzenia?
 • 11. Jedyny czas, kiedy sukces przychodzi przed pracą, jest w słowniku.
 • 12 Światło porusza się szybciej niż dźwięk… dlatego są ludzie, którzy wydają się być bystrzy, dopóki nie przemówią
 • 13. Kocham swoją pracę, tylko gdy jestem na wakacjach.
 • 14. Stan w naprawie z powodu braku wyobraźni
 • 15. Moje łóżko jest zawsze wygodniejsze, kiedy muszę rano wstać.
 • 16. Kto mówi „Dzień dobry” w poniedziałek, zasługuje na klapsa…
 • 17. Ucieczka nie pomoże twoim problemom, chyba że są grube.
 • 18. Spróbuj wypowiedzieć literę M bez dotykania ust.
 • 19. Lepiej późno… bo rano śpię.
 • 20. Mam reakcję alergiczną na wszechświat.
 • 21. Polubiłem moich sąsiadów, dopóki nie umieścili hasła na swoim Wi-Fi…
 • 22. Złe nastawienie jest jak przebita opona, nie możesz nigdzie iść, dopóki tego nie zmienisz.
 • 23. Najszybszym sposobem na podwojenie pieniędzy jest złożenie rachunku na pół i włożenie go z powrotem do kieszeni.
 • 24. Brzydka osobowość niszczy ładną twarz.
 • 25. Jeśli ktoś próbuje cię powalić… To po prostu oznacza, że ​​to koniec.
 • 26. Ludzie są jak „Muzyka”, niektórzy mówią „Prawda”, a reszta, tylko hałas…
 • 27. Największą przyjemnością w życiu jest robienie rzeczy, do których ludzie mówią, że nie jesteś w stanie.
 • 28. Zawsze pamiętaj, że jesteś wyjątkowy, tak jak wszyscy inni.
 • 29. Każdy problem ma jakieś rozwiązanie… Jeśli nie ma żadnego rozwiązania, to nie jest problem…!
 • 30. Żałuję, że nie mam w głowie „Google” i antywirusa w sercu…
 • 31. Czasami konieczne jest zachowanie dystansu, aby trzymać ludzi blisko siebie.
 • 32. Niszczę moich wrogów, zamieniając ich w moich przyjaciół.
 • 33. Czasami udaję, że nic nie wiem, więc wiem, jak bardzo mnie okłamują.
 • 34. Kiedy zobaczyłem zdjęcia mojego byłego, podziękowałem życiu za odzyskanie rozsądku.
 • 35. Cisza ustępuje, spojrzenie przemawia, a uśmiech potwierdza
 • 36. Strzeż się lęków, uwielbiają kraść sny.
 • 37. Problem z ciągłym wyświadczaniem komuś przysługi polega na tym, że w dniu, w którym przestajesz to robić, złym facetem jesteś ty.
 • 38. Chcę jednego z tych uścisków, które bez słów sprawiają, że czujesz, że wszystko będzie dobrze.
 • 39. Problem z zamkniętymi umysłami polega na tym, że zawsze mają otwarte usta.
 • 40. Mam tyle rzeczy do powiedzenia, że ​​jeśli będę milczeć, dostanę napisy.
 • 41. Jeśli źle o tobie mówią, robisz coś dobrze.
 • 42. Ten, kto wstaje wcześnie, zastaje wszystko zamknięte.
 • 43. Czasami wygrywasz, czasami przegrywasz, ale zawsze się uczysz.
 • 44. Chciałbym móc nagrać swoje sny i zobaczyć je później…
 • 45. Chcę być z tobą tylko dwa razy… Teraz i na zawsze.
 • 46. ​​​​Co cię nie zabije, sprawi, że będziesz mniejszy (Mario Bros)
 • 47. Jeśli telefon nie dzwoni, to ja.
 • 48. Dzisiaj kąpałam się w oleju i wszystko się ślizga
 • 49. Ważne jest, aby nie wygrać, ale sprawić, by drugi przegrał
 • 50. Chcę umrzeć jak komar… między oklaskami

Który z tych krótkich statusów WhatsApp podoba Ci się najbardziej?

Zwroty WhatsApp dla mojej ukochanej

1)  Za każdym razem , gdy  mówisz mi, jak bardzo lubisz tę osobę, zabija mnie to w środku

2) Im bardziej zaprzeczam, że mi się to podoba, tym gorzej się czuję

3) Tak bardzo, że go lubię, a on nic dla niej/niego nie robi…

4) Uświadomienie sobie, że kogoś lubisz, dopóki ktoś inny nie spojrzy na nią jak na kogoś innego…

5) Uczucie zazdrości bez wiedzy jest najgorsze…

6) Jeśli kogoś lubisz, powiedz mu, zanim będzie za późno. Może ktoś przejedzie czy coś…

7) Jak straszne, że kogoś lubisz i że nie mówisz

8) Czat 30 minut z tobą = 24 godziny szczęścia

9) Jak sprawiasz, że tak bardzo cię lubię?

10) Lubię Cię, a Ty lubisz drugą osobę… Rzeczy, które się dzieją

11) Na WhatsApp jest kontakt, który doprowadza mnie do szaleństwa / szaleństwa

12) Lubię, kiedy się uśmiechasz, a najlepsze jest to, że jestem powodem

13) Chcę trzech rzeczy, pocałować cię, przytulić i powiedzieć, że doprowadzasz mnie do szału

14) Nie ekscytuj się, ale… myślę o tobie każdego dnia

15) Nie tylko myślę o tobie cały dzień, ale też śnię o tobie całą noc

16) Co jeśli sprawię, że zakochujesz się każdego dnia? Co mówisz?

17) Ty + ja? Cóż, wiem… pomyśl o tym

18) Moje szczęście jest bezcenne… ale ma nazwę

19) Wiadomości, które czynią Twój dzień i nie przestajesz ich czytać

20) Czy mogę cię pocałować? Przysięgam, że to pokochasz

21) Nawet jeśli tego nie wiesz, uszczęśliwiasz mnie każdego dnia

22) Nie znasz zaburzenia emocji, które wywołuje we mnie, gdy do mnie mówisz…

dołącz do naszego kanału telegram