Skip to content

Jak wysłać dwie naklejki razem w tym samym WhatsApp za pomocą iPhone’a?

25 de październik de 2021

Tworzenie nowych funkcji lub umożliwianie wysyłania obrazów, filmów, naklejek lub emotikonów w inny sposób jest tym, na co stawiają teraz aplikacje do komunikacji bezpośredniej. A WhatsApp jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform. Dlatego w tym artykule pokażemy Ci jak wyślij dwie naklejki razem w tej samej WhatsApp z iPhone’a.

Jak dobrze wiesz, WhatsApp nigdy nie męczy nas zaskakiwaniem i oferowaniem nowych sposobów komunikowania się w zabawny sposób z naszymi kontaktami. A nawet pozwala nam importować naklejki, które otrzymujemy od naszych znajomych. Ale teraz możesz zrobić coś fajniejszego i chodzi o występ wysyłanie dwóch naklejek w jednym.

Nie możemy zaprzeczyć, że jednym z najczęściej używanych środków komunikacji są elementy wizualne. ORAZ naklejki lub naklejki są dziś szeroko stosowane przez użytkowników najpopularniejszych sieci społecznościowych. Ale WhatsApp nie jest zwolniony z tego zastosowania i jest o krok do przodu, dlatego oferuje nam nową funkcję i tutaj powiemy Ci wszystko, co musisz o tym wiedzieć.

Co musisz wiedzieć, aby wysłać dwie naklejki razem przez WhatsApp?

Wiadomości, które od teraz są zintegrowane z aplikacją WhatsApp są dla przyjemności jej użytkowników, podobnie jak możliwość wyślij dwie naklejki lub naklejkę. Jednak ta opcja nie będzie dostępna, jeśli nie weźmiesz pod uwagę bardzo ważnego aspektu, aby móc korzystać z tej funkcji, zaktualizuj WhatsApp.

Sprawdź, czy masz najnowszą aktualizację aplikacji

Dlatego konieczne jest, aby wszyscy użytkownicy WhatsApp, którzy chcą korzystać z tej funkcji, mieli najnowszą zaktualizowaną wersję WhatsApp, do której mogą dostęp ze sklepu, czyli ze Sklepu Play w przypadku urządzeń z systemem Android lub App Store w przypadku urządzeń marki Apple.

Jakie są korzyści z wysłania dwóch naklejek na WhatsApp?

Dzięki tej nowej funkcji wdrożonej przez WhatsApp i tam, gdzie jest to teraz możliwe wyślij dwie naklejki w pogrupowany sposób a nie tylko jak zwykle. Możliwe jest uzyskanie pewnych korzyści, które przechodzą od opowiadania historii, a nie tylko pomysłu, do zajmowania mniej miejsca na czacie, ale wyjaśnimy to poniżej.

Opowiedzieć historię

Kiedy wysyłasz pojedynczą naklejkę lub naklejki w wiadomości WhatsApp Możesz przekazać swojemu rozmówcy jedynie ideę, uczucie lub stan umysłu w danej chwili. Ale wysyłając dwie lub więcej naklejek, możesz idealnie skomponować historię i bez słów opowiedzieć, co dzieje się w twoim życiu lub co chcesz przekazać.

Oczywiście za to musisz mieć wiele naklejek, które możesz połączyć w taki sposób, aby móc opisać to, co czujesz. Może to również pobudzić wyobraźnię kontaktu, który otrzymuje wiadomość. Ponieważ mogą lub nie rozumieją, co masz na myśli, lub mają bardzo inną interpretację.

Zajmuj mniej miejsca na ekranie

Kolejną zaletą lub narzędziem, które użytkownicy WhatsApp mogą mieć podczas korzystania z tej funkcji, jest zaleta przestrzeni. Ponieważ w zgrupować dwie lub więcej naklejek, miejsce, które zajmują na czacie, jest mniejsze, dzięki czemu na ekranie będzie więcej elementów.

wiadomości aplikacji WhatsApp

Jak wysłać dwie naklejki w tej samej wiadomości WhatsApp?

Gdy zdecydujesz się skorzystać z nowych dodatków, które WhatsApp wprowadził na swojej platformie. I oczywiście pobrałeś najnowszą wersję aplikacji na swój smartfon, jesteś gotowy do wysyłki dwóch naklejek w tej samej wiadomości. A kroki, które musisz wykonać, powiemy Ci poniżej, w zależności od używanego urządzenia:

Jeśli masz iPhone’a

Instrukcje wysłanie dwóch naklejek jest bardzo proste a pierwszym jest wejście do aplikacji WhatsApp. Po wejściu wybierz czat, aby wysłać naklejki, gdy pojawi się klawiatura, po prawej stronie paska do pisania wiadomości znajdziesz ikonę naklejki, którą musisz nacisnąć, ta akcja pozwoli Ci zobaczyć swoje naklejki.

Następnym krokiem jest kliknięcie naklejki, którą chcesz wysłać, po wykonaniu tej czynności będziesz mógł kliknąć inną naklejkę. I voila, chociaż może się wydawać, że naklejki trafiły do ​​kontaktu osobno, to tak nie jest. Te naklejki pojawiły się razem w tej samej wiadomości a to dzięki aktualizacji WhatsApp do najnowszej wersji.

Dla telefonów z systemem Android

W przypadku, gdy chcesz dokonać wysyłki dwóch naklejek z telefonu komórkowego z systemem Android, zobaczysz, że kroki są bardzo podobne. Pierwszym krokiem jest wejście do aplikacji WhatsApp, a następnie wybranie kontaktu, aby wejść do czatu. Następnym krokiem jest przejście na dół ekranu i kliknięcie ikony buźki po lewej stronie paska pisania.

wyślij naklejki WhatsApp

Zostaną wyświetlone różne dostępne emotikony, ale w naszym przypadku przejdziemy na dół ekranu. Tam zlokalizujemy ikonę naklejki, która znajduje się obok ikony GIF. Teraz klikniemy na naklejkę, aby ją wysłać, a następnie wybierzemy drugą i obie naklejki zostaną wysłane w tej samej wiadomości.

Dlaczego te dwie naklejki pojawiają się jako osobne wiadomości na WhatsApp?

Jak już wspomnieliśmy, dla funkcji wysyłanie dwóch naklejek w tej samej wiadomości do WhatsApp jest realizowane. I nie pojawia się to dla twojego kontaktu jako dwie oddzielne wiadomości, musisz pobrać najnowszą wersję aplikacji. Jeśli nie, nie będziesz w stanie wykonać tej operacji, a jeśli tak, możesz mieć problemy z aktualizacją WhatsApp z powodu braku miejsca.