Skip to content

Jak umieścić „Jaką piosenkę powinienem słuchać” na Instagramie, jeśli opcja się nie pojawia?

31 de październik de 2021

Instagram to jedna z najlepszych sieci społecznościowych, pozwala nam wykonywać dużą liczbę dynamik. Niemniej jednak, zdarza się, że z różnych powodów ta dynamika nie jest wyświetlana Na pierwszy rzut oka może się to zdarzyć często, a nawet częściej w sekcji pytań Insta Storie.

Jak możesz umieścić to pytanie w swojej Insta Story, aby mogli odpowiedzieć piosenką?

Odpowiadanie piosenką jest świetne, ale jak umieścić to pytanie w naszej historii? W zależności od posiadanego urządzenia Jest kilka sposobów, musisz przeczytać ten, który Ci odpowiada. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby w swoich historiach umieścić „Jakiej piosenki mam słuchać”.

Na Androidzie

Wystarczy wejść do aplikacji, wejść w swój profil i wybrać, aby przesłać historię, zrób to, dotykając zdjęcia profilowego, dotykając ikony „Naklejka” na górze, wybierz naklejkę z pytaniem i wpisz treść pytania, na dole znajduje się ikona nuty, po jej dotknięciu pojawia się tekst „wybierz piosenkę”, po zakończeniu pozostaje tylko wgrać historię.

Z iOS

Na iPhonie wystarczy wejść do aplikacji, zobaczysz symbol „+”, dotknij go, aby wybrać historię. Możesz wybrać zdjęcie lub zrobić bumerang. Wybierz ikonę „Naklejki”, wybierz „Pytania”, umieść swoje pytanie, a poniżej zobaczysz ikonę nuty, wybierz go, a zobaczysz tekst z napisem „wybierz piosenkę”.

Jakie narzędzia z historii na Instagramie mogą się przydać do ich edycji?

Instagram ma wiele narzędzi, dzięki którym możesz ozdabiać swoje historie i być bardziej dynamicznym, jeśli chodzi o udostępnianie w sieci społecznościowej swoim obserwatorom i znajomym. Chcemy pokazać Ci, które są najlepsze i jakie możesz im użyć.

Zmodyfikuj kolor lub tło

Wejdź i wybierz, aby przesłać historię, przewiń w dół i wprowadź sekcję tekstową, kliknij ikonę kolorów, wybierz preferowany kolor, a następnie umieść pytanie, które zamierzasz opublikować. W ten sposób będziesz miał piękną historię.

Dodaj naklejki

Możesz dodać naklejki, które chcesz wybrać naklejkę na Instagramie. Najpierw ułożymy historię wybierając zdjęcie z galerii, następnie na górze pojawi się ikona „Naklejki”. Ty wybierasz naklejkę, którą chcesz, jeśli chcesz więcej, możesz umieścić nazwiska w wyszukiwarce, a pojawi się kilka.

Wstaw tekst zewnętrzny

Jeśli chcesz wprowadzić dowolny rodzaj tekstu zewnętrznego, wystarczy wybrać ikonę „Aa” która jest ikoną tekstu, tam pojawi się pasek opcji na górze, dzięki czemu możesz wybrać kolor, czcionkę i kształt tekstu, a jeśli chcesz, możesz umieścić ruch.

używając instagrama

Gdzie możesz zobaczyć odpowiedzi na swoją historię muzyczną na Instagramie?

Zobacz piosenki, które Ci przysłali, klikając ikonę „widziane” poniżej. Na tym ekranie zobaczysz wszystkie odpowiedzi. Jeśli wybierzesz odpowiedź będziesz mógł zobaczyć piosenkę, którą ci odpowiedzieli.

W jaki sposób możesz odpowiedzieć muzyką na swoją historię na Instagramie?

Aby móc odpowiedzieć za pomocą muzyki, musisz wprowadzić historię z pytaniem, na które odpowiedź znajdują się w utworach, otworzy się plik ze wszystkimi dostępnymi utworami, wybierz ten, na który chcesz odpowiedzieć i kliknij wyślij.

Co możesz zrobić, jeśli Instagram nie pozwala na umieszczanie muzyki w opowiadaniach?

Czasami te opcje nie pojawiają się z różnych powodów, możesz być z komputera, gdzie nie ma opcji, które są włączone tylko dla aplikacji mobilnej lub aplikacja może być również nieaktualna.

Uaktualnić aplikację

Zaktualizuj Instagram, najlepiej wejść do Sklepu Play. Sprawdź, czy jest dostępna aktualizacja do pobrania, a jeśli tak, pobierz aktualizację, poczekaj i ponownie wejdź do aplikacji.

Wyczyść pamięć podręczną

Jeśli masz problemy z aplikacją, to pewnie dlatego, że masz mało miejsca na telefonieSpróbuj wyczyścić telefon, usuwając dane z pamięci podręcznej, jeśli to nie zadziała, pobierz środek czyszczący lub poproś technika, aby go wyczyścił.

Odinstaluj i ponownie zainstaluj Instagram

Jeśli są aktualizacje, odinstaluj aplikację, a następnie zainstaluj ją ponownie, a na koniec możesz zaktualizować ją z komputera. Konieczna jest aktualizacja Aplikacji, kiedy tylko jest to możliwe, aby uniknąć tego typu błędów.

dołącz do naszego kanału telegram