Skip to content

Jak pobrać bezpłatną aplikację WhatsApp, aby prowadzić rozmowy wideo na urządzeniach z systemem Android lub iPhone

26 de luty de 2023

Jeśli musimy powiedzieć, która jest najczęściej używaną aplikacją do przesyłania wiadomości na świecie, nie ma wątpliwości, że jest to WhatsApp, wynika to z wspaniałe usługi, które zapewnia wszystkim swoim użytkownikom. Prawda jest taka, że ​​​​ma wielu użytkowników, są miliony i miliony, dlatego muszą ich zawsze uszczęśliwiać i dlatego stale wprowadzają aktualizacje, aby naprawić każdy z błędów, które mają.

Ale dodają też nowe rzeczy i tym razem ostatnią rzeczą, którą dodali, są rozmowy wideo. Na to czekały tysiące użytkowników, w końcu po tak długim czasie możemy to zrobić, ale jest tylko wersja beta i to tylko na Androida. Więc jeśli chcesz zacząć korzystać z tej opcji, będziesz musiał zainstalować najnowszą wersję beta WhatsApp z oficjalnej strony internetowej.

Teraz jestem pewien, że po oficjalnym opublikowaniu tej aktualizacji miliard użytkowników aplikacji podwoi się, a może nawet potroi, ponieważ była to jedna z rzeczy, których jej brakowało. być jedną z najbardziej kompletnych aplikacji. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze z funkcją beta, aby w krótkim czasie aktualizacja dotarła tam, gdzie mamy tę opcję, aby porozmawiać i zobaczyć, z kim to robimy.

Skąd powinieneś wiedzieć WhatsApp Nie była to pierwsza aplikacja oferująca rozmowy wideo ponieważ Messenger ma również tę opcję. Ale jest wiele osób, które wolą aplikację do przesyłania wiadomości, a nie czat na Facebooku. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy wolą częściej korzystać z WhatsApp, powinieneś mieć trochę cierpliwości, aż nadejdzie aktualizacja. Pokażę Ci dzisiaj dwie istniejące metody.

Metody wykonywania połączeń wideo w aplikacji WhatsApp

Jednym ze sposobów jest udział w programie testowania aplikacji sklepu, w ten sposób będziesz mieć pozwolenie na korzystanie z najnowszej wersji beta aplikacji do przesyłania wiadomości. W tym celu byłoby to konieczne idź do sklepu i poszukaj formularza, wypełnij go i będziesz musiał poczekać, aż ci odpowiedzą. Zwykle jest to szybkie, ale jeśli wszystko jest w porządku, otrzymasz pozwolenie.

Innym sposobem jest pobraniedo najnowszej wersji WhatsApp, ale APK, aby to zrobić, musisz wyszukać plik na oficjalnej stronie WhatsApp. Następnie pobierzesz go na swój telefon komórkowy i uruchomisz, aby został zainstalowany. Dzięki tym prostym krokom możesz już mieć aplikację na telefonie komórkowym dzięki tej nowej opcji. Ale byłoby dobrze, gdybyś miał trochę cierpliwości, aby otrzymać oficjalną aktualizację.

W niektórych przypadkach już to zrobiliśmy wersja umożliwiająca rozmowy wideo ale nie włączyliśmy jej, abyśmy mogli spróbować uruchomić aplikację, a następnie kliknąć znajdujący się w niej obraz telefonu. Jeśli połączenie wychodzące aktywuje przednią kamerę, oznacza to, że zadanie zostało wykonane, w przeciwnym razie konieczne jest zastosowanie wyżej wymienionych metod.

Jak prowadzić grupowe rozmowy wideo na telefony komórkowe z systemem Android i iOS

Biorąc pod uwagę, że praktyczny sposób prowadzenia rozmów wideo jest więcej niż potwierdzony, wielu będzie się zastanawiać, czy można to robić w grupie. Odpowiedzi są twierdzące, nawet możesz to zrobić z maksymalnie 8 osobami, wymagana jest aktualizacja aplikacji do najnowszej wersji. Po wykonaniu tego kroku pozostaje ci tylko wykonać serię instrukcji, które ci przekażemy.

metody prowadzenia grupowej rozmowy wideo na WhatsApp

Pierwsza sugestia, jaką otrzymujemy, aby wykonywać grupowe rozmowy wideo, jest właśnie taka utwórz grupę z użytkownikami że wezmą w nim udział, po wykonaniu tego kroku wystarczy nacisnąć ikonę aparatu w prawym górnym rogu aplikacji, a połączenie zostanie natychmiast włączone dla wszystkich.

Innym sposobem na zrobienie tego bez tworzenia grupy jest opcja połączenia, naciśnięcie ikony telefonu Otworzy się lista kontaktów zapisanych w aplikacji. W takim przypadku wskażesz tylko użytkowników, z którymi chcesz rozmawiać w grupie, a na koniec naciśnij ikonę aparatu, aby nawiązać połączenie wideo.

dołącz do naszego kanału telegram