Chociaż proces tworzenia konta Google Adsense dla YouTube może być skomplikowany, pozostanie na platformie jest jeszcze trudniejsze. Z tego powodu nauczymy Cię poniższego przewodnika jak uniknąć i usunąć ostrzeżenie w YouTube za treści należące do osób trzecich.
Zasady i ostrzeżenia w YouTube
Jak każda dzisiejsza platforma społecznościowa, YouTube ma swoje ograniczenia i zakazy. To doskonała platforma do generowania dochodu po osiągnięciu dobrego zasięgu, ale trzeba wziąć pod uwagę to, co było wcześniej komentowane.
Platforma stał się bardziej wymagający Z biegiem lat, wraz ze wzrostem sławy, rośnie jego publiczność i wyraźnie inwestycja tych, którzy chcą się reklamować.
Mając to na uwadze, ustalono pewne kryteria, których należy przestrzegać co do joty, aby móc korzystać z platformy jako twórcy treści. To tutaj pojawiają się tak zwane ostrzeżenia, które są niczym innym jak ostrzeżeniami z platformy przed zamknięciem lub blokadą i może to być powód, dla którego otrzymujesz powiadomienia z YouTube w swoim e-mailu.
Oznacza to, że strajki reprezentują niepowodzenia, które miał twórca treści i są czymś, czego należy unikać za wszelką cenę. Po osiągnięciu określonej liczby ostrzeżeń korzystanie z platformy do tworzenia treści jest zabronione, co oznacza, że nie będziesz w stanie na niej zarabiać.
Ile ostrzeżeń mogę mieć w YouTube?
Jak wskazaliśmy wcześniej, strajki reprezentują błędy popełnione przez użytkownika i za które grozi kara z platformy. Osiągnięcie określonej liczby ostrzeżeń spowoduje całkowite lub częściowe zablokowanie przez YouTube.
Ilość maksymalna liczba ostrzeżeń, jakie może mieć konto, to 3osiągnięcie tej kwoty może doprowadzić do zawieszenia konta. Z biegiem czasu, jeśli te awarie nie zostaną rozwiązane, konto może zostać całkowicie zamknięte.
Jak uniknąć i usunąć ostrzeżenie w YouTube za treści należące do osób trzecich?
Najlepszym sposobem uniknięcia strajku jest ścisłe przestrzeganie przepisów zaproponowanych przez YouTube. W tym celu byłoby najlepiej przeczytaj regulamin platformyale skupiając się na określonych kryteriach na pewno nie będziesz miał problemów.
Następnie wskażemy niektóre treści, których powinieneś unikać za wszelką cenę w YouTube, jeśli nie chcesz otrzymać ostrzeżenia.
- Nieuprzejmość lub brzydkie słowa: YouTube nie toleruje używania obraźliwego języka, więc nie możesz używać żadnego rodzaju chamstwa.
- Akty: Są one surowo zabronione, więc każda scena seksu lub obejmująca całkowitą lub częściową nagość może prowadzić do strajku.
- Przemoc: Innym tematem, który często jest powodem do ostrzeżenia, jest unikanie publikowania treści uważanych za brutalne za wszelką cenę. Filmy przedstawiające walki lub inną wyraźną przemoc są niedopuszczalne.
- Korzystanie z hacków: Używanie oprogramowania w celu zwiększenia zasięgu lub liczby obserwujących jest surowo zabronione. Innymi słowy, należy unikać używania botów i innych podobnych pułapek.
- Prawa autorskie (treści osób trzecich): Publikowanie treści, które nie należą do Ciebie, jest zabronione, dlatego publikowanie filmów wideo lub innych treści, które nie należą do Ciebie, może podlegać ostrzeżeniu, dlatego zawsze staraj się pobierać z banków zdjęć bez praw autorskich.
- Spam: Spam również nie jest dobrze postrzegany, dlatego należy za wszelką cenę unikać wykorzystywania linków w sposób dyskryminujący lub wszelkich innych treści, które mogłyby zostać uznane za spam.
Co zrobić, jeśli otrzymasz ostrzeżenie za treści należące do osób trzecich?
Niestety, usunięcie ostrzeżenia nie jest takie łatwe, a nawet trudniejsze w przypadku treści należących do osób trzecich. Czasami to pomaga bezpośrednio usuń wideo który spowodował usterkę. W innych przypadkach może to być spowodowane fałszywym alarmem przesłanym przez YouTube. W takim przypadku możesz odwołać się od decyzji.
Tak czy inaczej, najlepiej unikać strajków, co wyraźnie osiągniesz, przestrzegając zasad co do joty. W tym celu przeczytaj warunki i weź pod uwagę informacje przedstawione wcześniej, nie będziesz chciał później znaleźć sposobu na odzyskanie usuniętego kanału YouTube.