Skip to content

Jak pobrać i zaktualizować WhatsApp do wersji 2021

8 de maj de 2023

WhatsApp jest dla wielu użytkowników główną formą komunikacji we współczesnym świecie.ponieważ mówimy o usłudze, którą prawie wszyscy użytkownicy zainstalowali na swoich telefonach komórkowych, iz tego powodu wygodnie jest ją zaktualizować, jeśli chcemy uzyskać dostęp do wszystkich jej funkcji.

Trzeba nawet powiedzieć, że odkąd jest częścią grupy na Facebooku, WhatsApp nie przestaje wprowadzać nowych funkcji i funkcji, a także poprawiać bezpieczeństwa. Ale jeśli chcesz uzyskać dostęp do tych zalet, będziesz musiał je aktualizować.

Pobierz aktualizację WhatsApp 2021

Biorąc pod uwagę, że WhatsApp jest całkowicie darmową aplikacją, jedyne czego wymaga do działania to połączenie z siecią internetową, Niezwykle ważne jest, aby zainstalować najnowszą wersję tej aplikacji, aby wykonywać połączenia głosowe i wideo oraz wysyłać wiadomości tekstowe bez dodatkowych opłat.. W tym celu dostępne są różne opcje.

Najnowsza wersja aplikacji WhatsApp 2021

Jak wiemy, aby pobrać aplikację WhatsApp na Androida lub jakąkolwiek inną aplikację na Androida, pozostaje nam tylko poszukać go w sklepie Google Play lub przez ten link, najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby to zrobić. Jedyne, czego potrzebujemy w takich przypadkach, to skonfigurowanie konta Google, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł pobierać aktualizacji ani aplikacji.

Po pobraniu, jak zwykle, kolejne kroki dotyczą wprowadzenia danych osobowych, takich jak kod kraju, w którym się znajdujesz, czy też numer telefonu Twojej linii. Ten krok jest niezbędny, aby móc zweryfikować i aktywować nasze konto WhatsAppzawsze z zamiarem wysłania wiadomości do Twoich kontaktów.

Teraz znamy przypadki, w których mówimy o urządzeniach mobilnych, które nie mają zainstalowanego sklepu Google Play, iw takich przypadkach rozwiązanie polega na bezpośrednim pobraniu z oficjalnej strony WhatsApppod adresem https://whatsapp.com/android.

Dalsza procedura jest w zasadzie taka sama, chociaż ma kilka dodatkowych etapów pośrednich. Podczas pobierania z oficjalnej strony WhatsApp, wśród pobranych plików znajdziesz plik o nazwie WhatsApp.apk urządzenia.

Po zakończeniu pobierania musisz kliknąć plik i uruchomić go, aby został zainstalowany. Oczywiście wcześniej Musisz aktywować sekcję Nieznane źródła lub Nieznane źródłaponieważ w przeciwnym razie nie można zainstalować aplikacji zewnętrznych.

Następnie wracamy do punktu, w którym musimy skonfigurować numer telefonu, jak wyjaśniliśmy wcześniej.

Ale co najlepsze, będziesz już mieć najnowszą wersję WhatsApp zainstalowaną na swoim urządzeniu.

Czy udało Ci się zainstalować najnowszą wersję WhatsApp 2020 na telefonie komórkowym za pomocą tego samouczka?

dołącz do naszego kanału telegram