Skip to content

Jak pobierać filmy WhatsApp na PC za pomocą WhatsApp Web i co zrobić, gdy nie pozwala na ich pobranie

25 de listopad de 2022

Dzisiaj nadszedł czas, aby zobaczyć, jak pobierać filmy WhatsApp przez Internet. Kiedy wysyłają nam filmy za pośrednictwem aplikacji, bardzo łatwo je zobaczyć. Po prostu naciskając go, możemy już się nim cieszyć. Jest nawet zapisywany w pamięci wewnętrznej urządzenia.

Co zrobić, jeśli chcę go również zapisać na komputerze? Jest to również dość łatwe i do tego użyjemy WhatsApp Web. Nie musisz pobierać żadnej aplikacji ani niczego podobnego.

Pobierz filmy WhatsApp na komputer

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć WhatsApp Web na swoim komputerze. Następnie przejdź do WhatsApp na swoim urządzeniu mobilnym. W prawym górnym rogu kliknij trzy punkty, a zobaczysz opcję WhatsApp Web. Po wejściu w tę opcję możesz zobaczyć kamerę, wystarczy zeskanować kod QR, który pojawia się na stronie WhatsApp, którą wcześniej załadowaliśmy, a aplikacja natychmiast otworzy się w przeglądarce.

Po zsynchronizowaniu konta możesz zobaczyć wszystkie czaty, zarówno indywidualne, jak i grupowe. Wystarczy przejść do czatu, na którym znajduje się Twój film.

raz otwarte czat po prostu naciśnij na wideo, które chcesz zobaczyć a podczas odtwarzania widać strzałkę skierowaną w dół powyżej. Jeśli go klikniesz, wideo zostanie pobrane na twój komputer.

Jak pobierać filmy WhatsApp na mój komputer

w drugą stronę pobierz wideo to po prostu grać a następnie najedź myszką na wideo. Niektóre opcje pojawiają się poniżej, a trzy kropki po prawej stronie to miejsce, w którym należy kliknąć, aby pojawiła się opcja.

Ta opcja służy do pobierania. Naciśnięcie go spowoduje rozpoczęcie pobierania wideo do folderu skonfigurowanego w Chrome do pobrania. Pamiętaj, że możesz skonfigurować Chrome do co pozwala wybrać, gdzie zapisać wszystko, co pobieramy.

Jest to zdecydowanie najłatwiejsza metoda pobieraj filmy WhatsApp na komputer. Możesz to zrobić zarówno na MAC, jak i Windows i Linux bez żadnego problemu, ponieważ, jak zobaczysz, kolejną wielką zaletą tej metody jest to, że nie musisz pobierać żadnej aplikacji. Ani na komputerze, ani na urządzeniu mobilnym.

A co jeśli nadal masz wątpliwości dotyczące kategorii jak pobierać filmy WhatsApp na komputermożesz zostawić go poniżej w polu komentarza.

pobierz WhatsApp na telefon komórkowy lub komputer

Jak pobierać filmy WhatsApp

W niektórych przypadkach wszyscy chcemy pobrać filmy przesłane do nas przez WhatsApp bezpośrednio na nasz komputer. Droga pobieraj filmy z sieci WhatsApp Jest to bardzo proste i nie wymaga kilku prostych kroków. Ta metoda to najłatwiejszy sposób na pobranie wideo, które chcemy zapisać na komputerze, zamiast przechowywania go na smartfonie, jeśli coś się stanie później, wideo może zostać utracone.

Po znalezieniu filmu kliknij go, aby odtworzyć go na komputerze. Obrazy — Jak pobierać filmy z WhatsApp Web Gdy to zrobisz, wideo rozpocznie odtwarzanie w bibliotece zawierający całą multimedialną zawartość czatu.

W tym momencie klikniemy przycisk pobierania wideo w prawym górnym rogu. Obrazy jak pobierać filmy z WhatsApp Web W ten sposób wideo zostanie automatycznie pobrane do wskazanego przez nas folderu jako folder pobierania przeglądarki.

Jak widzieliśmy, nie jest zaskakujące pobieranie filmów WhatsApp na komputer za pomocą usługi internetowej WhatsApp. Jest Jest to bardzo prosta i szybka operacja.ponieważ najtrudniejsze jest znalezienie filmu, a reszta jest łatwa.

Po znalezieniu filmu kliknij go, aby odtworzyć go na komputerze. Obrazy — Jak pobierać filmy z WhatsApp Web Gdy to zrobisz, wideo rozpocznie odtwarzanie w bibliotece zawierający całą multimedialną zawartość czatu.

W tym czasie klikniemy przycisk pobierania wideo w prawym górnym rogu. Obrazy — Jak pobierać filmy z WhatsApp Web W ten sposób wideo zostanie automatycznie pobrane do folderu, który wyznaczyliśmy jako folder pobierania przeglądarki.

dołącz do naszego kanału telegram