Skip to content

Jak pobrać i zainstalować najnowszą wersję WhatsApp Business na Androida?

29 de maj de 2022

Czy chcesz wiedzieć, jak pobrać APK WhatsApp Business na Androida? Musisz więc wiedzieć, że niejednokrotnie w Watch How To Do It mówiliśmy o funkcjach związanych z tą aplikacją, ponieważ istnieją aplikacje biznesowe, takie jak Facebook professional. Prawda jest taka, że ​​od dawna wiemy, że twórcy WhatsApp szczególnie interesują się możliwością obstawiania firm.

WhatsApp ulepszał swoją aplikację do tego stopnia, że ​​ulepszył i wyeliminował błąd, który wyświetlał, gdy się zawieszał lub zamykał, a teraz ma inne narzędzie, takie jak WhatsApp Business na Androida.

Zainstaluj pakiet APK WhatsApp Business

Jak już powiedzieliśmy, w tym czasie rozmawialiśmy już o WhatsApp Business, a następnie skomentowaliśmy, że będziemy w obecności nowego narzędzia lub aplikacji dla tych, którzy już mają WhatsApp, ale przeznaczonej dla osób, które mają firmy i muszą lub chcą komunikować się ze swoimi klientami za pośrednictwem nowego medium. Niewątpliwie opcja, którą wielu wkrótce doceni.

WhatsApp Business, w przeciwieństwie do oryginalnej aplikacji, koncentruje się na firmach aby mogli jak najlepiej zarządzać swoimi firmami i klientami, w segmencie, który ma już inne aplikacje. Oczywiście wszystko jest zaprojektowane z myślą o małych firmach, chociaż jesteśmy pewni, że niektóre średnie, a nawet duże firmy mogłyby się tym zainteresować.

Niektóre z tych funkcji, których oczekujemy specjalnie dla nowych wersji WhatsApp dla biznesu, dotyczą możliwości ustawienia automatycznych odpowiedzi, podczas gdy listy transmisji staną się prawdopodobnie znacznie mądrzejsze niż wcześniej. Ponadto oczekuje się, że wiele firm będzie używać botów do pierwszego podejścia do opinii publicznej.

Właśnie w tym artykule zamierzamy Cię nauczyć jak pobrać biznes WhatsApp na Androida, ponieważ można to zrobić na dwa sposoby, tradycyjny za pośrednictwem Sklepu Google Play, a drugi przy użyciu typowego instalacyjnego pakietu APK w takich przypadkach. Musisz także wiedzieć, że mamy pierwszą wersję, WhatsApp Business 0.0.58.

Teraz możliwe jest, że gdy pojawi się sprawa, zobaczysz komunikat taki jak „Wprowadzony numer nie ma dostępu do tej aplikacji. Sprawdź swój numer i spróbuj ponownie” lub „podany numer nie ma dostępu do tej aplikacji . Sprawdź numer i spróbuj ponownie później”. Musisz się wtedy zarejestrować jako tester WhatsApp Business.

Zainstaluj WhatsApp Business ze Sklepu Play

Wejdź na oficjalną stronę aplikacji, kliknij Zainstaluj i otwórz WhatsApp Business z nowej wygenerowanej ikony

Zainstaluj WhatsApp Business przez APK

Po pobraniu instalacyjnego pakietu APK przejdź do Ustawienia, Zabezpieczenia i włącz Nieznane źródła, uruchom instalacyjny pakiet APK, otwórz WhatsApp Business z nowo wygenerowanej ikony

Czy chcesz wiedzieć, jak pobrać APK WhatsApp Business na Androida? W takim razie trafiłeś do właściwego artykułu, ponieważ w następnych wierszach pokażemy Ci absolutnie wszystkie szczegóły, które musisz znać. Prawda jest taka, że ​​w tym konkretnym przypadku skupimy się na jego najnowszej wersji, aby pokazać, jak pobrać APK WhatsApp Business 0.0.73 na Androida.

A faktem jest, że jeśli chcesz zainstalować APK WhatsApp Business 0.0.73 na Androida, musisz to wiedzieć znajdujemy jedną z pierwszych aktualizacji wersji dla firm głównego posłańca na świecie. Jak zawsze możemy znaleźć korektę niektórych znanych błędów platformy.

