Skip to content

Jak usunąć powiadomienie „WhatsApp Web is present active”?

27 de maj de 2022

odkąd został wydany WhatsApp w sieci jest wielu ludzi, którzy z niego korzystają. W sumie dla tych, którzy dużo pracują przy komputerzenie ma nic wygodniejszego niż możliwość odpowiadania za jego pośrednictwem na wiadomości WhatsApp.

Ale problem z WhatsApp Web polega na powiadomieniu, które do nas przychodzi, mówiąc: „WhatsApp Web jest obecnie aktywny”, coś, co nie jest tak poważne, ale przy wielu okazjach może stać się niewygodne lub denerwujące.

Dzieje się tak, ponieważ czasami otwieramy sesję WhatsApp na naszym telefonie komórkowym zapomnieliśmy to zamknąć a to powoduje pojawienie się tego małego powiadomienia, które możemy usunąć.

Wiemy, że choć nie jest to coś poważnego, to jeśli jest to coś, co może być trochę niezręczne przy pewnych okazjach. Przekonasz się, że rozwiązanie go jest bardzo łatwe, nie zajmie Ci prawie nic, aby rozwiązać tę małą niedogodność.

Jak zamknąć WhatsApp, aby usunąć powiadomienie WhatsApp Web, które mówi „WhatsApp Web jest obecnie aktywny”

Aby korzystać z WhatsApp Web, musimy wejść na web.whatsapp.com na komputerze, a pojawi się kod QR, który możemy zeskanować za pomocą kamera naszego urządzenia mobilnego. W ten sposób WhatsApp automatycznie otwiera się na komputerze, abyśmy mogli z niego łatwo korzystać.

Jakiś czas temu nie było możliwości sprawdzenia, czy mamy otwartą sesję na komputerze, przynajmniej nie bez zajrzenia do menu WhatsApp Web w aplikacji. Co dało grę wielu zazdrosnym parom? szpiegować ich chłopaków lub dziewczyny by dowiedzieć się, z kim rozmawiają.

Wszyscy znamy historie WhatsApp i setki par, które walczyły o tak wiele rzeczy związanych z aplikacją. Od widzianego, do ostatniego połączenia i teraz był to temat WhatsApp Web.

Wiele razy, kiedy otwieramy a sesji w WhatsApp Web zapominamy ją zamknąć i jest o wiele bardziej prawdopodobne, że nasze rozmowy na WhatsApp zostaną ujawnione innym osobom, a to byłby znacznie większy problem, ponieważ nasze rozmowy są czasami bardzo prywatne.

Wcześniej obawialiśmy się, że ktoś dostanie się do naszego WhatsAppa, chwytając nasz telefon komórkowy, ale teraz martwimy się, że pozostawimy naszą WhatsApp Web otwartą na innym komputerze, który nie jest nasz, dlatego musimy sprawdzić, czy zamykamy sesję WhatsApp Web w komputerze z których korzystaliśmy.

Możesz usunąć powiadomienie, gdy informuje nas, że WhatsApp Web jest aktywny

Gdy powiadomienie „WhatsApp Web jest obecnie aktywny” jest to, że po prostu masz otwartą sesję na komputerze.

Czy to nie ty otworzyłeś wspomnianą sesję? Więc to oznacza, że ktoś cię szpieguje. Aby móc zamknąć tę sesję, wystarczy otworzyć WhatsApp.

Następnie musisz przejść do trzech punktów znajdujących się w w prawym górnym rogu ekranu. Otworzy się menu rozwijane z kilkoma opcjami, ale jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz jedną z napisem WhatsApp Web, kliknij ją.

W razie gdyby „Komputery z otwartymi sesjami” będziesz musiał nacisnąć na”Zamknij wszystkie sesje”, aby w ten sposób nikt nie mógł dalej Cię szpiegować.

W ten sposób możesz zachować spokój i upewnić się, że nikt nie będzie dalej oglądał twoich rozmów, nawet jeśli nie masz w nich nic złego, jeśli jest to dla ciebie coś bardzo prywatnego. Dlatego tak ważne jest, aby sprawdzić, czy na wszystkich komputerach masz zamknięte sesje WhatsApp Web gdzie jesteś zalogowany.

główny kod QR dla WhatsApp

Jak usunąć powiadomienie WhatsApp Web, które jest obecnie aktywne?

Jeśli wydaje się zeskanować kod QR, to dlatego, że go nie masz brak otwartej sesji WhatsApp Web. Oczywiście, jeśli jesteś tym, który niedawno otworzył WhatsApp Web na komputerze i nie wylogował się, pojawi się komunikat „WhatsApp Web jest obecnie aktywny”. Nie musi to też oznaczać, że ktoś nas szpieguje, o ile to my otworzyliśmy aplikację na komputerze.

Jest to bardziej powszechne, niż mogłoby się wydawać, że wiele par ma otwarte WhatsApp na swoim komputerze, aby szpiegować wszystkie wiadomości, które wysyłają i odbierają. Dlatego musimy być czujni, aby nikt nie będzie mógł nas szpiegować, ponieważ prywatność powinna być zawsze szanowana.

Teraz nikt nie może cię szpiegować. Zawsze wskazane jest, aby od czasu do czasu przejrzeć opcje, jeśli nie mamy z sesją rozpoczętą na komputerzena wszelki wypadek i aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów.

Pamiętaj, że jeśli zamierzasz korzystać z WhatsApp Web na komputerze, który nie należy do Ciebie, po zakończeniu skorzystaj z aplikacji, z której powinieneś się wylogować. Jeśli masz jakieś pytania, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali w samouczku, zostaw je w komentarzach.