Skip to content

Jak umieszczać kolorowe teksty w moich relacjach na Instagramie – Personalizacja

15 de grudzień de 2021

Instagram to sieć społecznościowa, która w ostatnich latach masowo pozycjonuje się na świecie. Wynika to z niezliczonych opcji, które ma, co daje możliwość dodawać różne ozdoby do swoich postów, Oprócz udostępniania narzędzi do edycji zdjęć i filmów, możesz także dodawać utwory do swoich postów w opowiadaniach, aby publikacja była o wiele bardziej zabawna.

Te liczne możliwości sprawiły, że Instagram jest jedną z sieci społecznościowych z największą liczbą użytkowników w tej chwili, zawsze starają się wprowadzać innowacje, aby Twoi użytkownicy czuli się komfortowo i że nie czują, że sieć społecznościowa stała się monotonna w momencie tworzenia jakiejkolwiek publikacji, czy to w kanale, czy w opowiadaniach.

Jaka jest procedura dodawania tekstu do mojej historii na Instagramie?

W latach 2015-2016 miało miejsce wydarzenie, które na zawsze zmieniło sposób patrzenia na Instagram, ponieważ platforma społecznościowa, należał do Marka Zuckerberga, co doprowadziło do pewnych zmian, które na początku nie były zbyt widoczne, ponieważ sama sieć społecznościowa miała swoją własną i oryginalną definicję.

W miarę upływu czasu pojawiła się opcja przesyłania historii „historii”, co pozwoliło użytkownikom na: mieć więcej interakcji ze swoimi obserwatorami. Głównym celem tych historii jest przesyłanie treści z codziennego życia dzięki najnowszym aktualizacjom, które można znaleźć na oficjalnych stronach pobierania, takich jak Google Play i inne platformy.

Początkowo był to dość prosty model, który pozwalał umieść filtr na publikacji i dodaj inne rzeczy. Teraz, aby móc umieścić tekst w swojej historii na Instagramie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to nacisnąć ekran na środku, najlepiej, gdy masz już obraz lub wideo, które zamierzasz opublikować, natychmiast klawiatura pojawi się w stanie napisać lub napisać to, o czym zamierzasz wspomnieć w swojej historii.

Co powinieneś zrobić, aby dostosować kolor swoich liter w historii?

Kontynuując poprzedni punkt, mając klawiaturę do pisania tekstu, u góry ekranu pojawi się kilka opcji do wprowadzaj zmiany w swoim tekście. Istnieje możliwość zmiany koloru, umieszczenia tekstu w wybranym miejscu „po lewej, prawej lub wyśrodkowanej”, dodania wyróżnienia do tekstu, a także opcja dodania niewielkiego ruchu do tekstu , aby było bardziej efektowne .

Jak możesz użyć „Tęczowego tekstu” w swoich historiach na Instagramie?

To ukryta sztuczka platformy Instagram Stories, która ją daje niestandardowy motyw kolorystyczny do napisanego tekstu na zdjęciu lub filmie przesłanym do historii. Jest zdefiniowany jako „efekt tęczy”, ale w rzeczywistości jest to rodzaj koloru gradientu w tekście.

Teraz pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to przesłać obraz lub wideo do historii, a następnie napisać tekst, który chcesz zmodyfikować, a następnie wybrać ten tekst „spraw, żeby wyglądało, że zamierzasz skopiować tekst”, naciśnij na palecie, aby wybrać kolor, gdy pojawią się różne odcienie kolorów, wybierz jeden z nich i przytrzymaj, pojawi się tam paleta kolorów z tonami gradientowymi.

dodaj kolorowy tekst lub efekt tęczy

Następnie przesuń palcem o palecie kolorów i jednocześnie drugim palcem przesuń zaznaczenie tekstu. W ten sposób uzyskasz efekt tekstu tęczy lub kolor gradientu.

Jak wykorzystać niebieskie litery w linkach do moich historii na Instagramie?

W przypadku, gdy chcesz zareklamować stronę internetową w jednym ze swoich opowiadań, Instagram oferuje możliwość dodania wspomnianego linku w odpowiednim niebieskim kolorze, który wygląda bardzo estetycznie w przesłanej historii. Aby uzyskać tę opcję, musisz wybrać obraz, który chcesz przesłać do historii, a następnie podaj go w logo naklejki, które pojawia się u góry ekranu lub jeśli chcesz, po prostu przesuń palcem w górę.

Tam otworzy wszystkie naklejki, które możesz dodać do swoich historii, wybierz tę z napisem „LINK” od razu przeniesie Cię w inne miejsce, w którym powinieneś dodaj link, który chcesz, możesz to napisać lub, jeśli chcesz, po prostu skopiuj link i wklej go tam. Od razu link pojawi się w Twojej historii, tam możesz dodać styl, który najbardziej Ci się podoba.

Jakie kroki należy wykonać, aby dodać tło do tekstów historii?

historie na Instagramie

Jest to coś bardzo prostego do osiągnięcia, najpierw wpisujesz historie, potem dajesz opcję „utwórz”, od razu pojawia się tło, klawiatura i opcje modyfikacji tekstu takie jak kolor, czcionka litery i umiejscowienie tekstu. Będąc tam, w prawym górnym rogu pojawią się opcje, wśród nich jest opcja zmiany koloru tła.

dołącz do naszego kanału telegram