Skip to content

Jak szybko usunąć swój status WhatsApp? – Najlepszym sposobem

16 de listopad de 2021

Jeśli jesteś jedną z osób, które bardzo często korzystają z WhatsApp, być może wiele nowych funkcji i poprawa estetyki tej aplikacji zwróciły Twoją uwagę, ponieważ ta aplikacja jest jedną z najczęściej używanych przez wszystkich.

Bez wątpienia jeden z najlepsze opcje włączone przez WhatsApp jest wyciszenie powiadomień niektórych czatów, ale jednym z najbardziej przydatnych jest prywatność statusu. W tym samouczku pokażemy, jak szybko usunąć status WhatsApp i do czego służy prywatność statusu.

Co możesz zrobić przed usunięciem statusu WhatsApp, jeśli przypadkowo go przesłałeś?

W przypadku, gdy przypadkowo przejdziesz do przesyłania statusu do WhatsApp lub po przesłaniu decydujesz się szybko go usunąć, są 2 rzeczy, które możesz zrobić, zanim jeszcze nie skończyłeś. Zobacz, jakie one są.

Wyłączenie połączenia internetowego uniemożliwi podniesienie się statusu

W momencie naciśnięcia przycisku wysyłania po wybraniu obrazu lub filmu do przesłania w swoim stanie, właśnie dodany stan pojawi się na liście stanów wśród pierwszych opcji z szarymi literami: „stan wysyłania”. Jeśli w tym momencie, gdy jest on przesyłany, zdecydujesz się go usunąć, możesz dezaktywować połączenie internetowe przez komórkową transmisję danych i Wi-Fi, a przesyłanie tego statusu zostanie odcięte.

Ustaw prywatność państwa

Prywatność statusu jest również dobrą opcją, jeśli chcesz wybrać, kto może zobaczyć status, który przesyłasz do WhatsApp. Jeśli chcesz to aktywować, musisz przejść do sekcji statusu w aplikacji i kliknąć trzy punkty w prawym rogu. Po jego naciśnięciu pojawi się opcja o nazwie prywatność statusu, po dotknięciu otworzy się menu z 3 opcjami: „Moje kontakty”, „Moje kontakty oprócz” i „Tylko udostępniaj”. To są opcje prywatności w WhatsApp.

Jakie są kroki, aby szybko usunąć status WhatsApp?

Jeśli po przesłaniu statusu do WhatsApp zdecydowałeś się go usunąć, ponieważ spełnił już swój cel, możesz go usunąć w ten sposób. Są 2 proste sposoby, pierwszy to wejście w ten stan, w którym zmartwychwstałeś i przesuwając zakładkę ludzi, którzy to widzieli. Pojawi się ikona kosza, a po jej naciśnięciu będziesz mógł usunąć ten stan.

Innym sposobem na jego usunięcie jest również wejście do sekcji Stany. Obok twojego statusu znajdują się trzy punkty, po ich naciśnięciu otworzy się menu z każdym z przesłanych stanów. W ten sposób zostawisz wciśnięty ten, który chcesz usunąć i na górze ekranu pojawi się ikona kosza dzięki której będziesz w stanie wyeliminować ten stan.

telefon komórkowy z tapetą WhatsApp

Coś bardzo ważnego, o czym powinieneś wiedzieć, to to, że z WhatsApp Web nie będziesz mógł edytować swoich statusów ani go usunąć, ponieważ to działa tylko w aplikacji mobilnej dla Twojego telefonu niezależnie od tego, czy jest to Android czy iPhone.

Ile czasu zajmuje całkowite usunięcie statusu w WhatsApp?

Po usunięciu tego statusu WhatsApp możesz się zastanawiać, ile czasu zajmie całkowicie usuń się z platformy. To bardzo częste pytanie dla wszystkich użytkowników WhatsApp, ale nie ma się czym martwić.

Od momentu usunięcia statusu w WhatsApp rozpocznie się proces usuwania na platformie. Jeśli połączenie internetowe jest szybkie, eliminacja nie zajmie dużo czasu, ponieważ usunięcie jest praktycznie natychmiastowe. Po usunięciu statusu nikt inny nie będzie mógł go zobaczyć, o ile inni użytkownicy dodani do WhatsApp mają oryginalną wersję, a nie WhatsApp Plus.

dołącz do naszego kanału telegram