Skip to content

Jak unikać ataków i powracać w bitwach Pokemon Go – Jak walczyć w Pokemon Go

14 de kwiecień de 2021

Pokemon GO jest jednym z Najpopularniejsze dzisiejsze gry w rzeczywistości rozszerzonej. Ten wspaniały tytuł znacznie różni się od poprzednich gier z serii, ponieważ zawiera innowacyjny motyw, który pozwala na integrację gry ze środowiskiem użytkownika.

Dlatego można tak powiedzieć gra w Pokemon GO jest dość zabawnym i interaktywnym doświadczeniem ponieważ angażuje osobę i skłania ją do podjęcia działania. Tego typu rozgrywki nie ma w innych grach, dlatego Pokemon GO odniósł tak duży sukces.

Inną rzeczą, która wyróżnia się w tej grze wideo, jest możliwość wykorzystania w nim akcesoriów aby poprawić wrażenia z gry. Dlatego pokażemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o Pokemon GO Plus, abyś był najlepszym graczem ze wszystkich. Jedną z rzeczy, o których musisz pamiętać, aby być najlepszym, jest umiejętność unikania ataków, a my ci w tym pomożemy.

O czym należy pamiętać, unikając ataku w Pokemon GO

Zanim zaczniemy od wyjaśnienia, jak unikać ataków w walce Pokemon go dobrze jest omówić kilka podstawowych aspektów tej „zdolności”, że tak powiem, którą posiadają wszystkie Pokemony.

Unikwbrew temu, co myśli większość ludzi, nie sposób, aby zapobiec otrzymywaniu obrażeń przez Pokemona w walce. Mówimy to, ponieważ wielu, zwłaszcza początkujących, myśli, że ucząc się uników, mogą być niepokonani, a ich Pokémon może zabić każdego.

Tak nie jest, ponieważ w rzeczywistości jeśli otrzymasz obrażenia podczas uniku, ale otrzymywane obrażenia są znacznie mniejsze niż byłyby odniesione, gdyby pokemon wroga zaatakował bezpośrednio. Należy o tym pamiętać, ponieważ może to mieć wpływ na walkę.

Jasne, są Pokemony, które mając większą prędkość, potrafią robić uniki znacznie szybciej i prawie nie odnoszą obrażeń. Jednak inne Pokemony nie są i trudniej jest uniknąć ataków.

Musisz także pamiętać o Atrybut przeciwnego Pokemona ponieważ jeśli twój Pokemon jest słaby w stosunku do tego atrybutu, będzie cię również trochę kosztować unikanie ataków. Mając to na uwadze, przejdźmy do wyjaśnienia, jak unikać ataków w Pokemon GO.

Jak unikać ataków w Pokemon GO?

Następnie, pokażemy ci, jak unikać ataków w Pokemon GO W łatwy i szybki sposób. W tym celu musisz zalogować się do swojej gry, ale jeśli masz problemy z uruchomieniem konta Pokemon GO na naszej stronie to znajdziesz prostą metodę rozwiązania tego typu problemów i możesz zagrać.

pokemon go

Krok 1

Gdy jesteś w grze, musisz przystąpić do bitwy, aby móc wykonać te kroki. Kiedy już bierzesz udział w bitwie, to, co musisz zrobić, jest proste. Kiedy pokemon zostanie zaatakowany, zobaczysz rodzaj linii ruch wokół niego tuż przed odniesieniem obrażeń. Więc pierwszym krokiem jest wiedzieć, jak wykryć te linie na czas, aby uniknąć.

Krok 2

Kiedy nauczysz się szybko wizualizować te linie, wszystko, co musisz zrobić natychmiast po ich zobaczeniu, to użyć palców, aby przesunąć Pokemona. W tym celu przesuń palec w dowolną stronę ekranu..

I voila, jeśli wykonałeś kroki poprawnie, unikniesz ataku. Jak widzicie Jest to dość prosta metoda, więc nic Cię nie kosztuje.

Jednak problemy z urządzeniem elektronicznym mogą utrudnić ci granie w tę grę. W takim razie co można zrobić? Gdyby Twój telefon nie ma żyroskopu, nadal możesz graći pokażemy Ci prostą metodę rozwiązania tego problemu.

Jeśli jednak Twoja gra nadal ma problemy lub się nie otwiera, możesz skorzystać z kilku prostych i praktycznych porad, których udzielimy na naszej stronie internetowej. Dobrze, że ta gra nie jest zbyt wymagająca w zakresie grafiki, więc każdy telefon może go uruchomić bez problemów, więc zabawa jest gwarantowana.

dołącz do naszego kanału telegram