Skip to content

Jak dowiedzieć się, kto widział ukryty mój status WhatsApp? – Jak to zrobić

1 de wrzesień de 2023

To wspaniale, że możesz podziel się swoimi działaniami codziennie swoim przyjaciołom i rodzinie, aby wiedzieli o Twoim życiu. Wszystko dzięki statusom WhatsApp, a także niektórym innym sieciom społecznościowym. Ale z pewnością ciekawi Cię, kto widział Twój status WhatsApp.

Proces, który będziemy uczyć, że jest to bardzo prostei pozwoli Ci odkryć tych, którzy najbardziej interesują się Twoim codziennym życiem. Może powinieneś więcej z nimi rozmawiać, a nie z tymi, którzy przekazują treści, które zdecydujesz się opublikować. Dodatkowo funkcja ta dotyczy telefonów komórkowych z technologią Android oraz iPhone.

Jedyną rzeczą, o której będziesz pamiętać, jest to, że istnieje metoda sprawdzania statusów WhatsApp bez bycia widzianym. Jeśli jeden z Twoich kontaktów zastosuj go, uniemożliwiłoby ci to zorientowanie się, czy widzi twoje, czy nie. W każdym razie niewielu o tym wie, więc możesz kontynuować czytanie tego artykułu, będzie ci przydatny.

Jeśli zwrócisz uwagę na osoby, które widzą Twoje aktualizacje, dowiesz się, czy są one (statusy) dla nich interesujące. użytkownicy, których cenisz. Jeśli masz wyjątkową osobę i chcesz wiedzieć, czy jest Tobą zainteresowana, powinieneś nauczyć się kilku kroków. Nie rozczaruj się, jeśli Cię nie zobaczy. Z drugiej strony potraktuj to jako „radę”, aby zająć się swoimi treściami.

Nie możesz kontynuować bez telefonu komórkowego i zainstalowanej aplikacji WhatsApp ze Sklepu Play. To jedyne wymagania, ponieważ nie jest konieczne pobieranie żadnego dodatkowego programu i wymagana wiedza Są minimalne i ograniczone podczas obsługi urządzenia.

Skąd mogę wiedzieć, kto widział mój status WhatsApp?

W tej chwili chcesz odkryć lub mieć wiedzę kto widzi moje ukryte statusy, Wystarczy wziąć telefon komórkowy i wykonać następujące kroki. Zakłada się, że jak wskazaliśmy powyżej, masz już zainstalowaną aplikację.

Będziesz także musiał opublikować co najmniej status. Może być dowolnego typu (zdjęcie, wideo lub GIF), które pobrałeś z wiadomości e-mail lub z Internetu. Będziesz płynnie przesuwał główny ekran WhatsApp (na którym pojawiają się rozmowy z Twoimi kontaktami) od prawej do lewej.

Teraz przejdziesz do zakładka STANY, a zobaczysz, że u góry znajduje się miniatura informująca o moim statusie. W tym miejscu pozostaje tylko nacisnąć trzy poziomo ustawione kropki, które znajdują się po prawej stronie ekranu.

Gdy to zrobisz, wyświetli się okno ze wszystkimi opublikowanymi przez Ciebie statusami, obok czasu publikacji i liczby osób, które ją obejrzały.

Tam będziesz musiał wybrać interesujący Cię stan, który się otworzy. Na koniec delikatnie przesuń palec, od dołu do góryi pojawi się okno pokazujące, kto oglądał Twój status WhatsApp. Nie martw się, nikt nie będzie wiedział, że na to patrzysz, ponieważ technologia aplikacji pozwala zachować Twoją tożsamość.

Dlaczego niektórzy ludzie widzą moje statusy, a ja ich nie widzę?

Z pewnością chodzi ci po głowie to pytanie, kto widzi moje ukryte? Dzieje się tak, ponieważ każda osoba może wybrać, czy chcesz, żeby było widoczne, czy nie. Aby zobaczyć aktualizacje tak, aby nie zdawali sobie sprawy, że to robisz.

bo są ludzie, którzy stwierdzają, a ja ich nie widzę

I ta widoczność jest bezpośrednio powiązana z przeczytaj rachunki. Oznacza to, że jeśli dana osoba aktywowała potwierdzenia przeczytania i widzi nasz status, pojawi się on. Jeśli jednak masz je wyłączone lub niebieskie alfonsy nie pojawiają się w aplikacji; nie będziemy wiedzieć, czy widziałeś nasz status, czy nie.

