Skip to content

Jak udostępniać filmy z Instagrama w stanach WhatsApp – Rozwiń swoje rolki

15 de październik de 2021

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy często korzystają z Instagrama, zauważyłeś jego wiele narzędzi, takich jak filtry, efekty i muzyka w tle. Można ich użyć i sprawić, że posty będą bardziej przyciągać wzrok. Dlatego wiele osób woli korzystać z Instagrama bardziej niż WhatsApp.

Co powinienem zrobić, aby udostępnić wszystkie moje treści z Instagrama na WhatsApp?

Ten artykuł Ci pomoże udostępnij swój status WhatsApp historie, zdjęcia, linki między innymi, dzięki czemu możesz rozwinąć, co ma związek z obserwującymi lub reklamą Twojego produktu lub marki.

Udostępniaj zdjęcia profilowe lub filmy

Jeśli chcesz udostępnić zdjęcie lub filmy, które widziałeś na Instagramie, jest to bardzo łatwe, o ile masz zainstalowane dwie aplikacje, WhatsApp i Instagram, i masz konto w każdej z nich. Jeśli wszystko jest gotowe, możemy kontynuować kroki.

Po otwarciu aplikacji Instagram przejdź do zdjęcia lub filmu, który chcesz udostępnić, klikniesz trzy przyciski w prawym górnym rogu, zobaczysz kilka opcji, takich jak; Zgłoś, Aktywuj powiadomienia wydawcy, Kopiuj, Podziel się …

Wybierz „Udostępnij w …”, stamtąd musisz tylko wybrać aplikację, w której zamierzasz udostępnić to, co wybrałeś, w tym przypadku WhatsApp, teraz musisz tylko wybrać, w którym chcesz to udostępnić, jeśli jest w profilu lub w stanach. Należy pamiętać, że Obraz, który zamierzasz udostępnić, to link, który kieruje ludzi do Twojego profilu na InstagramieJest to przydatne do reklamowania twojego konta IG.

Historie na Instagramie na WhatsApp

Jak dotąd nie ma narzędzia, które pomagałoby automatycznie zapisywać i publikować historie z Instagrama na WhatsApp, sposobem na to jest zapisz udostępnioną historię i prześlij ją ręcznie. Zaletą jest to, że możesz używać efektów na Instagramie do nagrywania niesamowitych filmów, a następnie możesz je opublikować na WhatsApp.

Co powinieneś zrobić, to stwórz swoją historię i dodaj pożądane efekty. Jeśli już skończyłeś go tworzyć, teraz wystarczy go jak zwykle zapisać, jest to ikona strzałki w dół znajdująca się w opcjach historii. Przejdź do galerii swojego telefonu, a tam zobaczysz wideo. Teraz otwórz WhatsApp i wykonaj normalny proces przesyłania statusu, jeśli chcesz dodać komentarz do filmu, możesz to zrobić, a na koniec wystarczy opublikować.

Bumerangi na Instagramie!

Bumerangi to krótkie, ale zabawne filmy, które można nagrywać przez 30 sekund, i tak jak w przypadku historii, jeśli chcesz udostępnić Instagram Boomerang na WhatsApp, powinieneś nagrać z Instagrama, skorzystać ze wszystkich filtrów Instagrama i zrobić najlepszy Boomerang. Następnie podajesz ikonę zapisywania, opuszczasz Instagram i szukasz wideo, które zapisałeś w galerii telefonu, a teraz nadszedł czas, aby opublikować wideo w swoim statusie.

Jak sprawić, by film był kompletny w statusie WhatsApp?

Należy pamiętać, że jednym z wymagań WhatsApp podczas przesyłania filmu do statusu jest to, że jego czas trwania wyniesie 30 sekundOznacza to, że jeśli chcesz udostępnić wideo w stanie i jest ono dłuższe niż 30 sekund, każda część zostanie przycięta 30-sekundowym klipem. Nie jest źle, że za każdym razem, gdy aktualizujemy aplikację, może się zdarzyć, że w jednej z tych aktualizacji jesteśmy zaskoczeni, że czas trwania został przedłużony.

Publikuj historie z Instagrama na WhatsApp

W międzyczasie postaraj się, aby udostępniając 30-sekundowe klipy, jesteś nachylenie sekwencji i że masz dobre połączenie z internetem. Poczekaj kilka sekund, aby przesłać kolejną część, w ten sposób możesz mieć pewność, że Twoje filmy zostały udostępnione w kolejności i bez cięć.

Aby uzyskać adres URL lub link do dowolnego postu na Instagramie Musisz tylko przejść do obrazu lub filmu, który chcesz udostępnić, kliknąć przycisk z trzema punktami, a otworzy się lista opcji, spośród nich wszystkich musisz wybrać „Udostępnij link”, a automatycznie otrzymasz link publikacji. Teraz możesz udostępnić go swoim kontaktom WhatsApp lub w dowolnej innej sieci społecznościowej.