Skip to content

Jak pobrać nową aktualizację WhatsApp

31 de październik de 2022

Czy chcesz wiedzieć, jak pobrać nową aktualizację WhatsApp? Prawda jest taka, że ​​jest to jedno z głównych pytań, które zadają nam wszyscy śledzący nas użytkownicy. W związku z tym musisz wiedzieć, że gdy WhatsApp dodaje nową funkcję, prawie nigdy nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników w tym samym czasie. Dlatego ten artykuł jest ważny.

Następnie chcemy pokazać, jak pobrać nową aktualizację WhatsApp, a także dwa najważniejsze sposoby, aby to zrobić: przez sklep Google Play lub przez stronę APK. Zatem, zawsze, ale zawsze będziesz miał dostęp do najnowszej wersji WhatsApp na rynkuwięc jeśli masz pytania na ten temat, po prostu czytaj dalej.

Zaktualizuj WhatsApp do najnowszej wersji

Ze sklepu Google Play

Najprostszym sposobem aktualizacji aplikacji WhatsApp jest tradycyjny sposób. Rozumiemy przez to robienie tego bezpośrednio przez sklep z aplikacjami Google Play Store, który jest zainstalowany na wszystkich urządzeniach z Androidem. W każdym razie musisz to wiedzieć Chociaż WhatsApp zwykle aktualizuje się automatycznie w takich sytuacjach, możesz sam sprawdzić, czy nie ma aktualizacji do dyspozycji.

  • Wpisz ten link ze Sklepu Google Play
  • Sprawdź, czy opcja aktualizacji jest dostępna
  • Kliknij na to
  • Poczekaj na zakończenie pobierania aktualizacji
  • Otwórz WhatsApp jak zwykle

Z APKMirror

Teraz, jeśli naprawdę chcesz mieć najnowszą wersję WhatsApp, musisz to wiedzieć instalacja przez APK zawsze pozwoli Ci mieć najnowsze funkcje tej aplikacji dostępne wiadomości błyskawiczne. W każdym razie musisz wziąć pod uwagę, że nie jest to ryzykowna rzecz, ale po prostu musisz postępować zgodnie z krokami, których nauczymy Cię dalej.

  • Wprowadź ten link do kopii lustrzanej APK
  • Pobierz najnowszą dostępną wersję APK WhatsApp
  • Przejdź do Ustawienia, Bezpieczeństwo i włącz Nieznane źródła
  • Uruchom instalację APK WhatsApp
  • Otwórz WhatsApp jak zwykle

Niektóre inne zapytania i wyszukiwania, które zwykle mają użytkownicy w tym zakresie, są bezpośrednio związane z następującymi kwestiami: jak zaktualizować WhatsApp 2017, zaktualizować WhatsApp 2017 za darmo, zaktualizować WhatsApp Android za darmo, zaktualizować WhatsApp za darmo na całe życie, zaktualizować WhatsApp Messenger, zaktualizować WhatsApp za darmo dla Samsunga lub zaktualizować WhatsApp Plus. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania w tym zakresie, nie wahaj się z nami skontaktować, abyśmy mogli Ci pomóc w tym zakresie.

Czy udało Ci się pobrać nową aktualizację WhatsApp krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram