Skip to content

Jak umieścić śmieszne lokalizacje na Instagramie – kreatywne historie

30 de październik de 2021

Coraz więcej osób jest zachęcanych do dzielenia się historiami na Instagramie. Praktycznie jest to coś, co wielu robi często, ale zawsze są tacy, którzy chcą czegoś nowego, co ich wyróżnia. Coś, co może ci pomóc, jeśli tak jest, to zabawne lokalizacje na Instagramie.

Jak dodać zabawną lokalizację do swojego posta na Instagramie?

W swoich publikacjach lub opowiadaniach możesz uchwycić wspomnienie, radosną lub smutną chwilę, wiadomość lub po prostu promować swój produkt. Jednak w tej innowacyjnej i konkurencyjnej erze ludzie zawsze chcą zerwać z normalnymi parametrami, aby wyróżnić się od reszty.

Z drugiej strony są ludzie, którzy lubią dzielić się swoimi chwilami, ale zachowują nieco prywatność swojej lokalizacji ze względów prywatności lub bezpieczeństwa. Ponieważ, Instagram dopasowujący się do wszystkich potrzeb swoich użytkowników, stale dodaje różnorodne elementy i działania, aby nadać każdej publikacji wszechstronność i wyróżnienie.

W ten sposób nie dziwi fakt, że muzykę, filtry, efekty można stosować m.in. w publikacjach. Stało się to bardzo popularne wśród użytkowników. Ale jeśli chcesz coś zmienić i umieścić zabawną lokalizację, musisz wykonać następujące kroki:

Najpierw zaloguj się na swoje konto osobiste i śledź symbol + na ekranie. W drugim kroku musisz wybrać jedną z dwóch opcji, aby stworzyć zdjęcie lub wideo w czasie rzeczywistym lub wybrać z galerii. Podczas podejmowania decyzji na ekranie zobaczysz sekcję publikacji.

Wybierając treść do opublikowania, musisz kliknąć na kontynuuj lub dalej. Następnie możesz wybrać, czy chcesz użyć filtru do swoich treści i musisz kliknąć Kontynuuj. Spowoduje to przejście do okna z różnymi opcjami, ale tym, który nas interesuje, jest dodanie lokalizacji.

Jakie są najzabawniejsze i najpopularniejsze miejsca docelowe na Instagramie?

Po wykonaniu wszystkich wyżej wymienionych procesów krok po kroku, oznacza to, że znajdujesz się w sekcji wyboru lokalizacji. Na ekranie zobaczysz pasek, w którym możesz wpisać najbliższe miejsce, w którym mieszkasz, jeśli chcesz skonfigurować prawdziwą lokalizację. Ale jeśli chcesz zabawne miejsce, które olśniewa lub uderza, platforma pomaga również rozwiązać tę sytuację.

I to jest to, że wielu musi rozwiązać ten problem, aby wyróżnić się wśród innych i móc realizować swoje marzenia o byciu sławnym. Z drugiej strony, inni lubią być inni we wszystkich aspektach swojego życia i bardzo dobrze do nich pasują.

Jeśli jesteś kimś, kto nie bardzo dobrze wie, jak działa Instagram, to dobrze, że o tym wiesz ta aplikacja działa z algorytmem pobiera statystyki niektórych zmiennych (m.in. daty, polubienia, filtry wyświetleń). Dzięki temu mogą ustalić, jakie funkcje i zmienne mogą przyciągnąć uwagę użytkowników i je zasugerować.

To samo dzieje się z lokalizacją, obliczają lub określają najzabawniejsze lokalizacje dla zwykłych użytkowników. Tak więc za pomocą kilku słów w pasku pisania pojawi się sugestia najczęściej używanych, takich jak te, które zobaczysz poniżej.

śmieszne miejsca na instagram

W bajce

W pasku wyszukiwania jest pisanie zabawnych miejsc jak bajka”. To miejsce jest używane, jeśli chcesz przekazać magiczne wydarzenie w swoim życiu. Kiedy napiszesz jedno lub dwa słowa, ta sama wyszukiwarka da ci kilka opcji w tym polu i możesz zdecydować, czy chcesz bardziej fantazyjną witrynę.

Spanie we właściwym miejscu

Jeśli jesteś na wakacjach lub masz chwilę relaksu, ale nie możesz przestać publikować zdjęć i nie chcesz ujawniać swojej lokalizacji, możesz umieścić w pasku wyszukiwania Spanie we właściwym miejscu więc masz zamiar przekazać, że jesteś w przyjemnym miejscu, spokojnie i cicho. Spowoduje to zazdrość wielu.

Nie ma to jak w domu

Jeśli Twój moment na publikację jest cieplejszy, bardziej intymny lub znajomy, możesz umieścić go w pasku Home, a otrzymasz opcję: Home sweet home. To jest jeden z najczęściej używane z powodu zamknięcia w naszych domach. Ale to nie wszystkie lokalizacje, z których możesz korzystać, limit polega na Twojej kreatywności.