Skip to content

Jak pobierać, aktywować i tworzyć bezpłatne naklejki dla WhatsApp z telefonu komórkowego z systemem Android

30 de maj de 2023

Czy chcesz pobrać darmowe naklejki do WhatsApp na Androida? Musisz więc wiedzieć, że na szczęście istnieje wiele bardzo dobrych aplikacji, które naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę w tego typu sytuacjach, aby w pełni cieszyć się czatami. Rzeczywiście, pokażemy ci trzy dobre aplikacje pobierz naklejki na WhatsApp za darmo, dzięki czemu masz możliwość zainstalowania emotikonów w swoich rozmowach i tym samym uczynienia ich znacznie przyjemniejszymi. Jeśli chcesz je poznać, po prostu musisz czytać dalej.

Prawda jest taka, że ​​​​chociaż WhatsApp jest główną aplikacją na świecie, kiedy mówimy o przesyłaniu wiadomości, nadal stwierdzamy, że ma pewne luki w porównaniu z innymi, i dlatego przy tej okazji chcieliśmy pokazać Ci niektóre szczegóły, które powinieneś rozważ, kiedy potraktuj. Poza podstawami prawda jest taka, że ​​jeśli zamierzasz pobrać naklejki na WhatsApp za darmo, pokażemy Ci trzy najlepsze aplikacje, które uważamy, że powinieneś rozważyć w tych przypadkach.

Pobierz naklejki na WhatsApp za darmo

Pierwsza z aplikacji, o których chcemy, abyś wiedział, jeśli chodzi o pobieranie bezpłatnych naklejek na WhatsApp, ma do czynienia Emoji Minionków. O tym musimy powiedzieć, że tutaj znajdziesz postacie, które są bardzo kochane na całym świecie, ponieważ używają jednych z najbardziej znanych na całej planecie. W każdym razie jest to najbardziej kompletna z trzech aplikacji, których uczymy Cię w tym sensie, dlatego zalecamy rozpoczęcie tutaj, poza faktem, że znajdziesz inne bardzo dobre alternatywy do wzięcia pod uwagę.

Naklejki WhatsApp Emocje

Po drugie mamy kolejną naprawdę ciekawą aplikację, tzw Naklejki WhatsApp Emocje, który podobnie jak dwa pozostałe w przypadku jest całkowicie darmowy. O tym musimy podkreślić, że ma nieskończoną galerię naklejek do rozważenia. Jednym z kluczy jest to, że ma emotikony, które są zróżnicowane nie tylko pod względem motywu, ale także różnych rozmiarów, dzięki czemu możesz wybrać te, które chcesz do swoich rozmów.

Naklejki HD

A jeśli chodzi o przeglądanie najlepszych aplikacji do pobierania naklejek na WhatsApp za darmo, nie sposób nie wziąć pod uwagę tego, co dzieje się z Naklejki HD, niewątpliwie jeden z najlepszych w segmencie. O tej aplikacji musimy powiedzieć, że pozwoli ci ona uzyskać najróżniejsze emotikony na świecie, od niemowląt po samochody, w tym zwierzęta, kreskówki i wiele innych opcji. Jeśli chcesz, aby Twoje rozmowy były o wiele bardziej zabawne niż zwykle, bez wątpienia musisz zacząć od tej aplikacji.

Dzisiaj nadszedł czas, aby zobaczyć, jak stworzyć własne naklejki na WhatsApp z Androida. Zamierzamy użyć innej aplikacji, aby móc zaprojektować naklejki. Ta aplikacja jest przeznaczona wyłącznie do tego i jest dość łatwy w użyciu.

Następnie możesz użyć tych naklejek jak każdych innych, ale całkowicie spersonalizowanych. Oznacza to, że nikt inny, wszyscy trzej oprócz ciebie. Więc co zobaczymy w tym artykule jest jak stworzyć naklejki dla WhatsAppjak projektować obrazy, a także czego należy przestrzegać, aby z nich korzystać.

Twórz naklejki dla WhatsApp

Przede wszystkim musisz stworzyć zestaw obrazów, których użyjesz do wykonania naklejek. Obrazy będą musiały być w formacie png lub webp. Zalecamy, aby były png. Oprócz tego będą musiały mieć rozmiar dokładnie 512×512 pikseli.

Jeśli Twoje zdjęcia nie spełniają powyższych wymagań, możesz je edytować za pomocą edytora zdjęć, przycinając je do tego rozmiaru i zapisując są w tym formacie.

Ważne jest, aby mieć co najmniej trzy obrazy, które chcesz przekonwertować na naklejkę, aby kontynuować. Teraz musisz zapisać wszystkie te pliki w tym samym folderze na urządzeniu mobilnym. Tylko w folderze, w którym zapisujesz pliki naklejki muszą być.

