Skip to content

Jak dodać śmieszne naklejki do wiadomości tekstowych na iPhonie i Androidzie?

5 de luty de 2022

Naklejki zawsze dają im dodano akcent do rozmów które są przechowywane w sieciach społecznościowych i aplikacjach do przesyłania wiadomości błyskawicznych, takich jak WhatsApp. Takie naklejki można zapisać w schowku telefonu komórkowego i można dostać takie, które mają ruch, a inne nie są prostym obrazem.

W normalnych wiadomościach na Androida i iPhone’a takie naklejki można dodać, jeśli zostaną zrobione określone rzeczy. Później wyjaśnimy jak tworzyć naklejki aby wysłać je do posiadanych kontaktów, jak dodać określone naklejki do wiadomości i jak pobrać naklejki, aby wysłać je SMS-em.

Dwie aplikacje, w których naklejki są zawsze używane, znajdują się w Telegramie, a także w samym WhatsApp. Na platformach takich jak Messenger czy DM nie można znaleźć tak dobrych naklejek, dlatego wiele wolą rozmawiać na WhatsApp lub Telegram, aby korzystać z Messengera.

Gdy chcesz wysłać naklejkę do jednego ze swoich kontaktów, masz do dyspozycji dwie opcje. Ci dwaj mają używać naklejek stworzonych przez inną osobę lub, jeśli nie, zrobić je samemu. Pierwsza opcja jest najlepsza do wyboru, ale to bardzo szanowane, że chcesz być oryginalny i chcesz tworzyć własne naklejki.

Aby stworzyć naklejkę, musisz skorzystać z aplikacji. Aplikacja, którą musisz pobrać, nazywa się „Naklejki na WhatsApp”, dzięki czemu możesz ją wydać śledzić następny proces:

 1. Otwórz aplikację „Naklejki na WhatsApp”.
 2. Kliknij opcję „Utwórz nowy pakiet naklejek”.
 3. W oknie, które się pojawi, umieść imię i nazwisko autora oraz nazwę naklejki.
 4. Aby zakończyć, wybierz obraz lub klip wideo, którego chcesz użyć, dostosuj go i zapisz naklejkę.

To wszystko, co musisz zrobić, aby stwórz własną naklejkę bez niczyjej pomocy. Teraz, podobnie jak możesz tworzyć własne naklejki dla WhatsApp, istnieje sposób na tworzenie naklejek, których można użyć w aplikacji Telegram, aby wysłać je do ulubionych kontaktów.

Jeśli chcesz wysłać utworzoną przez siebie naklejkę do innej osoby SMS-em, po prostu musisz przekształć tę samą naklejkę do obrazu JPG i wyślij go.

W jaki sposób można dodać naklejki do wiadomości tekstowej na urządzeniu mobilnym?

Naklejki można dodawać do wiadomości tekstowych z dowolnej aplikacji łatwo i bez większego wysiłku. Masz możliwość skopiuj naklejkę bezpośrednio z WhatsApp lub przekonwertuj go na obraz. Poniżej zobaczysz, jak to zrobić z Androida i iPhone’a.

Z urządzenia z Androidem

W przypadku Androida sprawa jest bardzo prosta dodaj naklejki lub naklejki do wiadomości tekstowych. Oto, co powinieneś zrobić:

 1. Otwórz aplikację WhatsApp.
 2. Wskocz do dowolnej rozmowy, którą prowadzisz.
 3. Znajdź naklejkę i wyślij ją.
 4. Teraz naciśnij i przytrzymaj tę naklejkę lub wybierz ją i przejdź do jej kopiowania.
 5. Następnie wprowadź aplikację, za pośrednictwem której chcesz wysłać naklejkę.
 6. Długo naciśnij pasek typu, wklej treść i wyślij wiadomość.

telefon komórkowy z Androidem

Na niektórych telefonach komórkowych ta sztuczka działa, ale na innych nie. Jeśli powyższy proces nie działa dla Ciebie, możesz zrobić: zamień swoją naklejkę w obraz JPG:

 1. Otwórz aplikację WhatsApp.
 2. Wybierz naklejkę, którą chcesz przekształcić.
 3. Wyślij go do kontaktu.
 4. Następnie otwórz WhatsApp na swoim komputerze.
 5. Weź naklejkę z sieci WhatsApp i otwórz ją w nowym oknie przeglądarki.
 6. Aby zakończyć, zapisz naklejkę jako normalny obraz, a następnie wyślij ją w dowolne miejsce.

Jeśli nie wiesz, istnieje sposób na zaimportowanie wszystkich tych naklejek, które Twoi znajomi wyślą Ci na Twoje konto WhatsApp.

Na telefonie iPhone

Z telefonami komórkowymi iPhone możesz również wysyłać naklejki w wiadomościach tekstowych, które piszesz do innych osób. Aby wysłać te naklejki do innych osób z iPhone’a, wystarczy postępuj zgodnie z tym samym procesem który jest używany w przypadku telefonów z systemem Android.

Należy zauważyć, że w przypadku telefonów komórkowych iPhone naklejki można przekazywać z aplikacji WhatsApp do aplikacji Telegram. To jest coś, co powinieneś spróbować ciesz się rozmowami oba z Telegrama wewnątrz WhatsApp.

telefon komórkowy iphone

Jakich aplikacji używać do pobierania naklejek i wysyłania ich w wiadomościach tekstowych?

Jeśli chcesz pobrać więcej naklejek w ramach przechowywanie telefonu komórkowego, najlepsze jest to, że korzystasz z aplikacji takich jak Swiftkey lub Swype.

Pobierz naklejki w Swiftkey

Swiftkey to aplikacja, która pozwala pobierz wszystkie rodzaje naklejek do wykorzystania w aplikacjach WhatsApp i Telegram. Najlepsze jest to, że wszystkie naklejki są całkowicie bezpłatne. Najlepszą rzeczą w Swiftkey jest to, że jest jak rodzaj klawiatury zainstalowanej na telefonie komórkowym i pozwala wybrać wszystkie naklejki, które chcesz.

Pobierz naklejki w aplikacji Swype

Swype to kolejna aplikacja, która Ci pomoże wysyłać naklejki do innych osób. Wspomnianą aplikację można pobrać w Play Store, ewentualnie można ją również pobrać w App Store.

dołącz do naszego kanału telegram