Jak działa tryb ukryty WhatsApp?

Z pewnością masz na myśli pytanie, na przykład: kto widzi moje ukryte statusy? i dlaczego powód, dla którego ukrywają przede mną różne rzeczy. Cóż, ten tryb w aplikacji WhatsApp działa w prosty sposób, ponieważ wystarczy zalogować się na swoje konto.

Następnie wejdziesz w jego ustawienia, klikniesz na prywatność, a następnie na stany. Gdy już tu będziesz, możesz znajdź kilka opcji, takie jak „ukryj status przed”, „udostępnij tylko” i „wszystkim swoim kontaktom”.

Odbywa się to poprzez aplikację służącą do tego celu aby zachować swoją prywatność przed użytkownikami, których uważasz za niegodnych zaufania lub których nie chcesz, aby wiedzieli o Twoich statusach w sieciach społecznościowych. I dlatego czasami zastanawiasz się, dlaczego ukrywają przede mną statusy? Cóż, to jest jeden z powody. Poza tym ta funkcja jest dostępna na wszystkich urządzeniach inteligentne technologie, takie jak Android i iPhone.

tryb ukryty WhatsApp

Jednak ta funkcja nie ogranicza się tylko do ukrywania statusów, ponieważ ma zastosowanie również wtedy, gdy nie chcesz, aby widzieli Twoje potwierdzenia przeczytania. Ponieważ jesteś bardzo zajęty konkretnym zadaniem i nie chcesz, aby mu przeszkadzano lub jesteś sam, nie chcesz, aby inni ludzie ci przeszkadzali. zobacz, kiedy przeczytasz wiadomość.

W ten sam sposób możesz to zrobić ze swoim zdjęciem profilowym, czyli ukryć to zdjęcie przed osobami, które tego nie robią znajduje się na Twojej liście kontaktów. Lub jest widoczny tylko dla niektórych użytkowników, aby chronić Twoją tożsamość i zachować bezpieczeństwo w Internecie.

Teraz, jeśli zastosujesz się do tych wszystkich instrukcje, o których wspominaliśmy, Będziesz mieć pewność, że Twój profil jest chroniony przed osobami, które chcą naruszyć Twoją prywatność. Może to jednak wynikać z tego, że nie chcesz, aby znajomy, członek rodziny i osoby z Twojego kręgu znajomych obserwowały to, co codziennie publikujesz w sieci społecznościowej.

Aplikacje i programy, dzięki którym mogę wiedzieć, kto widzi moje statusy w trybie ukrytym

Nie ma możliwości sprawdzenia, czy dana osoba jest w trybie ukrytym lub ma funkcję ukrytych statusów i widziała nasze statusy WhatsApp, ponieważ w tej chwili nie ma żadnych aplikacji Android lub iPhone, które na to pozwalają.

W hipotetycznym przypadku jedynym sposobem byłoby, gdyby ta osoba powiedziała nam bezpośrednio, że widziała nasz status, lub weszła w interakcję z nim, ponieważ jeśli tego nie zrobi, ci użytkownicy będą nadal widzieć status, Bez ich zauważenia, ponieważ jest on anonimowy na Twoim koncie. Dlatego będziemy musieli powtórzyć procedurę, aby wiedzieć, „kto widzi moje ukryte statusy”.

Aplikacje na Androida WhatsApp

Na Androidzie wystarczy przejść do zakładki statusu i wybrać przesłany przez nas post. Zobaczymy w środku oko z liczbą, co oznacza liczbę użytkowników, którzy obejrzeli status.
aplikacje na Androida WhatsApp

A kiedy się poślizgniesz palec w górę, Widzimy listę osób, które to zaobserwowały. Należy jednak pamiętać, że są osoby, które w swoich sieciach społecznościowych mają aktywną funkcję ukrytych statusów, dzięki czemu konkretni użytkownicy nie zorientują się, że widzieli status lub ukryj, że przesłali jeden.

Programy do obsługi WhatsApp na iOS

W iOS procedura jest nieco zmodyfikowana, ale idea jest ta sama. W takim przypadku musimy przejść do zakładki statusy, gdzie będziemy mieli listę wszystkich przesłanych przez nas statusów, zobaczymy to samo Uważaj na widoki.