Jak dodać niestandardowe naklejki do WhatsApp

To, co musisz zrobić, to pobierz aplikację Personal Stickers for WhatsApp. Z tej aplikacji będziesz mógł wybrać obrazy i zamienić je w naklejki. Wszelkie uprawnienia, o które prosi aplikacja, muszą być dozwolone, aby działała poprawnie. W przeciwnym razie tworzenie naklejek będzie niemożliwe.

Gdy tylko otworzysz aplikację, wykryje ona foldery zawierające obrazy spełniające dokładne wymagania, aby móc z niej korzystać. Następnie zobaczysz przycisk z napisem Dodaj, aby móc dodać obrazy WhatsApp, jakby to były naklejki.

Niestandardowe naklejki dla WhatsApp

W ten prosty sposób będziesz mógł używać własnych naklejek dla WhatsApp. Jedyne, co musimy dodać, to to, że jeśli odinstalujesz Osobiste naklejki na Whatsapp. Nie będziesz mógł dalej używać naklejek. Dlatego konieczne jest, aby aplikacja była zainstalowana na urządzeniu mobilnym.

Jak zawsze pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tworzenia własnych naklejek dla WhatsApp, możesz zostawić je poniżej w sekcji komentarzy. Nie da się ukryć, że technologia odgrywa niezwykle ważną rolę w naszym życiu. Obecnie, aby móc szybko i bezpiecznie komunikować się, korzystamy z aplikacji takich jak WhatsApp. że kilka lat temu Wydawałoby się to niemożliwe.

Obecnie WhatsApp jest jedną z najczęściej pobieranych i używanych aplikacji na świecie. To nie do końca przypadek, ponieważ ta aplikacja ma wiele funkcji, które nie tylko czynią ją atrakcyjną, ale także pomagają nam pozostać w kontakcie na wiele sposobów. sposób z naszymi bliskimi.

Wśród sposobów komunikacji, które mamy, możemy to zrobić za pomocą: SMS-ów, wiadomości głosowych, połączeń, rozmowy wideo, a nawet z naklejkami. Ponieważ w końcu naklejki, podobnie jak emotikony, służą do wyrażania uczuć, dlatego jest to sposób komunikowania się.

The naklejki są rzeczywistością w WhatsApp i nie możemy zaprzeczyć, że są świetne. Znacznie bardziej wyraziste niż emotikony. Dlatego zobaczymy, jak aktywować naklejki WhatsApp na wypadek, gdybyś nadal nie miał pojęcia, gdzie się znajdują lub co powinieneś zrobić, aby się nimi cieszyć.

utwórz naklejki WhatsApp

Jak korzystać z naklejek WhatsApp

Można powiedzieć, że naklejki są rodzajem emoji, ale są trochę większe i oczywiście zawierają więcej szczegółów. Czy naklejki, które czasami mogą być animowane. Można ich użyć do wyrażenia wielu emocji, których być może nie moglibyśmy wyrazić za pomocą tekstu.

Jak używać naklejek w WhatsApp

Wszystko, co musimy zrobić, to otworzyć rozmowę, którą chcemy. Następnie musimy sprawdzić opcję emotikonów, która znajduje się po lewej stronie klawiatury, gdy będziemy pisać.Po wyświetleniu okna na dole pojawią się trzy ikony: Emoji, GIF-y i Naklejki. Po prostu naciśnij ten ostatni, a będziesz mógł użyj naklejek WhatsApp. Co najlepsze, naprawdę nie ma ograniczeń co do naklejek i mówimy to, ponieważ każdy może tworzyć własne naklejki. Możesz na przykład utworzyć zdjęcie na podstawie swojego zdjęcia lub zdjęcia znajomego, aby zażartować.

pobierz darmowe naklejki WhatsApp

Jak aktywować naklejki WhatsApp

Właściwie za aktywuj naklejki WhatsApp wszystko, co musisz zrobić, to zaktualizować aplikację do najnowszej dostępnej wersji. Robisz to ze Sklepu Play. Wejdź do sklepu i po prostu napisz „WhatsApp”. Jeśli w pierwszym wyniku pojawi się przycisk „Aktualizuj”, kliknij go.

W przypadku, gdy wspomniany przycisk się nie pojawi i jak wspomnieliśmy nieco powyżej, nie pojawi się wyjdź z opcji naklejek, będziesz musiał poczekać, aż aktualizacja będzie dostępna dla Twojego urządzenia mobilnego. W przypadku użytkowników iOS jest tak samo. Musimy poczekać na dostępność aktualizacji, jeśli nadal nie mamy naklejek, jak wspomnieliśmy nieco powyżej.

dołącz do naszego kanału telegram