Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i zaktualizować APK WhatsApp za darmo na moim telefonie z Androidem

29 de styczeń de 2023

Wiemy, że WhatsApp jest jedną z najczęściej używanych aplikacji na świecie, więc to normalne, że otrzymujemy pytania od naszych użytkowników, którzy chcą wiedzieć Jak pobrać plik APK WhatsApp? lub Jak być na bieżąco Niezależnie od Twojej sprawy, pomożemy Ci ją rozwiązać.

Jak pobrać i zainstalować WhatsApp?

Teraz, zanim przejdziemy do kontekstu, ważne jest, abyś to wiedział Istnieje kilka wersji WhatsApp które możesz pobrać, o ile Twoje urządzenie je obsługuje. Jeśli nie, istnieją sposoby na uzyskanie aplikacji. A ponieważ istnieje kilka wersji WhatsApp, nauczymy Cię, jak pobrać najciekawsze z nich.

Jak pobrać WhatsApp Plus?

Cóż, jeśli chcesz tę wersję WhatsApp, musimy poinformować, że jedyną rzeczą, którą możesz wygrać, jest trwałe zawieszenie konta. Ale jeśli chcesz podjąć ryzyko i mieć zróżnicowaną ilość środków, emotikony i nowe opcje. Możesz dostać tę wersję bardzo łatwo.

Pobierz WhatsApp

Jeśli chcesz tylko normalną wersję Musisz uzyskać dostęp do Google Playwyszukaj wspomnianą aplikację i kliknij pobierz.

Pobierz wersję beta WhatsApp

Po wyszukaniu aplikacji w Sklepie Play możesz ją znaleźć przycisk zapraszający do zostania Beta Testerem. Klikając ten przycisk, będziesz otrzymywać ciągłe aktualizacje w fazie beta.

Pobierz zaktualizowany WhatsApp

W ten sam sposób WhatsApp oferuje opcje na swojej stronie internetowej, abyś mógł pobierz najnowszą dostępną wersję aplikacji. Jest to przydatne w przypadkach, gdy chcesz pobrać zaktualizowany pakiet APK WhatsApp. Istnieją również opcje pobrania aplikacji na komputer.

Pobierz WhatsApp 2.12.559

W szczególności prawda jest taka, że ​​​​odkąd został przejęty przez Facebooka, WhatsApp otrzymał ogromna ilość aktualizacjiniektóre większe niż inne, ale wszystkie równie ważne dla naszych potrzeb.

Oczywiście wiele z dodanych funkcji nie zakończyło się zadowalaniem użytkowników i okazuje się, że w tej chwili należy przeanalizować nową wersję WhatsApp.

W efekcie jesteśmy w obecności tego, co ze względu na swoją numerację określa się jako WhatsApp 2.12.559, który zastępuje poprzedni WhatsApp 2.12.558, którego nie wyszczególniamy, ponieważ prawie żadnych zmian.

Jak działa WhatsApp 2.12.559?

Mówiąc o szczegółach WhatsApp 2.12.559, musimy to przede wszystkim podkreślić ma kilka poprawek błędów takie jak błędy lub luki, które sami użytkownicy i specjaliści od hakowania zgłosili programistom.

Poza tym jest to wersja, która ma te same funkcje i funkcje, które znaliśmy wcześniej, więc nie ma żadnych wiadomości w tym zakresie. Zwykle zdarza się, że tak jak w przypadku WhatsApp w wersji 2.12.559, okazuje się, że wielokrotnie WhatsApp jest odnawiany, uruchamiając wersje, które naprawdę nie modyfikują doświadczenia użytkownika.

Są to jednak najważniejsze aktualizacje, ponieważ tylko one mogą to zapewnić nie ponoś konsekwencji o wszelkich swoich błędach lub lukach, co w innej sytuacji byłoby poważną niedogodnością.

zaktualizuj aplikację WhatsApp

Jak zainstalować APK WhatsApp?

No instalacja jest to bardzo prosty proces. Aby wykonać tę procedurę, mamy dwie możliwe sytuacje, jeśli pobrałeś WhatsApp bezpośrednio ze Sklepu Play, zostanie on już zainstalowany.

Teraz, jeśli pobrałeś którąkolwiek z innych wersji WhatsApp wymienionych powyżej, musisz wykonać następujące kroki

  • Pamiętaj, że jeśli Czy pobrałeś plik APK na swój komputer? Musisz przekazać go do telefonu komórkowego, aby przeprowadzić proces instalacji.
  • Po pobraniu pakietu APK i zainstalowaniu go na telefonie komórkowym. Kontynuuj, aby wyszukać jego lokalizację w plikach
  • The wybierz i kliknij zainstaluj.
  • Aktywuj opcję nieznanych źródeł i czekaj.

Jakie są zalety pobierania aplikacji WhatsApp APK z sieci?

Zasadniczo zaletą jest to, że masz najnowszą dostępną wersję, ale pamiętaj, że najnowsza wersja na oficjalnej stronie internetowej nie jest najnowszą wersją w Sklepie Play.

Jem? Cóż, problem polega na tym, że na oficjalnej stronie aktualizują wersję WhatsApp za pomocą „beta” praktycznie codziennie. Z drugiej strony stabilna wersja, którą widzimy w sklepie Google, jest generalnie aktualizowana, gdy jest wszelkie ważne aktualizacje dotyczące kwestii bezpieczeństwa lub ciekawe wiadomości dla użytkownika.

dołącz do naszego kanału telegram