Kontynuując, gdy już tu będziemy, musimy kliknąć, a wtedy zobaczymy pełną listę ludzie, którzy widzieli państwo. Jeśli jednak chcemy ukryć lub ograniczyć dane zdjęcie lub film do określonych osób, wystarczy skonfigurować swój status prywatności i to wszystko, aby nie wiedzieli, że przesłałeś publikację, lub możesz także wysłać wiadomość e-mail do osobę lub osoby, którym chcesz zobaczyć plik.

Czy można wiedzieć, ile razy widzieli mój status WhatsApp?

Nie można dowiedzieć się, ile razy dana osoba widziała nasz status, ponieważ dotyczy to tylko aplikacji WhatsApp zapisz pierwszą wizytę to jest zrobione. Poza tym wielu zastanawia się, dlaczego te stany są przede mną ukryte lub dlaczego się nie pojawiają; Powodów jest jednak kilka, więc z pewnością poznamy powody tego działania.

Jak ograniczyć liczbę osób, które widzą moje statusy WhatsApp?

Na szczęście jest to możliwe, ponieważ czasami chcemy ograniczyć lub nie chcemy, aby członkowie rodziny, koledzy ze szkoły lub współpracownicy widzieli nasze statusy. Dzięki temu unikniemy zastanawiania się, Kto widzi moje ukryte statusy?.

 ogranicz liczbę osób, które widzą mój status na WhatsApp

Jednocześnie rozwiej wątpliwości dlaczego mi się nie pojawiają, albo ukrywają przede mną te stany. Aby to skonfigurować, wystarczy wykonać następujące kroki.

  1. Idź do sekcja statusu w WhatsApp.
  2. Wybierz 3 punkty w prawym górnym rogu i wybierz „Prywatność państw.
  3. Teraz, będziemy mieli 3 opcje:
   1. Moje kontakty’ jest opcją domyślną i pozwala wszystkim Twoim kontaktom zobaczyć statusy.
   2. „Moje kontakty z wyjątkiem…” Tutaj możemy usunąć lub ograniczyć kontakty, których nie chcemy widzieć. Idealnie jest, jeśli stanowią mniejszość, abyś mógł przesyłać swoje zdjęcia tak, aby nie zdawali sobie z tego sprawy.

I w końcu, „Udostępnij...’ Tutaj ręcznie dodamy kontakty, dla których chcemy zobaczyć statusy w aplikacji WhatsApp lub z przeglądarki internetowej. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada, zgodnie z Twoimi potrzebami.

Jakie są statusy WhatsApp?

Zanim odpowiesz na to pytanie, być może zainteresuje Cię, czym jest WhatsApp i do czego służy. Jest to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych dla smartfonów lub smartfonów, najczęściej pobierane na świecie. Ma ponad 1500 milionów użytkowników Internetu na całym świecie.

Oczywiście tak dominująca aplikacja w obszarze przesyłania wiadomości nie mogła pochodzić od żadnej innej firmy niż czołowy Facebook, który wprowadził innowacje dodanie tej funkcji „stanów” wśród wielu funkcji aplikacji.

jaki jest status WhatsApp

Kiedy mówimy o przesyłaniu statusów WhatsApp, mamy na myśli filmy, GIF-y i obrazy, które są udostępniane przez 24 godziny, a następnie automatycznie usunięte. Możemy publikować dowolną ich liczbę, a te będą wyświetlane w swego rodzaju „szpuli”, w której przesuwają się kontakty.

Jedynym ograniczeniem jest to, że filmy nie mogą być dłuższe niż 30 sekund; Jeśli są dłuższe, należy je wgrać w częściach. Masz jednak możliwość dostępu te pliki, albo złożyć je ponownie, albo wysłać je e-mailem lub SMS-em do znajomych.

Kiedy już będziesz mieć jasność co do wszystkich tych cech, czas przejść dalej i dowiedzieć się, jak dowiedzieć się, kto widzi moje ukryte statusy. Proces jest szybki, możesz sprawdzić widoki w dowolnym momencie, bez niedogodności, ponieważ możesz zrobić to samo, Bez ich zauważenia że zaobserwowałeś stan.

dołącz do naszego kanału telegram