Skip to content

Co to jest Whatsim i jak to działa?

5 de wrzesień de 2023

WhatsApp to aplikacja do przesyłania wiadomości zajmująca pierwsze miejsce na świecie. Pozwala ci wysłać wiadomości, filmy, notatki głosowe, zdjęcia i inne treści do swoich kontaktów. Co więcej, możesz wykonywać bezpłatne połączenia do dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. Celem WhatSim jest dostać połącz ponad 700 użytkowników zasoby, które codziennie korzystają z WhatsApp. Ten bez względu na to, z jakiego kraju pochodzą tych ludzi, ponieważ granice wyznaczają granice operatorów.

Korzyści z Whatsima

Są takie momenty, kiedy Wybierasz się w podróż, a w pobliżu nie masz sieci Wi-FiNiestety tracisz całkowitą komunikację. To z tego powodu tej samej aplikacji WhatsApp udostępnił wszystkim swoim użytkownikom a Karta SIM o nazwie „WhatSim”. Ta karta ułatwia komunikację ze swoimi kontaktami za pośrednictwem WhatsApp bez konieczności łączenia się z Internetem.

Jest idealny na kiedy jesteś poza swoim krajem i nie chcesz ponosić wysokich kosztów roamingu lub planów które ci operatorzy oferują. Ci, którzy stworzyli WhatSim, przeprowadzili convenio z około 150 kraje, które mają więcej niż 250 operatorów. Dlatego też ten mikrochip może być używany w tych krajach i w ten sposób utrzymuj kontakt z przyjaciółmi i rodziną.

To jest ważne, by potwierdzenia Jeśli kraj, do którego się wybierasz, zgadza się WhatSim aby móc cieszyć się tymi dobrodziejstwami. Aby dowiedzieć się, które kraje są objęte umową, przejdź do oficjalnej strony WhatSim.

Ile zapłacić za Whatsim

Prawdą jest, że ta usługa to nie jest darmowe. Kosztuje 10 euro rocznie i oferuje możliwość wysyłania wiadomości i emoji. Usługa ta jest idealna dla osób, które Podróżują nieprzerwanie przez cały rok, ponieważ rozmowy są nieograniczone. Istnieją inne tańsze plany, wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz nie tylko wysyłać SMS-y i emoji, ale także filmy, pliki audio, zdjęcia itp. musisz kup inne kredyty. Za wpłatę 10 euro otrzymasz 1000 kredytów. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę te plany różnią się ceną w zależności od kraju, który odwiedzasz.

A więc, cytując przykład: wybierasz Plan 10 euro co odpowiada 1000 kredytów. Kiedy zdecydujesz pobierz zdjęcieto cię zabierze 20 kredytów. I pamiętaj, że zazwyczaj nie wymienia się jednego zdjęcia, ale znacznie więcej, zwłaszcza gdy jesteś w podróży. Chodzi o to, że chcesz pokazać rodzinie i przyjaciołom, jak wygląda dany kraj, jakie jest jego jedzenie, sposób ubierania się, miejsca turystyczne itp.

Jak zdobyć Whatsima

Teraz dla porównaj to Wystarczy wykonać następujące kroki:

  • Wchodzisz na oficjalną stronę WhatSim
  • Wybierasz ilość kart SIM, rodzaj doładowania i kraj do którego się wybierasz. Wskazujesz także, jaka będzie technika wysyłki. Po spełnieniu tych wymagań wyświetli się całkowity koszt, w tym koszty wysyłki. Za kilka dni będziesz mieć swojego Sima w swoich rękach.
  • Kiedy Sim się pojawi, ponownie wejdziesz na oficjalną stronę internetową. WhatSim i korzystając ze swoich danych, możesz przystąpić do aktywacji mikrochipa.

Aby dowiedzieć się więcej na tego typu tematy, przejdź do naszej sekcji WhatsApp kogo Zobacz jak to zrobić.

dołącz do naszego kanału telegram