Pobierz WhatsApp Business beta

W WhatsApp Business wszystko jest zaprojektowane z myślą o małych firmach, chociaż jesteśmy pewni, że niektóre z największych firm również będą chciały skorzystać z publicznego zasięgu, jaki ta aplikacja w szczególności stwarza. Pomysł polega w zasadzie na wykorzystaniu wszelkiego rodzaju botów, aby zbliżyć się do klientówsystem, który wielu z nas widziało ostatnio w innych sieciach społecznościowych.

Jak zawsze mówimy, wygodnie jest instalować aplikacje za pośrednictwem APK, zamiast robić to bezpośrednio ze sklepu Google Play, biorąc pod uwagę, że pliki APK są zwykle aktualizowane dawno temu. To, że w przypadku aplikacji, która dopiero stawia pierwsze kroki, takiej jak WhatsApp Business na Androida, może mieć decydujące znaczenie dla doświadczenia, jakie mamy jako użytkownicy.

Musisz nawet wziąć pod uwagę, ponieważ wielu użytkowników komentowało to, że musisz się zarejestrować, aby móc być częścią którzy mają okazję wypróbować WhatsApp Business. Aby to zrobić, musisz zarejestrować się jako tester WhatsApp Business pod tym linkiem, unikając w ten sposób pojawiania się następującego komunikatu: „Wprowadzony numer nie ma dostępu do tej aplikacji. Sprawdź swój numer i spróbuj ponownie” lub „ Wprowadzony numer nie ma dostępu do tej aplikacji. Sprawdź numer i spróbuj ponownie później”.

Zainstaluj aplikację WhatsApp Business 0.0.73 na Androida

Po pobraniu WhatsApp Business przejdź do Ustawienia, Bezpieczeństwo i włącz Nieznane źródła, uruchom APK WhatsApp Business, poczekaj na instalację, otwórz WhatsApp Business z jego ikony

Pobierz WhatsApp Business 0.0.79 beta krok po kroku

Jeśli czytałeś nasze artykuły w ostatnim czasie, zauważyłeś, że wiele razy uczyliśmy wszystkich szczegółów na temat WhatsApp Business, nowego narzędzia dla firm i specjalistów od przesyłania wiadomości. Również, w tym przypadku pokażemy, jak krok po kroku pobrać WhatsApp Business 0.0.79 betaaby zawsze mieć najnowszą wersję.

Rzeczywiście, ważne jest, aby wiedzieć, jak pobrać WhatsApp Business 0.0.79 beta, biorąc pod uwagę, że jest to najskuteczniejsza metoda, gdy chcesz cieszyć się najnowszą wersją tej aplikacji. Mówimy o instalacyjnym pakiecie APK, który możesz szybko i łatwo pobrać i zainstalować na swoim telefonie.

zainstaluj biznes WhatsApp

Pobierz WhatsApp Business beta

WhatsApp Business został zaprojektowany specjalnie dla małych firm, biorąc pod uwagę, że więksi prawdopodobnie rozwinęli własne kanały zbliżeniowe z klientami i użytkownikami. Najpierw firmy będą używać botów, aby móc rozpocząć czaty z użytkownikami, a następnie każdy z nich zobaczy, które strategie są najbliższe temu, czego szuka.

Poza tym musimy powiedzieć, że WhatsApp Business 0.0.79 beta jest raczej małą aktualizacją tej aktualizacji, chociaż rozwiązuje pewne problemy z bezpieczeństwem i znane błędy. To, co zawsze polecamy, to to zainstaluj te wersje APK, takie jak WhatsApp Business 0.0.79 beta, aby zawsze mieć najlepszą wersję każdej aplikacji.

Co do reszty, musisz wiedzieć, że jeśli zainstalowałeś WhatsApp Business 0.0.79 beta lub masz wcześniejszą wersję tej aplikacji, a komunikat „Wprowadzony numer nie ma dostępu do tej aplikacji. Sprawdź swój numer i spróbuj ponownie” lub „wpisany numer nie ma dostępu do tej aplikacji. Sprawdź numer i spróbuj ponownie później„, to dlatego, że się nie zarejestrowałeś.

Zainstaluj WhatsApp Business 0.0.79 beta na Androida

Po pobraniu aplikacji przejdź do Ustawienia, Bezpieczeństwo i włącz Nieznane źródła, uruchom APK WhatsApp Business, poczekaj na instalację, otwórz WhatsApp Business z jego ikony.

dołącz do naszego kanału telegram